Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Wiem, że wiesz, po prostu mówię..-powiedziała z rozbawieniem i wytknęła mu język.
-Pewnie, ze będę, uwielbiam to..-powiedziała i wyrzuciła ręce w górę, zaczęła robić jakieś piruety..
-Wiem..-powiedziała i przytaknęła..-To będzie top secret..-puściła mu oczko, cmoknęła lekko jego wargi, tak po przyjacielsku xD
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no ja myślę -powiedziałem i pogroziłem jej paluszkiem. Zatrzymałem się przy bandzie i patrzyłem sobie na nią jak skacze i robi różne piruety.
-schodzę z lodu -powiedziałem i wyszedłem z tafli. Usiadłem sobie i ściągnąłem łyżwy. Ubrałem buty i podszedłem do bandy , żeby móc sobie patrzeć na Charlie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Charlie szalała na lodzie, robiła różne figury, trochę poskakała, ale nie dużo, noga jej jeszcze czasem dokuczała.
-Okej..-krzyknęła tylko do Jasona, a potem jeździła jeszcze chwilę.
-Chcesz iść do domu?-zapytała, gdy zatrzymała się przy nim gwałtownie, znów posypał się lód. Spojrzała w jego oczka.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w sumie nie muszę iść jeszcze do domu , a co chcesz mnie pogonić ?-spytałem i zaśmiałem się.
-wiesz możemy spotkać się jutro , ja jeszcze pewnie muszę coś poćwiczyć , żeby się dobrze rozciągnąć by nie było żadnej kontuzji -uśmiechnąłem się
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie, nie chcę..-powiedziała od razu i wyszczerzyła się do niego..-Pytam organizacyjnie, bo jakbyś chciał iść, to Cię nie zatrzymuję, ale jednak fajnie by było, gdybyś został.
-Jak chcesz, to możemy się jutro z rana najpierw spotkać na siłowni, poćwiczymy trochę, a potem dopiero pojedziemy na lodowisko, co ty na to?-zapytała Lotka i uśmiechnęła się do niego czarująco, opierając o bandę lodowiska i przybliżając do niego.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-ja pewnie będę biegał z rana na plazy , nie chodzę na siłownie jak jest już tak ciepło -powiedziałem i uśmiechnąłem się
-jak chcesz możesz do mnie dołączyć , albo spotkamy się na lodowisku
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Dobra, to w takim razie startujemy na plaży..-powiedziała Lotka..-Spotkamy się u Ciebie? -zapytała z uśmiechem i spojrzała w jego oczka.. -Przybędę rano w reprezentacyjnym dresie..-zachichotała i cmoknęła jego usta delikatnie, ale trochę czulej niż wcześniej.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Nim zdążyłem wyjść na dworze rozpętało się piekło. Wróciłem na lodowisko i spojrzałem na Charlie.
-chyba jestem z Tobą uziemiony -powiedziałem i zaśmiałem się. Oparłem się o bandę i patrzyłem na Charlie sobie świetnie radzi na lodzie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Charlie wzdrygnęła się na dźwięk jego głosu, bo myślała, że wyszedł, spojrzała na niego jednak z uśmiechem, wariowała na lodzie jeszcze przez jakąś godzinę, a potem miała już dość. Zatrzymała się z impetem przy bandzie, hamując ostro, aż poleciał skruszony lód.
-To co będziemy tu robić?-zapytała z lekko figlarnym uśmiechem i wyszła z lodowiska, usiadła sobie na ławeczce i spojrzała na Jasona, zaczęła rozpinać łyżwy.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Skoro już jest po burzy to trzeba akcje przyspieszyć.
Pewnie Jason i Charlie spędzili na lodowisku całą noc gadają o swoich pomysłach co do układu , pewnie jest tu jakiś bufet to mieli co jeść. A rano kiedy burza ucichła wyszli ze stadionu wsiedli do samochodu i pojechali do centrum. Jason odwiózł Charlie do siebie , a sam pojechał do swojego domu się przespać , bo umówili się na 17 na trening.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Charlie po półgodzinnym ostrym spacerze doszła do lodowiska, weszła do środka, ubrała łyżwy i zaczęła się rozgrzewać, czekając na Jasona.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Poszedłem do szatni przebrałem się i przyszedłem na lodowisko.
-Hej Charlie -powiedziałem i wszedłem na taflę lodu , zacząłem się rozgrzewać
-długo na mnie czekasz?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Hej Jason..-powiedziała Lotka z najszerszym uśmiechem, jaki mógł zagościć na jej ustach..
-Długo nie, zdążyłam zrobić tylko parę kółek.-dodała i podjechała do niego, cmoknęłam jego policzek.
-Dobrze Cię widzieć..-powiedziała z delikatnym już uśmiechem na ustach i odjechała dalej się rozgrzewając, robiła niewielkie podskoki.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

/chyba czas to przyspieszyć , bo minęło trochę czasu od burzy na forum xD
No więc Jason i Charlie zaczęli ćwiczyć układ , który dzień wcześniej dziewczyna mu pokazała. Szło im całkiem nieźle , a to ze względu , że bardzo dobrze znali się na wzajem. Po jakiś 10 h skończyli trening.
-padam na twarz -powiedziałem i zatrzymałem się przy bandzie.
-może pojedziemy coś zjeść ?-spytałem i uśmiechnąłem się do blondynki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Lottie spojrzała na swojego przystojniaka z uśmiechem, była wykończona, ale jednocześnie zadowolona, że tak szybko i dobrze im szło..
-Jasne, możemy iść..-powiedziała, wychodząc z lodowiska, usiadła sobie na ławeczce i przebrała swoje łyżwy na buty..
-Ale chyba pojedziemy taksówką, co?-zapytała się i spojrzała na niego.-Nogi mi odpadają..-zaśmiała się i uśmiechnęła do niego czarująco.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL STADION”