Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No chyba..ogólie jestem ale wiesz..to rodzice.Oni..z nimi to jest trudniej - poweidziałą wesoło Mia.
-Daj spokój.Przyjemnośc po mojej stronie..przynajmniej nie wyjechała z samego rana by siedziec potem w domu reszte dnia bo do pracy jutro dopiero - dodała.
-jasne.. przyda mi sie dbry obiad przed drogą - zgodziła sie[/cilor]
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to już teraz idziemy , czy chcesz jeszcze pospacerować?-spytałem i uśmiechnąłem się do dziewczyny.
-ale wiesz tak to będziesz po nocy jechała do domu -powiedziałem i spojrzałem na wodę.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mozmey iśc teraz..potem jeszcze chwilkę ozmey pospacerowac zanim wrócimy do hotelu i wyjadę - powiedziała Mia.
-Oj to niedługa droga więc..noc czy dzien..mi bez róznicy - powiedziała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , więc chodźmy teraz na obiad-zawróciliśmy i poszliśmy do restauracji przy plaży.
-skoro tak mówisz , to nie będę się sprzeczał -uśmiechnąłem się , odsunąłem Mii krzesło żeby sobie usiadła przy stoliku , a po chwili zająłem swoje miejsce. Dostaliśmy kartę z daniami i zacząłem przeglądać , choć niektóre nazwy potraw nie za bardzo mi mówiły coś o daniu , ale zawsze mogłem zaryzykować.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Super - w restauacji usiadła i spojrzała na menu.
-Hmm..to moze wezmę makaron z owocami morza.Skoro jestesmy na plazy - powiedziala.
-I lemoniade do picia - było ciepło a lemoniada fajnie ją ochłodzi.
-
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja pewnie zamówiłem sobie jakieś mięcho , zeby się najeść. Sobie zamówiłem piwko , skoro nie prowadziłem to mogłem sobie na to pozwolić.
-pojawisz się tu jeszcze kiedyś?-spytałem z ciekawości.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jesli bys chciał to chętnie.Wiesz to nie daleko więc jak bede mieć wolne to mogę wpaść czasem do ciebie.. - powiedziala Mia.Dostali swoje napoje więc sie napiła.
-A co?Chciałbyś Alex? - zapytała usmiechając sie do nieog miło
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , że bym chciał wiesz na razie nikogo tu nie znam oprócz pielęgniarek i lekarzy , którzy się mną zajmowali -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Mii.
-mam nadzieje , że kiedyś zechcesz tu wrócić -posłałem jej promienny uśmiech.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj na pewno niebawem poznasz.Ale wiesz..ja chętnie tu eszcze wpadnę cie odwiedzić..więc spokojnie..jak tlyko bede miala wolny dzien to zadzoenie do ciebie, że przyjeżdżam -powiedziała z usmiechem Mia.
Po chwili dostali swoje zamówienia.
-Smacznego - powiedziała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Słuchałem tego co mówiła Mia , kelner przyniósł nam nasze jedzonko.
-super w takim razie będę na Ciebie czekał -powiedziałem i zabrałem się za jedzenie.
-smacznego -uśmiechnąłem się do Mii.
-co roku wyjeżdżasz gdzieś na wakacje , czy jak masz wolne to wracasz w swoje rodzinne sptrony?-spytałem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki - i tez sobie jadła swój makaron z owocami morza.
-Hmm..wiesz..staram się zawsze choc na chwile pojechać do domu..ale to nie zawsze wyklucza tez inne plany.Róznie..zalezy ile mam wolnego i czy mam jakas inna opcję - powiedziała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a gdzie byś chciała pojechać na wakacje, są jeszcze takie miejsca gdzie nie byłaś?-spytałem z ciekawości.
-na pewno sporo zjeździłaś świata jak byłaś w wojsku -przynajmniej tak mi się wydawało. Napiłem się piwa i jadłem obiad.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No niby sporo ale wiesz..t była praca nie turystyczne wojaże.Więc to jednak co innego - powiedziała Mia i jadla slbie swój makaron.Przepijała lemoniada.
-Ale np Japonia czy Indie..wiesz..inne kultury..tam bym jeszcze chciała pojechać - powiedziała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-musi być tam ciekawie -powiedziałem i w sumie nie wiedziałem czy kiedykolwiek tam byłem czy nie.
-często wyjeżdżasz na taki wypoczynek , czy raz do roku sobie pozwalasz na takie niesamowite wakacje ?-spytałem i jadłem sobie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jest - pokiwała głowa z usmiechem dalej jedząc.
-Nie mam czasu na cos takiego..ale raz do roku..staram sie jakos sobie to tak zorganizowac by wiesz..cos fajnego, nowgo zwiedzić no i by jednak te kilka dni choc spędzić na Hawajach, z rodzina, znajomymi.. - powiedziała z uśmiechem.
-W tym roku chyba rozwrze sobie Japonię - powiedziała.
-jak cos to mozesz jechac ze mna..choc do wakacji to jednak eszcze sporo czasu..ale mozesz miec to na wadze - dodała milo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Caswell Beach”