Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie mogę posuwać Ci w tym mamy samochodziku -powiedział i puścił jej oczko
-ale jak nie chcesz sexu na polu golfowym to rozumiem i nie ma problemu moja piękna -powiedział i pocałował czule jej usta był w niej totalnie zakochany.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zachichotała z niego..
-Zdajesz sobie sprawę że ten samochodzik też jest dały otwarty? - powiedziała kręcąc głową..
-Przelecisz mnie jak wrócimy do hotelu...- puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zdecydowanie wiem jak wygląda takie autko , wiesz ładnie byś się o nie oparła i wypięła ten seksowny tyłek , a ja bym Cię zerżnął od tyłu -powiedział podniecony tą wizją.
-wiesz jak Kocham Twoje boskie ciałko -powiedział i dał jej buziaka
-zdecydowanie przelecę Cię w hotelu i to nie raz -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jezu... okropny jesteś.. - powiedziała I zaśmiała się. Bo normalnie eh.. podniecał ją tym gadaniem..
Przyciągnęła go do siebie i pocałowała ostro..
-Jak nie skończysz to będziesz musiał mnie tu przelecieć...- zaśmiała się.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz , że to dla mnie żaden problem wyciągnąć swoją sztywną pałę i wejść w Twoją mokrą cipkę -powiedział i uśmiechnął się do niej
-wiesz , że doprowadzasz mnie właśnie do obłędu -powiedział i zaczął jeździć ręką po jej seksownym tyłku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęła juz totalnie nakręcona. Cała ta jego gadka sprawiła że miala mokro w majtkach..
-Skad wiesz ze jest mokra..? - zapytała ponętnym głosem. Złapała jego dłoń i zassała jego palec seksownie.. a potem ten sam palec wsunęła sobie w majtki by sprawdził jak się na niego napaliła.
-A ty mnie nie? - zapytała retorycznie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-bo ja wiem kiedy robisz się mokra Kochanie za dobrze Cię znam -powiedział i masował jej cipkę
-myślisz , że zerżnięcie Cię tutaj to dobry pomysł ?-spytał i oparł się o barierkę razem z nią i masował jej cipkę
-wiesz jak bardzo chciał bym Cię właśnie posuwać swoim sztywnym kutasem -spojrzał w jej oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się figlarnie..
-I bardzo dobrze.. tylko Ty masz to wiedzieć.. - powiedziała do niego..
-Ahhh.. - jęknęła podniecona.. rozejrzała się na szybko na boki..
-Mysl3 że to zły pomysł... ale bardzo, bardzo tego chce...- powiedziała. Aż głośniej przełknęła ślinę..
-Ochhh tak.. mów mi tak jeszcze.. -Jeknęła..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Był totalnie na nią nakręcony. Jego pała stała sztywna w jego gaciach. Masował jej cipkę czuł jak jest mokra.
-idealna jesteś dla mojej sztywnej pały, rżnął bym Cię tutaj aż był krzyczała z rozkoszy Kochanie -powiedział i drugą ręką masował jej sutki przez stanik i sukienkę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czuła to wszystko każdym kawałkiem swojego ciała. Była tak nakręcona.. czuła, że jej niewiele by trzeba było.. ocierała się swoją cipka o jego sztywnego kutasa w gaciach..
-Ahhh Op... - Mruknęła, czuła materiał na lechtaczce.. I dosłownie kilka raz tak się otarła i doszła.. Jęknęła głośno i wpila się w jego usta..
-Ja pierdole.. -westchnęła.. spojrzała w jego oczy.. dalej się tak ocierała..
-Op... spuść się... -jęknęła do jego ust.. -Chce zobaczyć jak mnie pragniesz...- wydyszala.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Czuł jak jest mokra i jak po chwili dochodzi.
-idealnie kocico -powiedział i sam był już na skraju , a po chwili doszedł wzdychając do jej uszka
-zdecydowanie wolę spuszczać się w Tobie , albo na Tobie Kochanie , a teraz się zbierajmy bo mam mega ochotę na rżnięcie -powiedział poprawił swojego kutasa w gaciach spodnie były mokre , ale miał długo koszulę więc tego nie było widać zabrał rękę z jej majtek i poszli do hotelu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Caswell Beach”