ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj..wtedy będziemy oboje się tu ladnie smiać - powiedziala Mia.I niech bedzie..o kawe i groszowe sprawy ne bedzie sie klociła.
-Ale ja nie wiem gzie..idziemyprzed siebie..w strone centum i tam poptamy - powiedziała sobie slzi promenada rozgladając sie po miasteczku.Bo nie widziała w tematahc klubu żadnego haha
-I co?Cos znajomego?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-szczerze to nic , nie kojarzę niczego więc nawet jak bym tu mieszkał to na pewno nic by mi się nie skojarzyło -powiedziałem.
-wiesz myślę , że tu nie mieszkam , bo lekarze czy policja by mnie poznała chyba nie byłem samotnikiem , żeby nikt mnie nie skojarzył -powiedziałem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha..no trucno.. - wzruszyła ramionami.
-No w sumie racja..iec zdecydowanie powinienes odwiedzić niedalekie masteczka..a nóż widelec ktoś cie pozna i sie nie okaze ,że jestes z drugiego konca stanów - powiedziała Mia.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zobaczymy jak będzie na razie muszę ogarnąć się po tym wyjściu ze szpitala -powiedziałem i uśmiechnąłem się do kobiety.
-wiesz w szpitalu , miałem wszystko pod ręką teraz będę musiał sam się o wszystko starać , kurde nawet nie mam głupiego dowodu osobistego -westchnąłem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiem, wiem..kiepska sprawa..ale najwaznejsze Alex, że jednak zyjesz...rezta..to rzecz nabyta..a pamiec..oby z czasem wróciła - powiedziała Mia.
-Do tego wiesz..zawsze jest internet...mozesz tam cos poszukać..wrzucuc zdjecie moze cie ktos rozpozna.. - choc z drgiej str w szpotalu powinni miec jego akta jako lekarza.Wiec jakby dali w policji rozpoznawanie twarzy to powinno go moze wykryć.No ale cos ie Mia ebdzie wtracała w rpace tutejszych glin itp xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No nie mogą go tak szybko znaleźć bo o to w tym wszystkich chodzi , żeby był na razie zaginiony.
-wiesz na razie nie będe się tym przejmował , bo głowa mi wybuchnie od tego myślenia -powiedziałem i wzruszyłem ramionami.
-poza tym policja już się tym zajęła , ale bez moich danych za dużo nie mogą zrobić , moje odciski pobrali wiadome jest , ze nie jestem przestępcą -zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to niech będzie xD
-NIe no spoko..juz sie zamykam naten temat.Tylko wies.z.tak juz mam..czasem szybk sie wkrecam w jakies sprawy i no coz....po prostu musisz mi powiedzieć abym sie amknęła - zaśmiał się Mia.
-No to choc tyle - usmiechnęła sie.
-To co?Pytamy kogos o jakis klub czy coś? - zapytała a potem zaczepiła jakiegos przechodnia i zapytała co i jak
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możesz spytać o jakiś klub czy pub -powiedziałem i czekałem , aż Mia dowiedziała się o jakąś miejscówkę.
-to gdzie idziemy ?-spytałem kiedy koleś którego pytała poszedł sobie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Okey - i popytala troche.Po chwili wróciła do alexa xD
-Okey..tu niedaleko za rogiem jest jakis pub..możemy tam zajrzeć.. - powiedziała milo.
-idziemy? Najwzyej jak sie nam nie spodoba to popytamyd dalej - dodała
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne idziemy , w końcu mieliśmy napić się czegoś mocniejszego -powiedziałem i pewnie Mia zaprowadziła nas do tego pubu.
-to chyba jest małe miasteczko co ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Caswell Beach”