Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do swojego gabinetu , w mieście było zamieszanie po burzy. Po 12 h pracy w terenie wróciłem na komendę i zacząłem zawiadamiać ludzi o stratach w ich biznesach. A także spisywałem zeznania z karambolu. Każdy miał pełne ręce roboty.
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyszedłem do pracy , zająłem się bieżącymi sprawami , a było ich sporo po tej burzy. Nadal poszukiwaliśmy sporo osób od tej nawałnicy. Wykonałem parę ważnych telefonów. Zająłem się podpisywaniem dokumentów.
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Derek juz nie jest komendantem. Burmistrz Th wezwal na to stanowisko osobe postronna spoza miasta. Zostal eybrany przez swoje osiagniecia Lucas Hood, choc tylko nieliczni znaja prawde ze Lucas Hood naprawde nim nie jest.
Uznajmy, ze pracowal tutaj w gabinecie wlasnie sprawdzajac biezace sprawy i ustalajac grafiki
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zapukałam do gabinetu komendanta, a po chwili weszłam do środka, przyniosłam teczki z aktami.
-Cześć, szefie, można na chwilę?-zapytałam i usiadłam na przeciwko niego przy biurku.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Usmiechnal sie gdy zobaczyl kto puka do drzwi i wchodzi.
Nigdy w sumie tego nie powiedzial na glos ale chyba mu sie podobalo jak sie zwracala do niego per boss. Pewnie z biegiem czasu spodoba mu sie to jeszcze bardziej
- dzieki - powiedzial biorac od niej te akta i pewnie pierwsze z brzegu otworzyl
- przejrze to i jade na patrol. Piszesz sie??
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Pokiwałam głową, poopowiadałam mu trochę w skrócie o sprawach,
miał tam też do podpisania jakieś kwitki..
-Jasne, że się piszę, szefie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się lekko do niego..
-Ktoś musi Cię pilnować..-powiedziałam, wpatrując się w niego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przegladał papiery gdy o nich opowiadała a potem pewnie podpisywał co trzeba. Przy okazji zerkał w każdej sprawie jakie nazwiska padają, bo przecież czasem mu sie muszą trafiać jakies sprawy, które należy troche podtuszować. W końcu ma swoje lewe układy...
- Jasne, choć tego to mam w nadmiarze od Brocka - zaśmiał sie - a co nikt nie powiedział, że kogoś pokroju Brocka tu nie mają
- Dobra to zbierajmy sie
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Patrzyłam na niego uważnie, jak przeglądał papiery..
-To chyba nie takie samo pilnowanie..-powiedziałam z lekkim uśmieszkiem, a potem wstałam z fotela..
-Okej..-powiedziałam, zapięłam kaburę i wyszliśmy z posterunku.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszedł tutaj, podpisał co miał do podpisania czytając wszystko co by nie podpisac nic trefnego. Potem zaczał wertować kartoteki i dane swoich pracowników ze wskazaniem na Siobhan. Sprawdzał wszelkiego rodzaju doniesienia. Nie podpytywał o nią innych policjantów bo mogłoby to być podejrzane
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

około 16 skonczyl wszystko sprawdzać i pojechał do domu, bo dostał odpowiedz twierdząca od Siobhan, wiec miał co szykowac
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Noah przyszedł do biura komendanta złożył mu wszystkie papiery w sumie był z nim umówiony. Pracował tutaj już na praktykach i w sumie dogadał się że jak tylko skończy egzaminy to ma przynieść papiery. Podziękował komendantowi pożegnał się i miał czekać na wieści.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”