Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Ale pytasz bo jesteś zazdrosny czy co? - zapytała z rozbawieniem.
-Ogólnie to raczej tak.. - powiedziała.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie..a niby o kgo? - zapytal.
-No chyba z ebyl tam jakis eh.. - zmruzyl na nia oczy.
-mam byc? - zapytal powaznie ale za hwile sie rozesmial.
-ne no to fajnie..ja po rostu tak nie mam - bo okey..w barze czasem czy klubie poznal kogos ale tak ogolnie jak ona to chyba raczej sie nie zdarzylo itp wiec fajnie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-O nikogo wariacie.. - powiedziała do niego. No tam była calqa ekipa i kilku dobrze zbudowanych mężczyzn.. Ale on nie musiał się czuć przez nikogo zagrożony..
-No fajnie fajnie. To zwykle wiele ułatwia.. A w mojej pracy jest to bardzo dobra umiejętność..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No oby.. - zasmia sie..choc jakos ne czul sie zagrozony prze znikogo..znal swoja warosc..jak jej cos ne pasowalo w nim to trudno..on nie ebdzie z siebie durnia robil i balagal laski by z nim byla.Ale wierzyl ze se kochaja i nie ma o co sie martwic.Ufal jej.
-No w sumie fakt..musisz byc wygadana.. - pokiwal glowa
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego słodko i pocałowała jego usta czule ale namiętnie..
-Yhm i chyba jestem co? - zapytała jak się już od niego odkleiła.. Puściła mu oczko. Ona była w nim zakochana i że gadała z innymi to nic..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jestes.. - pokiwal glowa i sie rpzewrocil na brzuch teraz by s eplecki opalic troche.
Oj on jej ne zabranial..ufal jej wiec..ne ebdzie scen zazdrosci..no chyba ze przegnie palke to wiaomo xD
No i co?Polezeli az w koncu zeblai sie gzies na jakis obiad d?Czy cos?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oni chyba byli już po obiedzie.. Więc zebrali się przed wieczorem do hotelu. Musieli coś tam zjeść.. No i przygotować się na wieczór..
Więc owszem zebrali się j poszli. Choć chyba niedługo wrócili? Chyba że na tą imprezkę dopiero następnego dnia pójdą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie no dziś się umowili ... więc przyszli pod wskazany adres.jakis bar na plaży ale większy.. Z tancami właśnie.kupili sobie drinki i odnaleźli ich nowych znajomych wiec do nich dołączyli.
-i co? Fajnie? Może będzie jakiś kurs tańca hula to się zalaiesz 4-zaamial się Ian
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-I ty też.. Jak mamy się uczyć tańca to razem.. - powiedziała machając brwiami i pocałowała go krótko. Popijała już drineczka j się tam bujała w rytm muzyki.
-Zaraz idziemy tańczyć co? - zapytała i pomachała brwiami. Imprezka zapowiadała się fajnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-serio/ No ja wiem ze totalnym lamaga nie ejstem ale taniec hula?To chyba dla kobiet tlyko - zasmial sie.
-Ale wiesz..jak wypije kilak piwke to i hula mi wejdzie - dodal smiejac sie no i owszem..gadlai sobie tam z nowymi znajomymi itp a tem poslzi tanczyc sobie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oj tam, dla kobiet.. Faceci też to tańczą.. A przynajmniej przyjezdni, tylko dla zabawy.. -powiedziała i zaśmiała się..
I owszem, poszli tańczyć, i w końcu też wylądowali oboje na tańcu hula.. A co! Z resztą całą ekipą sobie tańczyli i fajnie się bawili. A śmiechu było co niemiara.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No masz szczescie, żem rozrywkowy chlop..i moge sie z siebie smiac - cmoknal ja i sie usmiechnal szeorko.
No tak..co jak co to tez juz tma wypili sobie sporo wiec Ian krecil tma tylkiem z wielkim wczuciem jak malo ktory xDDDD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-O wow,kochanie, nie wiedziałam, że tak potrafisz...-powiedziała i zaśmiała się, ale świetnie się bawili i kręcili oboje tyleczkami..
Więc z imprezy wracali już nad ranem plażą..
-Kochanie, dwie godzinki snu i lecimy na plażę..-zaśmiała się. pośpią na plaży najwyżej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- co serio? Chyba oszalalas...-jeknal bo helol?!
- to ty 2h.. I nie wiem.. zajmij miejsce A ja dołączę po jakiś 5h - zasmial się i objął ja za szyjke.cmoknal w ale on no i jakoś się tam wesoło doczlapali do hotelu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyszli sobie na plażę i leżeli opalając się..
-Ehhh. Nie wierzę że za dwa dni trzeba już wracać do domu.. Tu jest tak cudowanie.. Mogłabym tu zostać.. - zaśmiała się i spojrzała na Iana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HONOLULU”