lat
cm

Post

Uśmiechnęłam się, nie zwracając już na jego łapki. Może przez wpływ alkoholu, a może po prostu jej to nie przeszkadzało? Nie wiadomo.
-Może jeszcze kiedyś zobaczysz
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

- Gracie tylko tam u siebie? -spytałem. - A może masz swoja płytę..chętnie sprawdzę czy faktycznie z was takie gwiazdy - zaśmiałem sie lekko
lat
cm

Post

-Nie tylko w Mexico City. Byliśmy w Los Angeles, Miami, Las Vegas i kilku innych miastach. A co do płyt, mam ich kilka w domu
Uśmiechnęłam się i dalej tańczyłam
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to może zagracie i tu kiedyś - powiedziałem. - A co ty na, że jak cię odprowadzę to mi pożyczyć jedną?Przesłucham i ci oddam - zaproponowałem
lat
cm

Post

-No skoro chcesz, to proszę bardzo. Mogę ci nawet dać, mam ich kilka, mama dała mi zapas, żebym pochwaliła się nowym znajomym. Eh...
Westchnęłam. Nie lubiłam szczycić się swoim talentem.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to super - pokiwałem głową z uśmiechem. - Może pójdziemy gdzieś usiąść czy coś? - zaproponowałem.
lat
cm

Post

Spojrzałam na chłopaka
-Hm...a może już pójdziemy do mnie? Najwyżej przesłuchasz płytę u mnie, ewentualnie zaśpiewam na żywo
Zaśmiałam się
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

- W zasadzie czemu nie - powiedziałem i zeszliśmy z parkietu, a potem z klubu.Napisz już u siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Doszliśmy na parkiet, na który weszłam tanecznym krokiem ruszając sexownie biodrami.Kiedy byłam już tam gdzieś mniej więcej na środku zarzuciłam mu rękę na ramię i zaczęłam poruszać się w rytym muzyki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Objąłem ją w pasie i tańczyliśmy... Poruszałem sie w rytm muzyki, a jej ruchy mnie niesamowicie kręciły... no i była tak blisko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jakie lubisz dziewczyny? - spytałam ot tak wpatrując się w niego uwodzicielskim wzrokiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią..-W sumie to nie robi mi róznicy..-powiedzialem i zaśmiałem sie..-Nie no zartuję.. -W sumie moim ideałem jest brunetka z brązowymi oczami, zgrabną sylwetką.. -spojrzałem na nia...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A to szkoda...no ale nie musisz mi patrzeć w oczy - roześmiałam się wesoło.-Lubisz kobity uległe czy wręcz przeciwnie?Jak to one robią pierwszy krok - zadałam kolejne pytanie i przysunęłam się nieco bliżej kładąc dłoń na jego klacie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-W zasadzie to zależy od sytuacji..-powiedziałem..-Czasem wolę gdy jesteście uległe, a czasem gdy przejmujecie inicjatywę...-powiedziałem..-Poza tym.. Ideał moze byc tylko jeden.. A ty masz bardzo ladne oczy..-uśmiechnałem się..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Kochany, ile ty masz lat, że wierzysz w ideały? - spojrzałam na niego lekko unosząc prawą brew.-Jeśli nie chcesz spędzić reszty życia samotnie zacznij rozglądać się za mniej wyidealizowanymi lalami - puściłam mu oczko po czym ni z tego, ni z owego po prostu go pocałowałam.W sumie to nawet nie do końca rozumiałam już co ja tam mówię do niego, ale to się wytnie.Mało mnie to w tej chwili obchodziło..
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”