Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To dobrze..-wydyszałem do jej uszka, całowałem jej szyjkę, kark, ramiona, plecki, byłem cholernie napalony na nią, poruszałem swoimi bioderkami i wchodziłem w nią cały, choć robiłem to jeszcze powoli, by nic jej nie zrobić..
-Oo tak, malutka..-wydyszałem, czując jak mi dobrze.. Zjechałem dłonią na jej guziczek i pieściłem ją intensywnie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wiła się tam pod nim czując jak jej dobrze..tzn w sumie no dziwne uczucie jednak troche ale..no przywyknie..jak na 1 raz to i tak good z emu pozwolila sie tak całemu wpychac itp xD
-Och tam...jeszcze chwilka - wymruczała czując jego paluszki na swojej cipce.Przez jej ciałko przchodizły cudowne dreszcze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Czułem jak mi dobrze i w końcu doszedłem z głośnym jękiem, zalewając jej dupkę swoimi soczkami, a potem pieściłem jeszcze jej szparkę.. Wyszedłem swoim fiutem z jej dupki i wszedłem w jej szparkę, popychałem mocno, pieszcząc jej guziczek.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Eh....no musiał? -.- xD
Jakos tak jej sie lżej zorbilo jak z niej wyszedł.Czuła tez ze jest blisko.Nie dpowiedziwała sie jednak, że znow w nia wejdzie..
-Ochhh! - krzyknęła mile zaskoczona.
-O tak Skarbie...kilka ruchów... - wydyszała.teraz nie wiele juz jej trzebabyło.Po kilku jego ruchach poczuła jak dochodzi.Jęknęła przeciagle z rozkoszy jaką jej sprawił a potempadła na łozko zdyszana
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Hihihi :D
Poruszałem się w niej jeszcze przez chwilę, by doszła, a potem wyszedłem z niej i położyłem się obok i pocałowałem ją zachłannie..
-Jesteś boska..-powiedziałem do niej i przejechałem dłonią po jej piersiach, uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noooo muszę...bys mnie chciał - oj tak..zakochana byla głupiutka nastolatka wnim więc...chyba by dla niego wszystko, albo niemalże wszystko, zrobiła xD
-mam nadzieje, że było ci dobrze..ze...no tak jak oczekiwałeś.. - powiedziala i spojrzala na niego.Wciaz jeszcze głosno oddychała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ej, nie musisz tego robić tylko dla mnie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..-I tak Cię chcę..-powiedziałem i pocałowałem ją czule..
-A jak czegoś nie chcesz zrobić, to musisz powiedzieć..-powiedziałem, patrząc uwaznie w jej oczka..
-Było cudownie..-powiedziałem i przejechałem dłonią po jej boskim tyłeczku.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no wiem , wiem ale..no chciałam..obiecałam to wiesz...czemu by nie próbowac nowych rzeczy..wszystko jest dla ludzi - powiedziala Liv.W końcu pewnie jak znow spróbuja itp jak przywyknie to tez jej bedzie to mega przyjemnosc sprawiało.
-Oj wiem..nie martw sie..nic na siłe..spokojnie.. - zapeniła go
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobrze, kochanie..-powiedziałem i puściłem jej oczko, pocałowałem czule jej usteczka.
-Mam nadzieję, że jak trochę popróbujemy, to będzie ci jeszcze lepiej..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-na pewno..wiem, ze o to zadbasz - powiedziala z usmiechem i wtulila sie w niego.
-Eh...nie chce mi sie wstawać..i stad isc - bo w sumie niewiem..pewnie skzole miala a jak to weekend to pewnie wypadlaoby sie w domu pokazała haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja Cię nie wyganiam..-powiedziałem i uśmiechnałem się do niej.
-Więc możesz sobie zostać ile chcesz..-wyszczerzyłem się, spojrzałem na nią z uśmiechem, pocałowałem ją namiętnie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem, ze ne wyganiasz...ale..no ilez mozna siedziec w domu w taka ladna pogode..wgl..bez sensu..wyjexmy sobie gdzies..choc na jakis dzienczy dwa..wiesz..by gdzis wyjsc razem.. - spojrzala mu w oczka.
-Mozmey sie spotkac na miejscu..gdzies..niedalkeo.. - dodała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No w sumie można gdzieś się wybrać w takim razie..-powiedziałem i pokiwałem głową, a potem Liv musiała iść do domu, więc poszła xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Alexa Turnera”