Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na jej ciałko, jak mnie tak całowała, dłońmi szybko zawędrowałem pod jej koszulkę i pozbyłem się jej, odpiąłem stanik, uwalniając jej jędrne piersi, zacząłem sobie je macać i drażnić jej sutki.
Jej dotyki pocałunki sprawiły, że bardzo się na nią napaliłem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zamruczała cichutko na jego dotyka a potem z jego klaty wróciła do jego ust, które pocałował namietnie z języczkiem.Łapkę w sunęła w jego spodnie i uwolniwszy jego węża zaczeła go pieścić
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Westchnąłem cicho, czując jak mi dobrze, gdy mnie tak pieściła.. Spojrzałem na nią napalony już do maksimum..
-Jesteś idealna, Liv..-powiedziałem i pocałowałem zachłannie jej usta, uniosłem ją lekko do góry i pozbyłem się jej majteczek, zadarłem spódniczkę do góry i przejechałem palcem po jej szparce.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pomogła mu z majtkami a potem znów na niego siadła.Jeknęła czując jak jej dotyka.
-Mmm...ale jestem na ciebie napalona Alex - wydyszała i pocałowała go a potem przygryzła jego wargę.Jeszcze chwile go piesciła a potem zabrała jego reke i nabila sie na jego chuja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i dobrze..-powiedziałem i spojrzałem na nią z pożądaniem, ja już też byłem cholernie napalony, a mój fiut sterczał i tylko na nią czekał, spojrzałem w jej oczka, jak nabiła się na niego i westchnąłem..
-Oo tak, Mała..-powiedziałem, ująłem jej bioderka i poruszałem nimi.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Usmiechnęła się kącikowo i po kilku ruchach czuła, że już dosiada go konkretnie.Był cały w niej.Poruszala bioderkami w dośc umiarkowanym tempie póki co.Łapkami błądzila po jego klacie, całowała jego usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jesteś cudowna..-powiedziałem, całowałem jej usta zachłannie, wplotłem palce w je włosy, czułem jak mi z nią dobrze..
-Uwielbiam Cię mała..-powiedziałem i klepnąłem jej tyłeczek dość mocno, a co!
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oł!!! - krzyknęła jak ja klepnął.
-To było...woooowww - powiedziała sexy mruczacym glosem.nakręcil ja ten klaps.
-Chce wiecej - dodała i wpila sie w jego usta zaborczo bardzo.przyspieszyła tempo unoszac sie w górę i w doł
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Lubisz to?-zapytałem, już mega na nią nakręcony, ale spodobało mi się to, że jej się spodobało, odwzajemniłem zachłannie jej pocałunek i dałem jej klapsa drugą ręką w drugi pośladek, równie mocno.
-Proszę..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej kurwiki w oczach, oj była teraz jeszcze piękniejsza.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm... - kiwnęła głowa i po chwili znów pisnęła..
-ZApiekło Kocie - wymruczałamu do uszka i je przygryzła.Oczywiście mówiła to w pozytywnym zanaczeniu...
-Spórbujmy czegoś....nowego, hm? - zaproponowała.Co prawda nie wiedziała czego ale noo..
-Przelec mnie tak jak chcesz..jak ci sie marzy..byle mocno - powiedziała ponieconym głosem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To dobrze, miało piec..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka..
-Hmm, nowego?-zapytałem i spojrzałem na nią..-Masz coś konkretnego na myśli?-zapytałem i pomachałem brwiami, wpiłem się w jej sutek i przygryzłem go mocniej na koniec, oderwałem się od jej piersi.
-Wstawaj..-klepnąłem jej tyłek.. Jak chciała ostro, to na pewno musiałem wziąć sprawy w swoje ręce.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie..nie mam..tzn.no nie wiem..moze chcesz...jakąs pozycje iną..albo inna dziurkę.. - powiedziala a potem cmoknła go jeszcze i wstała posłusznie z niego..
-Więc..jak mam się..ustawić? - zapytała obmacując go sobie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tyłem..-powiedziałem do niej i spojrzałem na jej idealne ciałko, pozbyłem się z niej całkiem tej spódniczki, przejechałem językiem po jej szyjce..
-Przydałoby się lustro..-powiedziałem do niej i pociągnąłem ją w stronę komody nad którą takie jedno wisiało.. Oparłem jej dłonie o blat komody i spojrzałem z uśmiechem na jej odbicie.. Sprzedałem jej znów mocnego klapsa w pośladek, obserwując jej reakcję..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Robiła co jej kazał.Jeknęła jak ja liznął.Zadrżała z przyjamności.
-Uuu będe cie mogla widzieć - podobało jej sie.Oparła sie łapkami o komode a potem krzyknęła z bolu.
-OOoooj chyba nie bedemogła siedzieć - zasmiala się do niego ale tak by w lustrze widział
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wymasuję potem twoją dupkę..-powiedziałem i w sumie od razu zacząłem rozcierać jej pośladki, zabłądziłem jednym palcem w jej tylną dziurkę i zacząłem ją tam powolutku penetrować, by nie było dla niej za gwałtowne jak wejdę w nią moim fiutem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Alexa Turnera”