Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie będę Twoją utrzymanką Royce -powiedziałam i pogroziłam mu paliszkiem
-zapomnij o tym -pocałowałam jego usta
-a teraz przeleć mnie , a nie gadaj o kasie -pchnęłam go na ścianę i dobrałam się ustami do jego sprzętu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie o to mi chodziło..-powiedziałem i spojrzałem na nią z lekkim rozbawieniem.
-Jak na razie, to widze, że ty mnie przelecisz..-powiedziałem i spojrzałem w dół jak dobrała się do mojego sprzętu, jęknąłem głośniej i wypchnąłem biodra w jej stronę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nic już nie powiedziała tylko pieściłam jego członka wsuwając go sobie głęboko do gardła. Rączką pieściłam jego jajka chciałam dać mu jak najwięcej rozkoszy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak, Mała..-wydyszałem, czując jak mi dobrze, mój kutas po nocy był niezwykle wrażliwy, więc prawie od razu stanął..
-Kochanie, zaraz dojdę..-wydyszałem, czując jak mi dobrze i jak mój kutas drży z podniecenia, była idealna w te klocki.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nie przeszkadzało mi to dlatego nie zwalniałam tempa i pieściłam go ustami , czekając aż dojdzie w moich ustach. Łapkami pieściłam jego jajka najlepiej jak potrafiłam sama się tym jeszcze bardziej nakręciłam na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Było mi cudownie, w pewnym momencie poczułem, że nie mogę się opanować, złapałem ją mocno za kark i przysunąłem do siebie mocniej, zalewając jej usta swoim nasieniem..
-Ooo tak..-wydyszałem, a potem ja puściłem, przyciągnąłem do siebie i pocałowałem zachłannie jej usta.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczy.
-mam nadzieje , że się podobało -powiedziałam i uśmiechnęłam się figlarnie.
-teraz się myjemy , a później przelecisz mnie -wyszczerzyłam się do niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Usmiechnąłem się do niej i pocałowałem jej usta zachłannie.
-Bardzo się podobało..-powiedziałem i przejechałem dłonią po jej tyłku, sprzedałem jej klapsa.
-Będziesz wtedy znów cała brudna..-powiedziałem i pomachałem brwiami, przejechałem językiem po jej wargach.
-Kocham Cię.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Kocham Ciebie Skarbie -powiedziałam i odwzajemniłam pocałunek
-nie musisz mnie brudzić -zasmiałam się
-wystarczy , że mnie bzykniesz
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak to nie muszę?-zapytałem z rozbawieniem..-Będę zalewał Cię swoim nasieniem..-powiedziałem i pomachałem brwiami, spojrzałem w jej oczka..
-Więc i tak Cię pobrudzę..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.-Jak Będę Cię bzykał.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ale moje ciałko będzie czyste tylko w środku mnie zalejesz -powiedziałam i zasmiałam się
-no chyba , że masz inne plany -puściłam mu oczko i powoli kończyłam się myć skoro byłam już pod tym prysznicem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam jak Cię zaleję, ale...-powiedziałem i pomachałem brwiami.
-jest do rozważenia, czy nie dostaniesz gdzie indziej..-powiedziałem do niej i dałem jej klapsa, a potem wymyłem się cały i wyszedłem za nią, wycierając się ręcznikiem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to chodźmy do łóżka -powiedziałam kiedy byłam już wytarta , odłożyłam ręcznik wzięłam Royce`a za rękę i poszliśmy do sypialni. Zaczęłam całować namiętnie jego usta zanim doszliśmy do naszego łoża
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki, odrzuciłem swój ręcznik gdzieś na bok i wziąłem ją na ręce, podnosząc za tyłek. Połozyłem ją na łóżku i pochyliłem się nad nią.
-Jakieś zachcianki, skarbie?-zapytałem i przejechałem językiem po jej szyjce. Ładnego lodzika zrobiła, to może dostać co chce xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę tylko Ciebie a jak to już sam wybierz -powiedziałam i spojrzałam na niego z pożądaniem
-mam cholerną ochotę na Ciebie Royce -powiedziałam podnieconym głosem. Łapkami błądziłam po jego boskim ciele
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Prince`a Royce'a”