Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Zaśmiała się.
-Yhm. Można.. - powiedziała I puściła oczko któremuś z nich.. oglądała sobie pokaż tego tańca erotycznego i coraz bardziej się nakręcała, w szczególności że chłopaki pozbywali się swoich ciuchów..
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-w sumie dawno już się nie bzykałam więc dzisiejszy wieczór zdecydowanie muszę coś zaliczyć -powiedziałam do przyjaciółki. Chłopcy coraz śmielej pozbywali się swojej garderoby.
-robi się gorąco -powiedziałam i napiłam się
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Zaśmiała się..
-Ej, nie możesz się tak zaniedbywać...- powiedziała wesoło do niej.. a chłopaki tańczyli itp..
A jak skończyli to skinęła na friend..
-Chodz.. idziemy sprawdzić, co słychać za kulisami...- powiedziała wesoło.
I poszły do kolesi.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

Weszły za kulisy chłopaki się tam ogarniali po tańcu. Zaproponowałyśmy drinki i dobrą zabawę poszli na to.
-zdecydowanie masz rację Len -powiedziałam z tym zaniedbywaniem się i zaczęłyśmy zabawiać się z kolesiami.
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Zaśmiała się..
-No mówię Ci.. nie ma co się ograniczać.. Jesteśmy młode i piękne, lepiej już nie będzie.. - powiedziała do friend, poszła w ślinę z jednym, a zaraz z drugim stripteaserem..
-Może przeniesiemy się do jakiegoś pokoju? - zaproponowała chłopakom.
Awatar użytkownika
24 lat
164 cm
Cały świat
Modelka
singielka
brak
NY

Post

-masz rację -powiedziałam i zaczęłam lizać się z drugim kolesiem. Po chwili poszliśmy na górę do pokoju. Wzięłam jeszcze flaszkę z alkoholem i poszliśmy się zabawić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”