Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przylazł do NC, nie wiem, czy napisał w ogóle do Charliego, czy po prostu go tu przywiało.. Widział jak kumpel obsypuje laski dolarami.. Podszedł i siadł obok, zamówił sobie whisky u jakiejś wyrozbieranej laluni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Kiedy kątem oka zobaczył, że ktos sie dosiada mial juz go opieprzyć, że zajety stolik ale poznał kumpla.
-EH..a ty co? Zona ci pozwala siedziec w tkaim miejscu? - zapytal.Był juz podpity i ogolnie wkurw wiec..mogl byc niemily
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przewrócił na niego oczami i pokręcił głową.. Cały Charlie.. Najlepsza obrona jest atak..
-A twoja dziewczyna? Nie ma nic przeciwko że wtykasz innym laskom w majtki dolary? - zapytał i spojrzał na niego. Po co ta agresja?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Pewnie ma.. - mruknał i dopil ze szklanki po czym zaczepił kelnerke by znow przyniosla mu kolejna whisky.
-Serio?przyszłały cie tu obie?Nic glupiego nie robie..powiedialem z eide pic to pije.. - powiedzial.A potem dluzsza chwile milczał.Napil sie znow jak dostal drinka.
-Nie chce tego dziecka..ja to nie co ty..nie nadaja sie na ojca..nie chce byc ojcem..za duza odpowiedzialnosc...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nikt mnie nie przysłał, sam przyszedłem.. Pomyślałem, że przyda Ci się ktoś z kim będziesz mógł pogadać.. -powiedział spokojnie i się napił..
-Hmm, rozumiem, że tak myślisz i w ogóle.. Pytanie tylko czy.. jesteś gotów stracić Maze? -zapytał spokojnie, nie chciał go wkurwić, ani mu przemawiać do rozumu, ani nic.. Spojrzał na kumpla.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie chce jej stracixc..co za głupie pytanie.. - prychnal.
-Ale ona tez nigdy nie chciala dziecka..mielismy to omówione..wiec..jeszcze jest czas by to mozna bylo..naprawic.. i dalej ebdziemy jakbny nigdy nic.. - dodal.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzał na kumpla.. No wiedział że są w kropce..
-No dobra.. Ale skoro nie chce mieć dziecka to czemu cała afera? - zapytał i spojrzał na kumpla. Bo skoro mają omówione xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..mielismy omówione.. - mruknal.
-A teraz..tak to zoruzmialem ze zmienila zdanie.. - dodal.
-Wiec o to ta afera..a ja serio..nie mam nic d dzieci..ale cudzych..a nie..nie chce byc beznadziejnym ojcem..i potem tltyko to dziecko bedzie jakies..popaprane..albo wlasnie przez to jaki bym byl sie rozstaniemy z Maze wiec..po co taki problem.. - wzruszyl ramionami.
Po chwili sie psniosl i wcisnal lasce kilk abnknotów z amajtki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzał na kumpla i pokiwał głową..
-Myślę że nie byłbyś okropnym ojcem.. Do tej pory byłeś też chujowy facetem.. Ale odkąd jesteś z Maze.. To oprócz dzisiejszego.. To jest na prawdę dobrze.. - powiedział do kumpla..
-Wiec... Jak ona się uprze to co?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Bycie facetem a bycie ojcem to dwie rozne sprawy.Dziewcyzna zawsze mozna rzucic..i tyle..przezyje to..a dziekco..nie wyrzucisz jak ci sie znudzi - powiedzial.Oj tka..bl chujem w tej kwestii.Coz..ktos musi a nie kazdy dobry hihi
-Nie wiem..ale mam nadziejej z esie nie uprze..kocham ja i nie chce je stracic.. - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokręcił na niego głową..
-Kurwa, to widzę, że masz zajebiste podejście.. -powiedział i aż się sam napił z tego wszystkiego.. Gapił się na Charliego..
-A tak serio to.. Naprawde? Nigdy nie chcieliście mieć dzieci? -zapytał już tak poza tym xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Coz..mam jakie mam..nikt ine jest tak idelany jak ty ze chce byc mezem, ojcem itp - odburknal bo co go ebdzie ocenial.Chce to niech se wezmie to dziecko razme z Maze;p.ALbo maze niech odda a dziecko se wezmie xd
-Dziwi cie to?Kurde..patrz ile zajelo nam bysmy byli razem..bymsie zdecydoal na zwiazek..o slubie nie byo mowy..mowila z ejuz miala meza i nie chce..wiec wywnioskowalem ze dzieci tez.. - dodal.
-i pasowlao mi to.. - powiedzial.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj kurwa.. Wcale nie jestem idealny.. -powiedział, w końcu to już jego druga żona..
-No ale właśnie.. Sytuacja Cię zmusiła, żeby podjąć jakieś sensowne decyzje..
-Yhm.. No kumam.. Ale to że nie chce małżeństwa, wcale nie znaczy, że dzieci też.. -powiedział.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wzruszyl ramionami tylko.Dla neigo byl.. xDDDD
-Mowila, że nie chce - choc teraz..zaczał głowkaowac czy faktycznie tak bylo.Czy po prostu załozyl ze nie chce sie hajtac czyli dzieci tez..
-ne wiem..pojebane to..teraz nie chc eo tmy myslec..przyszedl tu by se napic i wyluzowac.. - dodal i znw tam rzucil kilka banknotów na scene.Napil sie kolejnego drinka.
-Swoja droga..skad wiedziales ze tu jestes? I noo..laski cie nasłały? - zpaytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Hahahah :D
-Nie wiedziałem. Ale mam radar na Ciebie.. -powiedział i zasmiał się, w końcu co jak co, gdzie można znaleźć Charliego xD
-Laski nawet nie wiedzą , że tu jestem.. Ale jak Sav poszła do Maze to ja poszedłem szukać Ciebie..
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”