ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nigdy - odparł apotem juz posuwał jej tyłeczek.Z kazda chwila wchodził w niego głebiej czujac jak sie jej dziurka dopasowuje do jego chuja.
-Och tak Mała..idealnie - sciskał jej bioderka mocno.Czasem anwet klapsa dostała.Poruszał sie szybko dyszczac głosno z podniecenia.Byl blisko spelnienia
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To dobrze..-mruknęłam głośno, czując jak mi dobrze.. Wypychałam tyłeczek w jego stronę mocno i zapierałam się o łóżko.. Przy tych klapsach, to nawet sobie jęknęłam głośniej, czy pisnęłam.. Był niesamowity..
-Ooo tak, Ash...-mruknęłam, czując jak moje cipka pulsuje mocno..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ooch taakk..jak dobrze,,,,, - dyszał ciezko.
-Dojdx mała...dojdź.. - wydyszał bo czul, ż eon zaraz dojdzie a chcial by i na doszła xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mruknęłam głośno, słysząc jego słowa, byłam już też na skraju, więc słysząc te jego ciężkie dyszenie i czując obłędne ruchy, to doszłam zaraz z głośnym jękiem, odchyliłam głowę do tyłu i zacisnęłam dłonie na pościeli..
-Oooch, Ashh..-wyjęczałam..-Dojdź we mnie skarbie..-dodałam jeszcze..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i zajebiście. Poczul jak doszla i po 2 czy 3 ruchach sam tez doszedl z glosnym przeciaglym jekiem zalewajac jej tyleczek.
-coz..marnotrastwo no ale..poki co mozmdy- zasmial sie i wyszedl z iej i pasl na lozo obok dyszac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Gdy wyszedł ze mnie, to tez opadłam od razu na łóżko, głośno dysząc..
-Eee tam marnotrawstwo, było warto..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, oddychałam głośno, próbując uspokoić swoje ciało.. Złapałam jego dłoń i splotłam nasze palce, wpatrując się w niego przy tym..
-Uwielbiam Cię..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-spojrzal na nia z usmiechem...-a ja ciebie Skarbie-puscil jej buziaka w powietrzu.
-hmm..chyba wypada sie zbierac...jest juz prawie srodek nocy- bo sienzasiedzieli
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Złapałam buziaka i przykleiłam go sobie dłonią do policzka, robiąc przy tym zachwyconą minę..
-Yhm, przydałoby się..-powiedziałam i pokiwałam głową.. Przysunęłam się do niego i pocałowałam jego usta jeszcze raz..
-Za chwilę..-dodałam i jeszcze się tam chwilę potuliliśmy i całowaliśmy, a potem się ubraliśmy, pozbieraliśmy wszystko i poszliśmy sobie spacerkiem do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Uuu nieźle...- n teraz to już WGL był zainteresowany.
-jezu... robisz że mnie kryminalistów4-zaamial się jak się tam drapaki i no coś... drzwi zamknięte na kłódkę ale no cóż.. jakoś ja rozwalił czy coś.. A mozeona umiała otwierać zamki wsowkami albo czymś heh
- wow... za wiele ru nie ma ale..to co najwazniejszs jesr -powuedzial rozglądać sie i śmiejąc bo tu tylko wielki materac xd I może jakaś szafka haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona umiała otworzyć. I miała wytrych pewnie jakiś przy sobie.
Zaśmiała się jak weszli..
-zawsze podniecali mnie źli chłopcy.. - powiedziała i objęła go za szyję jak weszli do srodka.. Pocałowała namiętnie jego usta.
-Jezu.. Matty.. - mruknęła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhmm..dbrze wiedziec.Ale w takim razie..co ty z emna dziewcyzno robisz? - zamsial sie a potem ta sie na niego rzucila xD
-Odwzajemnil.
-Hmm? Co tam Mala? ZA ile ta pizza? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Właśnie wlamales się do domku.. Będziesz siedział ze mną za współudział.. - zaśmiała się.. - Jesteś zły Ti szpiku kości.. - powiedziała.
-Jakieś pół godziny.. - mruknęła wprost do jego ust.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ojej... straszne.. - zasmial się.
-super..- złapał ja za tyłek sciskajac i cslujsx już coraz ostrzej.po cheili zdjął z niej bluzkę...- nie zimno co?-zapytała bo w sumie.. niby domek no ale..środek nocy..sam z siebie zdjął swoją koszulke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Też się zaśmiała.. odwzajemniała jego pocałunki zaborczo..
-Mi? Najpierw sciagasz ze mnie ubranie a potem pytasz..-zapytala z rozbawieniem.
-Zaraz mnie rozgrzejesz.. - powiedziała i cóż. Sciagnela buty i wlazla tam na materac.. Rozpiela swoje spodnie i jak je zdjęła to rzuciła w niego nimi.. A potem przysunela się do niego i pocałowała jego szyję. Stała ciut wyżej teraz to sięgała bez problemu. Dłońmi po jego cialku bladzila.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coz..tak wyszlo - wzruszyl rmaionami.
-Ej..co to za rzucanie - zamsial sie jak oberwal a potem tez sie rozebral.Objal ja w pasie i claowal a potem zszeld poclaunkami na jej dekolt az w koncu piersi pieszczac je
ODPOWIEDZ

Wróć do „WZGÓRZE ZA MIASTEM”