Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie rzucam Ciebie tylko w ciebie.. - zaśmiała się i całowała się z nim a potem odchylila głowę do tyłu..
-Ooch.. - Mruknęła sobie pod nosem i uśmiechnęła się. Dłonią zjechała na jego chuja i go już masowala przez bokserki jeszcze..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-och...jesteś najlepsza-westchnął i pchnął już ja na ten materac.po chwili był juz nad nią i całował jej usta.reke wsi al w jej majtki masujące jej cipke szybko..zapalił się.. A czasu nie wiele
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Wiem.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Dalej go masowala. A w końcu zsunela mu z tyłka bokserki a on wystrzelił na zewnątrz..
-Yhm. Uwielbiam jak tak sterczy.. - mruknęła. Sama już była mokra.. Zsunela sobie z tyleczka majteczki unosząc się na chwilę do góry.. Polizala jego szyjke..
-Yhm.. Od tyłu? - zapytała szeptem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jak chcesz Maleńka... - szepnal i poczekam aż się obrócił A potem już tylko skierował swoją sztywna pałę na jej mokra dziurkę i wszedł w nią.cheycul mocno jej bioderka by mu nie uciekamy i wchodził w nią raz po raz...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc kleknela sobie na materacu i wypiela do niego tyłek. Zawyla gdy w nią wszedł.
-Ooo tak.. - jęknęła. Poruszała swoimi biodrami w jego rytmie czując jak jej dobrze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pieprzyl ja dosc konretnie na pieska...czase dostal aklapsa w tylek albo scisnal mocno jej posladki..
-och tak...boskooo... - wchodizl w nia po same jajka.
-Kurde...spodnie...eh..mam tam gumki - zasmial sie ale..eh..daleko xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jeczala sobie pod nosem i zapierała się mocno o materac..
-Bosko.. - wydyszala..
-Matty.. Nie jesteśmy u siebie zeby rozsiewac twoja sperme.. - zaśmiała się. - Mogę połknac.. Jak wyciagniesz na czas..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- eh.. spoko spoko...Coco tam.. Ty masz jedząc- zasmial się i klepnal jej tyłek a potem wyszedł z niej na chwilkę i sięgnął do spodni.wyjal i ubrał gumkę A potem.znow w nią wszedł z impetem i już sobie nie żałował...!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie mam pojęcia co on do niej powiedział. Ale obserwowała go jak zakładał gumkę a potem już zawyła głośno czując jak ja mocno pieprzy..
-Ooo tak..-jeczala sobie pod nosem.. Mocno rękoma się zapierała.
-Matttttt, ochhhh!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Hahahaha że ma jeczec lol
No przypomniało mu się to i gumką jest.nie to co ostatnio lol
Dostała klapsa w tyłek i dalej w nią wchodził mocno i szybko poruszając ledzwiami.czul jaka jest mokra...jak gładko w nią wchodził...I ja jego fiut coraz częściej pulsuje..był blisko..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona też już czuła cholerne podniecenie. Jej cipka pulsowala i nie mogła się powstrzymać. Była głośna, czasem zberezna..
-Oo tak. MATTY. MOCNO.. ooo kurwa.. Jeszcze.. Chwilaaaa.. Ohhhh! - no i doszła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

On na to czekała...poruszał się jeszcze chwilę tak mocno aż jej orgazm oslabl A potem już się skupił na sobie...kilka silniejszych ale mocniejszych ruchów...I też doszedł z głośnym westchnieniem.
-o ja pierdole... - wydyszal i wyszedł z niej.padl na ten materac dyszac

Poszłam spać:*
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Tak, te jego mocniejsze ruchy jeszcze ja tak mocno dopiescily.. Uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Zajebiscie jak zawsze.. - powiedziała jak już sobie oboje lezeli na tym materacu..
Złapała jego dłoń i tak się nią bawiła trochę. Głośno oddychając.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I co?Serio chcesz tu na noc zostac? -zapytal i cmonal jej raczke sobie.Chwile polezal a potem wstal i zdjal gmke..i sie bral..
-Ubierasz sie? - zpaytal bo no on po pizz emusi pojsc ale ona kto wie xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No nie wiem, chyba nie.. Bo jak tutaj w środku lasu..-zaśmiała się..
-A nie wiem.. powinnam?-zapytała ale jak on się ubrał to i ona chyba też, choć trochę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WZGÓRZE ZA MIASTEM”