Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oj, ona w nim przecież też!
Uśmiechnęła się szeroko.
-Tak myślę. -powiedziała od razu.. Przysunela się do niego i wrzuciła ten kawałek co zgubił tam do kartonu.. Spojrzała w jego oczy..
-Myślę że jesteśmy perfekcyjni razem. I bardzo mi na tobie zależy i właśnie sprawiles że jestem cholernie szczęśliwa.. - powiedziała i cmoknela jego dłoń.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No a on az nie dowierzal w to co sie wlasnie stalo!
-nawet nie wiesz jak jak jestme szczesliwy...nawet o tym nie snilem..no dobra..snilem ale..oh J... - wpil sie w jej usta bardzo czule ale i namietnie.Objal ja mocno i wiagnal na kolana do siebie obejmujac i claujac jak jeszcze nigdy wczesniej..dal w to cholernie dyzo uczucia..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nawet nie zdążyła mu nic odpowiedzieć bo już ją całował, więc zatraciła się w tym niesamowicie.. Odwzajemniła ten pocałunek bardzo czule i objęła go za szyjke ramionami..
A gdy się w końcu od niej oderwal..
-Wow.. Tak mnie jeszcze nie calowaleś..-powiedziała z zachwytem i jeszcze raz wpiła się w jego usta. Oj była bardzo happy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnil znów i niechętnie się oderwal od jej słodkich ust.
-No to jest zarezerwowane dla mojej kobiety... A nie przyjaciółki. - zasmial się.polozyl się z nią na tym materacy.. był nad nią podpierajacnsie na jednym łokciu.
-myślę że skoro już jesteśmy razem to..może pójdziesz do lekarza po receptę hmm? Tabletki?plastry? Cokolwiek byłem nie musiał się pilnować z tymi cholwrnymi gumami... - zasmial się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Twoja kobieta to ma szczęście.. Jako przyjaciółka jestem totalnie zazdrosna.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko..
-Yhm już byłam.. - powiedziała i pogladziła jego policzek. - zacznę brać tabletki po okresie.. - dodała. Bo była przed spotkaniem z Charliem ale ze w środku cyklu to musi poczekać aż okres będzie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Rozesmial się.
-Powinnas..bo naprawde...Aniol nie kobieta - odparl wesolo.Alez on bl teraz szczesliwy!
-fajnie..tzn wies.z.nie to bym to wymyszal itp al enoo..bedzie nam..wygidniej - powiedzial i pocalowal ja czule sobie.Calowla dlugo..reka tlyko sobie lekko bladizl po jej cialku...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ehhhm czyli mam dużą konkurencję i powinnam być zazdrosna? - zapytała z rozbawieniem. Całowała jego usta czule. I odwzajemniala wszystkie te jego boskie pocałunki...
-No wiem wiem.. Jednak.. Czasem gumki są dla mnie wygodniejsze.. - zaśmiała się.. Jak jej sperma po nogach cieknie to nic fajnego xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Rozumiem..wiec..jak cos to mow..bede zakladal ale noo.. - zasmial sie lekko.
-Eh..jestes cudowna..najlepsza.. - cmoknal ja.
-Ale to co?Teraz bede cie mogl juz calowac w barze? - zamachal briami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No wiem wiem.. Ty też jestes całkiem fajny.. - wyszczerzyła się..
-co? - zapytała w pierwszej chwili bo nie zrozumiała.. A potem pokreciła głową z rozbawieniem.
-Możesz.. Ale no.. Najpierw powiem Clivowi.. Ok? - spojrzała w jego oczy i uśmiechnela się szeroko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Calkiem fjany?No dzieki wielkie - no chyba sie obrazi ;p
-Eh..no dobra..niech ci ebdzie..choc teraz to sie poczulem jakbym normlanie nie wiem..mial tma do niego isc i prosic jego czy moge sie z toba zspotykac - zasmia sie.Polozyl sie na pecach i wciagnal ja na siebie.Rekami sobie macal jej tylerk
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ależ nie ma za co.. - zaśmiała się.
-Az tak chyba nie.. Po prostu chce żeby wiedział.. Bo ci idioci będą potem mu gadać nad głową.. Serio ja mam z nimi przesrane.. - zaśmiała się. Pocałowała zaborczo jego usta..
-Yhm to co? Zostajemy tu na noc, chłopaku? Czy idziemy do domu? - zapytała i całowała go jeszcze. Oj nie mogła się od niego oderwać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No właśnie słyszę... I dla mnie to chore.. niech się zajmą swoim życiem A nie twoim - dodał.
- ale.. zawsze tak miałaś?nie możesz powiedzieć by spadało na drzewo?- zapytał.
- ja mogę zostać.. choć nocy..rozniento może być.. A za wiele tu nie ma więc.. może wysiadzoemy na tego twojego mechanicznego rumaka i pojedziemy do domku?-zapoponowal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak, zawsze.. - zaśmiała się.
-twierdzą że jestem mała dziewczynka która można skrzywdzić.. I mają zakodowane w tych lbach że trzeba mnie chronić..
-Dobra.. To pojedziemy do domu.. - puściła mu oczko.. Pocałowała jego usta namiętnie.
-To co? Jeszcze kawałek pizzy? Już wystygła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..przerabane no ale..wiesz..teraz chronieniem ciebie zajme sie ja..wiec im to dosadnie jakos wytlumacz - powiedzia.
-Poza tym..ej..czme tak sadza?Mialas jakies akcje z cfacetmai? - zapytal ciekaw.
Z Carliem to tlyko wiedzial, z ez Clivem sie ne lubili i ze ja zdradzal.
Odwzajemnil poclaunek.
-A daj..ja tma lubie zimna pizze - zasmial sie i zjadl sobie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- dobrze.. Wytłumaczę im.. - powiedziała z lekkim rozbawieniem i cmoknela jego usta delikatnie.
Spojrzała na niego..
-To ty nie wiesz o mojej najlepszej akcji z Charliem.. Jak się z nim pieprzylam a wpadła obecną dziewczyna mojego brata i Charlie mnie dosłownie zrzucił z siebie? Wtedy niechybnie Clive się o tym dowiedział i mu wpierdolil.. Strasznie.
-Więc radzę mnie szanować i grzecznym być..
-a jedz.. - uśmiechnęła się..
ODPOWIEDZ

Wróć do „WZGÓRZE ZA MIASTEM”