ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

***
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Thomasem do sypialni, a raczej mnie przyniósł do sypialni.
-Nie musimy iść spać? A co będziemy robić?-zapytałam i pomachałam brwiami, pocałowałam go delikatnie.. Oparłam głowę i wtuliłam się w jego szyjkę.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

-a na co masz ochotę Rachel -spojrzał w jej oczy i położył ją do łóżka , po chwili dołączył do niej.
-to co chcesz porobić Piękna -wplótł palce w jej włosy i pocałowa jej usta z języczkiem. Całował ją coraz zachłanniej.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jezu, jak ty do mnie mówisz..-powiedziałam, bo ten jego głos doprowadzał mnie do szaleństwa, sprawiał, że Thomas był jeszcze bardziej seksowny, o ile to było jeszcze możliwe.
-Yhm..-mruknęłam cicho i odwzajemniłam zachłannie jego pocałunek. Oraz każdy następny, rękoma błądziłam po jego karku, zarzuciłam jedną nogę na jego biodro.

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Spojrzał w jej oczy , uśmiechnął się do niej.
-zawsze tak do Ciebie mówiłem -odwzajemniał jej pocałunki , sam też ją całował bardzo namiętnie. Kiedy założyła nogę na jego biodrze , pochylił się nad nią i zaczął błądzić rękoma po jej spoconym ciele. Znowu czuł jak się na nią nakręca.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, że zawsze tak mówiłeś..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..-I zawsze to tak na mnie działało..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, pocałowałam jeszcze raz jego usta zachłannie i zaczęłam ocierać się swoją szparką o jego członka.. Dłońmi błądziłam po jego ciele, które niesamowicie mnie nakręcało, a jeszcze tak dawno nie miałam seksu, że sama jego obecność sprawiała, że płonęłam od środka..
-Weź mnie, Thomas..-wydyszałam do jego uszka.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Nie musiała mu dwa razy powtarza , sam był na nią napalony od dobrych paru miesięcy. Ułożył ją wygodnie , a później sam się położył między jej udami.
-jesteś cudowna Rach -powiedział podnieconym głosem i pewnym pchnięciem wszedł w nią po same jajka. Jęknął kiedy oplotła go swoim ciepłem. Poruszał swoimi biodrami dość mocno.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty tez jesteś cudowny..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.. Jęknęłam głośno, czując jak się we mnie zagłębił, oplotłam go druga nogą..
Pojękiwałam coraz głośniej, czując jak mnie mocno posuwa..
-Oo tak, dobrze..-mruczałam sobie co chwilę pod nosem, całowałam jego usta zachłannie, byłam strasznie napalona.

Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Podparł się rękoma po obu jej strona , żeby jej nie zgnieść swoim ciałem. Wchodził w nią po same jajka, czuł jak zasysa go.
-brakowało mi Ciebie Rach -spojrzał na swoją byłą żonę , zawsze ją kochał i raczej się to już nie zmieni. Cieszył się , że w końcu dopuściła go do siebie.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oooch tak..-wydyszałam z siebie, czując jak mocno mnie posuwa i jak coraz szybciej się we mnie porusza..
-Jesteś najlepszy, Thomas..-powiedziałam cichutko, spojrzałam w jego oczy, był tak bardzo seksowny, przejechałam dłońmi po jego ramionach, wbijając w nie paznokcie.
-Yhm, jak mi dobrze..-mówiłam co chwilę.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Uśmiechał się kiedy jęczała i krzyczała z rozkoszy. Lekko się skrzywił kiedy wbiła paznokcie w jego skórę, ale nie zatrzymywał swoich ruchów. Pieprzył ją ostro i sam zatracał się w tym , był jej spragniony i stęskniony. Pieścił ustami jej boskie ciało , tam gdzie miał dostęp w obecnej pozycji.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pojękiwałam jeszcze głośniej, wypowiadając jego imię, sprawiał mi cholerną rozkosz, zapomniałam o całym świecie poza nim..
-Oo tak..-dyszałam, czujac jak przyjemność zbliża się do mnie wielkimi krokami, coraz mocniej i częściej zaciskałam się na jego sztywnym członku..
-Jeszcze..-mruczałam, czując jak już jestem blisko..-Jeszcze chwilka..-wydyszałam, czując zblizającą się falę, a potem wybuchłam z głosnym krzykiem. Wpiłam mocniej paznokcie w jego skórę.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Czuł jak dochodzi i mocno zaciska się na jego sprzęcie. On po paru mocniejszych pchnięciach , doszedł w niej. Pocałował jej usta zaborczo i po chwili walnął się plecami na łóżko. Głośno oddychał.
-jesteś jak zawsze cudowna Rachel-powiedział podnieconym głosem.
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek bardzo zachłannie, a jak sie położył, to wtuliłam się w jego ciało i przymknełam oczy, próbując uspokoic mój oddech.
-Jestes boski..-powiedziałam i uśmiechałam się pod nosem. Próbowałam uspokoić swoje ciało, ale byłam cholernie rozdygotana jeszcze.
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Przymknął oczy i starał się unormować swój oddech.
-ciesze się , że tak uważa Rachel -uśmiechnął się.
-czas chyba na sen , na którą jutro masz do pracy ?-spytał i odwrócił twarz w jej stronę. Okrył ich pościelą.
mów mi:
Tomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Rachel i Williama Levy”