Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jak się będziesz przede mną płaszczył to kto wie , może Ci się uda -powiedziałam i zaśmiałam się.
-dzisiaj miałeś szczęście , że nie miałam planów -dopiłam sok.
-jutro byś już nie miał tyle szczęścia -uśmiechnęłam się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Lubisz takich płaszczących się facetów?-zapytałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią uważnie.
.-No to w takim razie szczęściarz ze mnie..-powiedziałem i puściłem jej oczko.
-Jakie masz plany na jutro?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie powiedziałam , że to lubię , ale Ty jakoś się nie poddajesz -zaśmiałam się.
-możesz puścić totka , może uda Ci się wygrać miliony -zaśmiałam się .
-jestem umówiona z przyjacielem -powiedziałam z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja nigdy się nie poddaję, nawet jak sytuacja jest beznadziejna..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią.
-Noo w sumie, zawsze jakiś nowy samochód by sie przydał..-powiedziałem do niej.
-Aha,..-pokiwałem głową ze zrozumieniem i napiłem się swojego soku.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a czyli zaliczam się do beznadziejnych przypadków , dobrze wiedzieć -powiedziałam z powagą , choć bardzo chciało mi się śmiać.
-no tak , jak dziecko -skwitowałam ten jego tekst o samochodzie.
-więc zaplanuj sobie dzień beze mnie -powiedziałam żartując sobie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Noo Trochę tak..-powiedziałem i puściłem jej oczko.
-No przykro mi, ale lubię te błyskotki, tu mi akurat nie przeszkadza dostatek kasy, bo mogę się wozić dobrymi furami..-powiedziałem.. -Lubię czuć tą prędkość.
-to akurat nie będzie trudne, jak milion innych dni bez ciebei..-powiedziałem wzdychając lekko i zaśmiałem się, spojrzałem na nią.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ciesze się , że nie jestem Ci do niczego potrzebna -powiedziałam i dopiłam swój sok.
-ciesze się , że masz te swoje zabawki -uśmiechnęłam się kącikowo , spojrzałam na swoją komórkę. Napisałam jakiś komentarz na fb i schowałam komórkę do kieszeni.
-chyba się zbieramy co ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chyba tak, nie będę Cię dłużej zatrzymywał, bo potem powiesz, że byłaś ze mną wbrew swojej woli..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią i puściłem jej oczko.
-Hmm, ja w sumie bym nie powiedział, że nie jesteś mi do niczego potrzebna, ale wiesz.. Każdy ma swój punkt widzenia.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-przed chwilą to powiedziałeś Royce -zaśmiałam się.
-mieszasz się w zeznaniach -wytknęłam mu język i poczochrałam jego włosy. Wstaliśmy od naszego stolika i poszliśmy do wyjścia z kawiarni.
-nigdy bym nie powiedziała , że mnie przetrzymujesz , bo gdyby tak było dawno bym sobie poszła -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Całkiem możliwe, że myle się w zeznaniach, po prostu przy Tobie tracę głowe..-powiedziałem i puściłem jej oczko, niby to sobie żartowałem, ale to była prawda najprawdziwsza.
-No to jakiś plus sytuacji jest..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, wstaliśmy od stolika i poszliśmy do wyjścia z CH.
-Odprowadzić Cię gdzieś?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oj zdecydowanie nie tracisz głowy przy mnie tego jestem pewna -powiedziałam śmiejąc się.
-jeśli chcesz możesz odprowadzić mnie do domu , jeśli nie masz nic lepszego do roboty -powiedziałam i wyszliśmy z centrum handlowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”