Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Andie do sokarni, to tylko było jeszcze otwarte, więc się tu znaleźliśmy.
-Na co masz ochotę?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Mają tu rewelacyjne soki, świeże, więc wybieraj na co tylko masz ochotę..-dodałem z uśmiechem..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy z Princem do sokarni.
-może być sok pomarańczowy -powiedziałam i czekałam , aż on sobie coś zamówi. Rozejrzałam się po tym miejscu do którego mnie przyprowadził. Nigdy wcześniej tu nie byłam , w sumie pewnie przez to , że rzadko kiedy piłam sok, ale teraz musiałam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałem i spojrzałem na nią.. Jej zamówiłem sok pomarańczowy, a ja zamówiłem sobie truskawkowy z jakimś dodatkiem, a gdy dostałem już nasze zamówienia, to usiadłem do naszego stolika..
-Proszę..-powiedziałem do niej z uśmiechem..
-Więc.. Co tam słychać?-zapytałem już jakoś trochę luźniej, choć nadal przy niej się stresowałem, ta dziewczyna zdecydowanie mnie stresowała xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Usiadłam sobie.
-dziękuje -powiedziałam , żeby nie było , że jest niewychowana xD
-u mnie wszystko w porządku , praca, dom , szkoła i tak w kółko -wzruszyłam ramionami.
-u Ciebie zdecydowanie jest ciekawej , chyba się nie mylę?-uniosłam brew i spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią z uśmiechem, podobało mi się, że w końcu ze mną normalnie rozmawia..
-U mnie jak zawsze..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko..-Pisze nowe piosenki, nagrywam teledyski i jakoś powoli do przodu to idzie..-powiedziałem i zaśmiałem się...
-Całkiem nieźle się tu mieszka..-powiedziałem do niej..

Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zapomniałeś dodać o rzucających się fankach -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem lubiłam mu dogryzać , w sumie sama nie wiem dlaczego. Napiłam się soku i spojrzałam na chłopaka.
-mam nadzieje , że coś dobrego piszesz , a nie jakieś romantyczne badziewia -przygryzłam wargę i w sumie zamyśliłam się wracając wspomnieniami do Ryana.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie zapomniałem, po prostu się nie przyznaję się do tych fanek.. -powiedziałem i zaśmiałem się..-Nie lubię jak moje życie zawodowe wcina się w prywatne..-powiedziałem i spojrzałem na Andie..
-No co ty? Nie wiesz, że to romantyczne badziewie sprzedaje się najlepiej?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka, oczywiście pisałem piosenki o miłości, nie dlatego, że się sprzedają, a dlatego, że tak czuję..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-już nie udawaj , że aż tak bardzo nie lubisz tych fanek -zaśmiałam się. Pewnie nie jedną przeleciał i nawet nie pamięta jak się laska nazywa czy jak wygląda. Napiłam się soku.
-nie wiem , nie lubię takich piosenek i dlatego ich nie słucham -spojrzałam w jego oczy.
-nigdy nie będę Twoją fanką -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią trochę zdziwiony..
-Nie powiedziałem, że ich nie lubię.. Powiedziałem, że najchętniej oddzieliłbym to od siebie.. - Fanki mogę mieć na koncertach, ale to męczące jest jak łażą za tobą i nie chcą się odczepić..
-Nikt Ci nie każe być moją fanką..-powiedziałem i wzruszyłem ramionami..
-Nie musisz słuchać moich piosenek, to nie one definiują jakim jestem człowiekiem..-powiedziałem..

Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chciałeś być gwiazdą to musiałeś się liczyć z tym , że one będą częścią Twojego życia -powiedziałam i napiłam się soku.
-zdecydowanie piosenki nie definiują nikogo większość piosenek , piszą osoby , o których nie mamy pojęcia , a piosenkarze tylko śpiewają -spojrzałam na chłopaka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chciałem tworzyć muzykę..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-A nie być gwiazdą, to róznica, nie dążę do tego, by za mną latały na ulicy..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na Andie.
-Moje piosnki piszę ja, nie uznaję tego, by ktoś inny pisał je za mnie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możesz tworzyć muzykę , ale jej nie śpiewając ...możesz robić to dla kogoś -wytknęłam mu język.
-jest wiele możliwości Royce -zaśmiałam się.
-gdybyś nie lubił sceny , to byś tego nie robił jestem tego pewna-napiłam się soku i spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To nie to samo..-powiedziałem od razu.. Spojrzałem na nią..-Nie mam zamairu sprawiać, że ktoś będzie fajny, bo będzie śpiewał moje utwory.. Nie podoba mi się to w branży muzycznej, więc nie będę na pewno tego popierał..-powiedziałem do niej.
-Pewnei bym tego nie robił, ale lubię to robić, nie lubię tego co się z tym wiąże w moim wolnym czasie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy..
-A ty? Nie lubisz sceny? Nie lubisz pokazywac ludziom jak świetnie tańczysz i na tym zarabiać?-zapytałem i spojrzałem na nią uważnie, napiłem się swojego soku.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Słuchałam chłopaka i bawiłam się swoją szklaneczką.
-to nie tak , po prostu muszę zarabiać inaczej bym nie występowała w teledyskach czy filmach , to nie jest to co chcę robić -powiedziałam , zamyśliłam się na chwilę.
-nie każdy może pozwolić sobie na wszystko -napiłam się.
-poza tym praca na planie teledysków nie różni się niczym od tego by pracować w NC tańcząc na rurze -wzruszyłam ramionami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”