Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No proszę - zaśmiał się Matt.
-No toserio..ciekawa historia.jak z jakiejs komedi romatycznej.Ale no fajnie..widac, że jednak z głupiej zabawy wyszło cos trwałego i fajnego.Nie wiel razy sie to tak kończy - stwierdził.
-macie fajna historir do opowiadania.. - dodał.
-A dzieci macie? - zapytał.
-Dzieki.. - i dalej sobie jadł i popijal winko.A widoczki mieli bajeczne
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przeczesałam ręką swoje włosy.
-to prawda mało kto może się pochwalić taką historią -uśmiechnęłam się i jadłam swoją pizzę. Piłam winko.
-nie , nie mamy dzieci jeszcze chyba na to za wcześniej , chcemy nacieszyć się sobą , imprezami , a za jakiś czas kto wie -powiedziałam
-a Ty cieszysz się , że będziesz miał syna?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-aha..no roozumiem.w sumie..,na dzieci jest zawsze czas.a z imprezami potem to faktycne moze byc..ciezko - pokiwał głową ze zrozumieniem.
-No jasne..wies.z.nieplanoowany i nie jestem z matką jego ale..no przyjaźnimy sie, dogadujemy..bedziemuy go razem wychowywać..choc nie mieszkac razem..mysle, że bedzie okey.. - dodał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mamy jeszcze czas na dzieci więc nie ma co się spinać -powiedziałam i jadłam pizzę , podziwiałam widoki za oknem.
-na prawdę burmistrz się postarał -uśmiechnęłam się.
-to najważniejsze , że się dogadujecie , a czy jesteście razem czy nie to w sumie nie ma aż takiego znaczenia , są pary które są razem , ale się nie dogadują i tylko kłócą , a dziecko na to patrzy zdecydowanie tak nie powinno być
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jasne.na dzieci trzeba byc gotowym..lepiej jak sobie to mozna zaplanować.. - usmiechnął sie.
-Otóz to..mądr słowa.. - pokiwał glowa jak mówiła o tych parach co sa razem ale sie kłócą.
-Oj tak..nawet nie sadziłem, ze tyle tych wyjazdów ebdzie..co jak co ale jednka to troche musiało kosztowac burmistrza..no ale..i tak wiecej zebrali na cele charytatywne się..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz myślę , że pewnie znaleźli się sponsorzy inaczej nie było by takich wypasionych wyjazdów -zaśmiałam się
-mam nadzieje , że sporo dzisiaj zebrali na dzieciaki -powiedziałam i napiłam się wina, wzięłam kolejny kawałek pizzy.
-będziemy mieli co opowiadać dzieciom -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no na pewno..niemniej..fajnie, ze jednak wecej było tkaich..nagród - powiedział Matt.
-No ja też.Wgl naprawde super pomysł..czesto macie w TH takie imprezy? - zapytał.Bo on pierwszy raz był na takiej.
-No pewnie..ne codzien sie jada kolacje w Rzymie..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-szczerze to w tym roku byłam pierwszy raz na tym balu , ale z tego co słyszałam co roku jest tak fajnie , postanowiłam razem z mężem wesprzeć akcje , w końcu to kasa dla dzieci -powiedziałam i napiłam się.
-zdecydowanie też nie jadam co wieczór w Rzymie -zaśmiałam się
-do tego w tak wypasionej restauracji , do tego te widoki za oknem -uśmiechnęłam się do Matta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to super.Myse, że skoro co roku to jest to chetne bede brał w tym udział..zawsze to szczytny cel - powiedzial Matt.A to nie było na zwierzaki czasem?
-Oj tak..widoki zniewalające..w sumie msyle, że jeszcze nie raz tu wróce..A moze jakies wakacje w Rzymie..to te byłby nie glupi pomytsl - dodał.Powoli kncyzl jesc.
-Do ktorej mamy czas? - bo to pewnie prywatnymi samolotami lecieli
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”