Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po pracy wyszykowałam się i przyszłam spacerkiem do klubu
- cześć Jason- ucalowalam go na powitanie .
- mam nadzieję że długo nie czekasz- weszliśmy do środka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hej.nie.. - powiedzial z usmiechem i wzial ja zareke i weszli do srodka.Pozli prosto d baru.-Mam nadzieje ze asz sily na cala noc zabwy.. - zasmial sie.Zlustrowal sobie ja wzrokiem..a szczegolnie jej tylek w krotkiej kiecce ;p
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszli na zewnatrz klubu sie przewietrzyc.Odeszli kawalek gdzies z boku klubu i siedli sobie na jakims murku..a raczej o siadl a ona mu wskoczyla na kolana okrakiem.Wpila sie w jego usta.-Kocham cie.. - powiedziala [
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemnił jej pocałunek rękoma zabłądził na jej seksowny tyłeczek
-jak Ciebie też Kocham -powiedział i zaczął całować jej dekolt uwielbiał tą swoją dziewczynę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Odchylila glowe do tyłu lekko by mu było wygodniej.-ach..nakrecasz mnie...wiec uwazaj bo cie zaciagne tu w jakies krzaki - zasmiala sie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie jak chcesz to mogę przelecieć Cię na tej ławce , dla mnie to żaden problem -powiedział i pocałował jej usteczka , a po chwili pieścił pocałunkami jej piersi. Rękoma błądził po jej seksownym tyłeczku. Co jak co ale miał zajebsitą laskę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..wiesz..nie to by cos ale..jednak za hwile pewnie by nas nagrywali albo po gliny ktos by zadzownil..ale awsze mozmey juz spadac z klubu gdzies indziej.. - dodala.Wjechala reka miedzy nich na jego krocze
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie ma sprawy Kotek -powiedział i westchnął kiedy poczuł jej rękę na swoim kroczu
-już stoi jak byś sprawdzała gotowość -powiedział i pocałował jej usta. Wsunął rękę pod jej majteczki i przez chwili pieścił jej łechtaczkę.
-spadajmy stąd -zabrali się i poszli szukać miejsca do bzykania. Pisz gdzie chcesz
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wyszła z klubu I czekała na Chrisa.jej szybciej zajęło bo w barze wiaodmo.. kolejki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Najpierw stwierdził że już wszystko widzial ale po co znowu moczyć te sukienkę.... potem. Poszedl i niech jej będzie że kupil flaszkę płacąc jej kartą... cóż w knajpach raczej to drogi interes wiec jak ona chce to niech płaci...
- To co, spacer na plażę... - stwierdził gdy wyszli... oddał jej kartę i pokszal dużego Jack'a...
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-idziemy.... - powiedziała I ruszyli w stronę plaży.
-otwórz... - powiedziała I jak tk zoebil tonsie napila i podała mu
-nie wolałeś zostać w klubie I jednak wyrwać jakąś dupe? - zapytala
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-nie moja wina , że mam zajebistą Kochankę -powiedział z cwanym uśmieszkiem. Pocałował jej usta złapał ją za tyłeczek. Kiedy dojechali do dyskoteki zapłacił za kurs wysiedli z taksówki i weszli do środka
-drink , czy od razu parkiet ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Chyba od razu parkiet, trzeba się wytańczyć.. - uśmiechnęła się do niego I pocałowała go, a potem już pociągnęła go za rękę na parkiet, by potańczyć..
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”