Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochanie ale to miało Cie zadziwić, sprawić, że przestaniesz widzieć we mnie tylko poważnego biznesmana, który zna sie na kobietach i jest cholernie dobry, wręcz genialny w łózku - puścił jej oczko a potem jak go tak próbowała pobudzić to owszem odwzajemnił pocałunek ale siegnął po jej rękę i pomógł rozsunąć jedno z zapięć. No i w odróznieniu do zdjęcia tam można było rozsunąć skórke i ujżec członka a nie jeszcze jakiś materiał
- Serio nie wiesz jak sie pieprzy z bananem??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka..
-Nie widzę w Tobie tylko poważnego biznesmena..-powiedziałam i przejechałam dłońmi po jego karku, uśmiechnęłam się szeroko.
-Wiem, że nie jesteś poważny.. Znaczy jesteś, ale nie do końca. I wiem, że potrafisz się dobrze zabawić..-powiedziałam i uśmiechnęłam się o niego. Przejechałam dłonią po jego członku, gdy wyciągnęłam go już z tej skórki.
-A ty pieprzyłeś się z bananem? Na nich tylko pokazują jak się zakłada gumki..-zaśmiałam się, pocałowałam jego usta zachłannie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- cieszy mnie to, ze nie patrzysz na ludzi widząc tylko stereotypy - uśmiechnął sie do niej i puścił oczko
- o taaak lubie siw zabawić. To zwykle ulubiona czesc mojej dnia a częściej nocy choć od zabaw dziennych nie stronie takze - złapał ja za tyłek
- wiesz banany to smaczne i pożyteczne owoce, ale raczej nie chciałbym sie przekonać jak to jest wkładać go gdziekolwiek a tym bardziej nie chciałbym go poczuć w sobie - no sorry ale gdyby on sie pieprzyk z bananem to musiałby miec go w tylko a na to nigdy nie pójdzie...
- ten jest niegroźny i zdecydowanie VIP-owska klasa
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nigdy tak nie patrzyłam..-powiedziałam i zaśmiałam się.
-Aha, coś o tym wiem..-powiedziałam i pokiwałam głową z rozbawieniem, pocałowałam jego usta zachłannie.
Zaśmiałam się na jego słowa..
-Dobrze wiedzieć..-powiedziałam i pomachałam brwiami, spojrzałam w jego oczka..
-Zdecydowanie..-zaśmiałam się, przejechałam dłonią po tym bananie jego i pomachałam brwiami..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ty po prostu wiesz co dobre i to dlatego - uśmiechnął siw
- no i ja talze wybieram odpowiednie osoby do zabaw - puścił jej oczko
- ale wyczuwam jakiś Twój opor przed owocami - zaśmiał sie a potem sie z nią calowal coraz zachlanniej
- owoce to bardzo zdrowa żywność a jeszcze jak są w stanie puścić nektar to tym bardziej - zerknslbjej w oczy
- wiesz jednak jak nie chcesz go to go wywal, znajda sie inne gatki, mniej uwierajace w tylek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że wiem, zawsze wiedziałam..-powiedziałam i pomachałam brwiami.
-Wybacz, ale zupełnie mnie nie kręci ten twój banan..-powiedziałam z szerokim uśmiechem na ustach, no co ja mogłam, że moje libido opadło do zera, albo i jeszcze niżej przez to żółte coś.
-Boże, co ty gadasz..-powiedziałam śmiejąc się, pocałowałam jego usta..
Jak powiedział o tym tyłku to zerknęłam na niego i prawie zemdlałam!
-Ty masz na sobie stringi.. Oż kurwa..-powiedziałam i wybuchnęłam śmiechem, no tego się nie spodziewałam xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- pozbywamy sie go zatem skoro to niewypał - zaśmiał sie
- wiesz chcialem uczcić ta chatkę czymś wyjątkowym co sie nigdy więcej nie zdarzy. Czuj sie zaszczycona tym ze jako jedyna mogłaś to zobaczyc - zasmial się a potem ja pocalowal
- jest to cholernie niewygodne i nie wiem jak możecie to nosić. Owszem zajebiste tylko pokazyjecie ale zdecydowanie nigdy wiecej niż mi w dupe wchodzić nie będzie - pokręcił głową
- narzekacie ze dla nas sie poświęcacie wiec ja ten jeden raz tez sie poswiecilem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Poczekaj, jak masz zamiar to ściągnąć, to daj mi zrobić fotkę..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie, odsunęłam się od niego, wzięłam swój telefon i zrobiłam zdjęcie..
-Powieszę sobie nad łóżkiem..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam w jego oczka i pozbyłam się z niego tego wstrętnego banana..
-Od razu lepiej.. -powiedziałam i zaśmiałam się.
-Musimy to nosić, by wam dogadzać, kochanie..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie..
-Cieszę się, że mogłeś tego doświadczyć dzięki mnie..-powiedziałam i wyszczerzyłam się do niego..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

oj sie zdecydowanie wzbranial przed ta fotka, ale no nie wyszlo
- ej to co teraz będziesz to wszystkim pokazywać. Nie wolno.- od razu zaznaczyl a potem ja przyciągnął do siebie
- wiesz wasze tylko są cholernie seksowne i warto je pokazywać. Nasze tylko śluza do czego innego - powiedzial i ja wciagnal na swoje kolana
- mysle moja droga, ze wstępnych zabaw juz bylo zbyt wiele. Czas ochrzcić porządnie wszystkie katy tego domu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Kochany, to tylko dla mnie..-powiedziałam i spojrzałam na niego, uśmiechnęłam się nieco tajemniczo..
-Jak będę potrzebować.. No wiesz.. rozbawić się, to będę sobie patrzyła na tą fotkę..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, przejechałam językiem po jego wargach.
-Oj, bejbe..-powiedziałam i cyknęłam sobie jakąś dobrą fotkę też i przesłałam u na telefon.
-Możesz też sobie przypominać te fantastyczne chwile..-powiedziałam i pocałowałam jego usta zachłannie, przytrzymując jego twarz.
-A teraz..-powiedziałam i odrzuciłam swój telefon..
-Po prostu mnie dobrze zerżnij,kochasiu..-powiedziałam i przejechałam swoim tyłeczkiem po jego fiucie.
Przejechałam ustami po jego szyi, dłońmi po jego ramionach, drapiąc go lekko.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochana rozbawiać Cie wole osobiście a ta fotka - pokazał na ta co mu podeslala
- fajna pamuatka ale nie rowna sie oryginalowi - bo nic sie nie rowna temu gdy jest na wyciągnięcie ręki. Odwzajemnil pocałunek a potem przymknął na chwile oczy
- ojjj daze do tego Malenka, daze - zerknsl na nią z uśmiechem i puścił oczko
- a takie rzeczy to.moja specjalność i ze mną jest lekko, mówisz masz - powiedzial i zlapal ja oburącz za tylek strzelając jej klapsy a potem ja na siebie nadzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to w takim razie masz na pamiątkę..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem, pocałowałam jego usta jeszcze raz..
-No to dobrze..-powiedziałam i uśmiechnęłam się figlarnie..
Pisnęłam cicho, jak mnie tak zdzielił po tyłku, a potem się roześmiałam.. Nabiłam się na niego z impetem i zaczęłam poruszać swoimi bioderkami..
-ooo jak dobrze..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie zbieram takich pamiątek, ale dla Ciebie te jedna zatrzymam - powiedzial i uśmiechnął sie gdy poczuł jak nadziala fiuta do konca
- o tak Malenka lubie gdy bierzesz go od razu głęboko - westchnął i sobie dlonmi sciskal jej tylek przy okazji kontrolując każdy jej ruch.
Uwielbiam sie z nią pieprzyc. Przy niej nie miało znaczenia kto wiedzie prym bo dobrze bylo i tak i tak. Zreszta przy każdym spotkaniu seksu mieli sporo i każdy miał okazje przeleciec to drugiej najlepiej jak lubil i zawsze oboje byli spelnieni. Pod tym względem byla jedyna.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pomachałam brwiami i spojrzałam w jego oczka z rozbawieniem..
Zaśmiałam się na jego słowa..
-A ja lubię go brać tak głęboko..-powiedziałam, a w zasadzie szepnęłam mu do uszka.. -Głęboko w siebie i głęboko do gardełka..-dodałam i przygryzłam jego uszko..
Poruszałam swoimi bioderkami na nim mocno, wkładając go głęboko, uwielbiałam tego faceta.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

I dobrze, ze go uwielbia bo przynajmniej z niego nie zrezygnuje bo to byłaby obustronna wielka strata.
- taaaak lubisz to i potrafisz - przytaknął i sie usmiechal szeroko gdy calowala jego szyje, gryzla ucho i szeptala
- a ja zdecydowanie lubię Cie tak wypełniać i zalewać do pelna - o tak lubil to, ze z nią nie musial sie kontrolować i mogl pieprzyc ja w kazdej pozycji i tryskać w niej obojętnie gdzie bo przyjmowala go zawsze nawet gdy dochodził w jej ustach.
Oczywiście odwzajemniał jej się tym samym bo nie raz strzelal jej porządne minetki po których posuwali sie ostro i długo a on mogl podziwiać ja podczas wielu orgazmow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”