Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem o tym..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego figlarnie, pocałowałam znowu jego usta, przejechałam dłońmi po jego klacie, nabijałam się na niego do samego końca, coraz szybciej.. Byłam cholernie napalona na niego.
-Ooo tak..-wydyszałam w pewnym momencie, czując jak już mi jest z nim dobrze, zmieniałam trochę kąt i swoje ruchy a w sumie ich tempo, czułam jak jestem coraz bliżej..

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wiedział doskonale jak ja do siebie przekonywać i w sumie to wiedział tez jak sprawić jej przyjemność. Doskonale znal jej ciało ale tez i jej możliwości.
Czul jak zbliża sie do szczytu i jemu tez było w tej chwili dobrze. Strzelił jej klapsa w Tylek zatrzymując dłoń na jej pośladki ściskając jej tylek mocno. Dobijal ja do siebie mocniej co by mogla osiągnąć szczyt a przy okazji rozsuwal pośladki na boki bo poszerzać jej kakalko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poruszałam się mocno na nim, wbijałam go w siebie i jęczałam coraz głośniej, było mi cholernie dobrze. Zaciskałam dłonie na jego klacie i ramionach, poruszałam bioderkami coraz mocniej.
-Jesteś idealny..-wydyszałam, czując jak już jestem u szczytu..
-Och, tak..-wyjęczałam, spojrzałam w jego oczka, pocałowałam zachłannie jego usta..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- oh Meg Ty tez - westchnął i mocno sciskal jej Tylek. Czul jak jego kochanka szczytuje i gdy minela ta pierwsza fala szepnął
- usiądź na mnie tylem - i gdy się przesiadla oparl ja o siebie ściskając za cycki
- zaraz zerzne Cie w Tylek kochana i oddasz mi go bez cienia oporu - dodal przy jej uchy gryząc ja lekko w nie
Uniósł ja lekko i na siebie Madzia znowu, póki co jeszcze w pizde
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się, a potem przesiadłam się na niego tyłem, oparłam się o niego i jęknęłam, czując jego dłonie na moich piersiach..
-Uwielbiam jak tak mówisz..-wydyszałam, podnieconym głosem, czując jak mnie przygotowuje na siebie, a potem podniosłam się do góry i nabiłam się na niego, zaczęłam się na nim poruszać..
-I zawsze Ci się oddaję..-powiedziałam i poruszałam się na nim mocno, by też doszedł.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No wiesz Meg uwielbiam Cie pieprzyc a to, ze sprawia Co to rozkosz to dodatkowy plus - powiedzial a potem lekko ja ugryzł w szyje ale bez zostawiania śladu
- oh Meg.... Jedziesz Mala. Jedziesz - nakręcał ja słownie
- i słusznie.... Dzis mi sie oddasz wielokrotnie bo mamy sporo miejsc do ochrzczenia.
Uwielbiał ta kobietę. Ze wszystkich kochanek byla najlepsza i najbardziej upodobaniami do niego podobna. Lubił ze zwykle ich sex to słowne o cielesne girki a doznania za nie do opisania
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Aha, wiem o tym..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, było mi cholernie dobrze z nim, poruszałam się na nim mocno, głęboko go w siebie przyjmując, zmieniałam kąt, by miał jeszcze więcej rozkoszy.
-Och, tak.. Zdecydowanie..-powiedziałam cichutko i przymknęłam oczy, było mi bardzo przyjemnie..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wiedziała jak podkręcać tempo i atmosferę i niewiele mu trzeba było by i on w końcu doszedł. Zjechał dłońmi z jej piersi na biodra i ja nabił przytrzymując taka nadziana do konca i tryskał w nią wzdychając jej tam przy uchu
- mmmmm zdecydowanie lubię Cie tak tankować - przygryzł jej ucho a potem nie wychodząc z niej sięgnął dłonią miedzy jej ufa i zaczął ja palcami drażnić i dokręcać by mu tez znowu doszła
- oh Meg, zdecydowanie chce poczuć jak sie na nim zaciskasz - lubił to uczucie gdy kobieta przezywa spazmy orgazmowe gdy jest z nie jednością
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Doprowadzał mnie tymi słowami do szaleństwa..
-Jezu, Joel..-wydyszałam, czując jak mi dobrze, a gdy przygryzł moje ucho to aż przeszedł mnie dreszcz..
-Yhm, jeszcze chwilka..-powiedziałam, czując jak mnie pieści paluszkami, był zajebisty w tym co robił, więc moje ciało od razu reagowało na każdy jego najmniejszy ruch..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

czul jak jej ciało reaguje na te pieszczoty. Nie ma możliwości by podczas tej palcuweczki nie poruszala biodrami, bo trudno wtedy byc nieruchomo, wiec podobaly mu sie te jej ruchy
- tak Malenka.... Lubisz to.... Lubisz gdy jestem tak głęboko w Tobie. Pragniesz tego - o kurde gdyby nie byl facetem stroniacym od zobowiązań, związków i angażowania sie to pewnie by ja sobie przywlaszczyl. Wiedział jednak, ze kiedys jakiś facet będzie szczęściarzem bo będzie mual taki seksowny skarb w postaci tej tygrysicy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ohh..-powiedziałam głosniej, a raczej zawyłam, czując jak mi dobrze, faktycznie moje ciałko poruszało się, dostosowując się do jego ruchów...
-Tak, bejbe, jeszcze..-wyjęczałam, przygryzając wargę, odchyliłem głowę do tyłu, zacisnęłam dłoń na jego ręce, wbijając w nią paznokcie. Trzeba mu przyznać, że był zajebisty w tym co robił i tyle :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Czul jak te jej ruchy go nakręcały i sprawiały ze powoli wracamy sily i witalność jego friendsowi :p
- tak Malenka, wlasnie tak... Spuszczaj soczki - no co bo mokrutka byla i on to czul
- lubie gdy tak chlupiesz - on to czasem głupoty gadal w takich chwilach ale to sie wytnie...
Usmiechnal sie gdy zaciskała dłoń na jego dłoni
- chcesz mocniej i ostrzej prawda?? - tak wiedzie jak sprawić kobiecie przyjemność na wiele sposobów i zawsze doprowadzał wszystko do końca nawet gdyby podczas lizania miał mu drętwieć język to sie starał i doprowadzał laski do orgazmu.
- tej nocy będziesz szczytowała wyżej niz niejedna góra
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poruszałam się na nim bez przerwy, zmieniając tylko co chwilę swoje ułożenie, jego słowa nakręcały mnie na jeszcze więcej i więcej..
-Aha, mocniej..-wydyszałam, zacisnęłam paznokcie mocniej na jego dłoni i uśmiechnęłam się, czując jak mi dobrze..
-Ooo tak, kochanie..-wyjęczałam, czując jak znów doprowadza mnie do szaleństwa..
-Mam nadzieję, że ty też..-wydyszałam. Jęknęłam przeciągle, czułam że już jestem bardzo blisko orgazmu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zdecydowanie sprawiał mu przyjemność samym faktem, że potrafił ją tak podniecić obecnie głownie palcami
- O tak, wiedziałem, że lubisz porządne palcóweczki - zasmiał sie i ją tam ostro sponiewierał :P
- Kochana z Tobą, zawsze tak mam i nigdy naszych wspólnych nocy nie mam dosyć więc nie zniknij mi nagle - o tak zdecydowanie jakby mu zniknęła z horyzontu musiałby na nowo szukać sobie tak zajebistej laski na ciągłe uciechy a wątpił by ktokolwiek kiedykolwiek mógłby sie jej równać
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Pokaż mi kogoś kto nie lubi..-powiedziałam i aż zawyłam..
-Jezu, Joel..-wydyszałam, czując jak mi dobrze.. Aż w końcu wbiłam mocno palce w jego uda i poczułam wstrząs, cudowny spazm ogarnął moje ciało..
-Ooch,, -jęknęłam głośno, czując jak mi cudownie.. Moje ciało wygięło się, oparłam głowę o jego klatę i przymknęłam oczy.
-Tak..-mruknęłam cichutko i odetchnęłam głęboko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”