Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-tak przygotuję nam kolację -powiedział z uśmiechem. Zabrał się za szykowanie im śniadania. Postanowił, że zrobi jajecznicę z sałatką i do tego grzanki
-jasne , dam znać jak będę miał wolny wieczór i wtedy się spotkamy -powiedział do dziewczyny
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Super...- powiedziała z szerokim uśmiechem I siadła sobie przy stole, czekając już na śniadanko..
-Mam nadzieję że nie będę musiała na to za długo czekać.. - powiedziała o tej randce.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-myślę , że da się to załatwić na dniach -powiedział i puścił jej oczko
-dzisiaj może dowiem się kiedy będę miał wolny wieczór -powiedział zrobił im śniadanie podał wszystko na stoł.
-smacznego -wziął kubek z kawą i się od razu napił
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Okej, to będę czekać na info..- powiedziała miło i uśmiechnęła się do niego.
-Ale dobre..- powiedziała o jedzonku jak już zaczęła sobie zajadać śniadanko.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-ciesz się , że Ci smakuje -powiedział
-w sumie myślę , że do wieczora napiszę do Ciebie co i jak -powiedział
-a masz jakieś życzenia co do kolacji ? może chcesz iść do jakiegoś lokalu , a u mnie skończymy tą randkę -spojrzał na nią uważnie z uśmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-W sumie chętnie zjem u Ciebie.. jestem ciekawa, co dla mnie przygotujesz..- uśmiechnęła się do niego i skończyła śniadanko. Popiła kawa..
-Wiec będę się chyba zbierać...- powiedziała do niego .
-Daj znać tylko kiedy randka i się zobaczymy..
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

-jasne , dam Ci znać -powiedziała też zjadł śniadanie i podszedł do niej . Pocałował jej usta
-a jeśli najdzie Cię ochota na małe co nie co to zapraszam -wyszczerzył się do niej jak głupek
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Na pewno po kolacji mnie najdzie.. albo nawet przed...- zaśmiała się i spojrzała na niego..
-Wiec lepiej się dobrze przygotuj na moją wizytę.. -powiedziala i namiętnie wpila się s jego usta..
-A teraz idę.. bo jeszcze chwila i nigdzie nie pójdę...- zaśmiała się. No i poszła.juz do domu.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Odwzajemnił jej pocałunek pożegnał się. Ogarnął chatę siebie no i pojechał do pracy.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Wrócił do domu nad ranem kolejnego dnia. W między czasie zamówił przez internet zakupy i poszedł położyć się spać . Koło 15 wstał wyszykował się no i kiedy przyjechały zakupy zaczął pichcić kolację.
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Jade w takim razie wieczorem wystroiła się w ładną kieckę i bieliznę, kupiła dobre winko i przyszła do przystojniaka na kolację.
Zapukała do drzwi i czekała, aż jej otworzy.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

On przygotował kolację wyszykował się. Zapalił świeczki postawił bukiet z kwiatami no i poszedł otworzyć drzwi
-cześć Piękna -powiedział i od razu pocałował namiętnie jej usta
-ciesze się , że jesteś -uśmiechnął się do niej
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Dobry wieczór.. - powiedziała z uśmiechem na jego widok, cmoknęła jego usta i podała mu butelkę z winem..
-Do kolacji..- uśmiechnęła się. Odstawiła swoją torebkę gdzieś na szafkę i poszła za nim do kuchni, czy gdzie tam mieli naszykowany stół.
-Ale pięknie.. - powiedziała miło.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Wziął od niej to wino
-ciesze się , że Ci się podoba -powiedział i odsunął jej krzesło żeby zajęła sobie miejsce , kiedy usiadła. Postawił wszystkie potrawy na stole zwłaszcza te ciepłe wyciągnął z piekarnika
-smacznego Jade -powiedział i zajął swoje miejsce
-mam nadzieję , że trochę się stęskniłaś -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Uśmiechnęła się i zajęła swoje miejsce..
-Dziekuje.. - powiedziała..
-Oo mówisz że już powinnam się stęsknić. Nie minęły nawet dwa dni...- zaśmiała się i spojrzała na niego..
-Jak było w pracy? - zapytała miło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Ryana Holdera”