Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-w sumie to trochę dom ogarniałam i jak już się wygrzebałam z tych rzeczy to pomyślałam o Tobie i dlatego się odezwałam -powiedziałam i puściłam mu oczko. Po chwili dostaliśmy nasze drinki
-to za spotkanie -napiłam się
-fajnie , że znalazłeś dla mnie czas dzisiaj , masz dla mnie jakieś zlecenie ?-miał coś pomyśleć o ciepłych krajach tak mówili w Aspen
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..no to super...i wies.z.dla ciebie czas zawsze..a przynajmniej zawsze kiedy nie pracuje - dodal z usmiechem i sie napil.Pocałowął ja sobie krotko..oj tka..mial a to ochote.
-No jeszcze nie do konca..mam kilka ofert ale noo..musze je przeanalizowac..pod wzgledem najlepszych warunkow - powiedzial[/color]
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam pocałunek i spojrzałam w jego piękne niebieskie oczy. Brakowało mi sexu z nim i dobrej zabawy
- w takim razie czekam na wieści - powiedziałam i napilam się drinka
- a dzisiaj się zabawimy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jasne..wiesz ze jestes moja numer jeden wiec spokojnie z ofertami. - dodal jeszcze milo.
-Jasne..wiec noo.wypijmy na parkiet. - dodal
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-i taka odpowiedź mi się podoba -powiedziałam i pocałowałam łapczywie jego usta. Napiłam się drinka i spojrzałam na niego
-liczę że ten wieczór szybko się nie skończy -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne ze nie..jak se bawic to do opotru..najpierw tu a potem..u mnie..lub u ciebie - powiedzial po poclaunku.Wypili w koncu i pociagnal ja za reke na parkiet
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszli więc z Owenem do klubu.Oczywiscie standardowo na poczatku sobie przyszli do baru by zakupic jakies drinki czy cos zanim pojda tanczyc
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jakiego drinka Ci zamówić ?-spytal kiedy stali w kolejce. Rozejrzał się po dyskotece
-może wpadniemy na jakiś znajomych -powiedział do Jennifer
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Sex on the beach - powiedsiala.
-No moze..beda to beda nie to nie.i tak sie zamierzam dobze bawic - usmiechnela sie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- pewnie że tak my zawsze dobrze się bawimy- puścił jej oczko. Zamówił im drinki kiedy była jego kolej.
- tu stoimy czy idziemy poszukać wolnych kanap ?- spytał kiedy czekali na drinki
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jesli bedzie cos do siedzenia to mzna chwile usis i wypic w spokoju..potem parkiet to wiesz..bedzie malo siedzenia - powiediala Jenn i sie rozlgadala za jkims wolnym miejscem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy wypatrzył wolne miejsca wziął ich szklanki z drinkami i poszli na kanapy
-no pewnie później będzie dużo tańca -puścił jej oczko wziął swojego drinka i się napił
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-pewnie , że mam siłę i to na różne rzeczy -puściłam mu oczko.
-czekałeś tylko na wieczór przyznaj się -powiedziałam i czekaliśmy na naszą kolej przy barze
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmial sie.
-To dobrze..dobrze.. - no on raczej nie z tych co cała noc na parkiecie..a raczej z tych co cała noc mogli pic ale.taniec tez troche by ne bylo ze wcale.
-Jasne, że tak..co tu kryc - zamial sie.
-Co pijesz? - zapytal by wiedziec co jej zamowic
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- jakiegoś kolorowego drinka- powiedziałam do chłopaka rozejrzałam się po dyskotece
- często tu przychodzisz ? - spytałam z ciekawości bo w sumie to ostatnio więcej czasu spędzałam w pracy niż w takich miejscach
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”