Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- widzę że płytkie myślenie tu się trafią- zaśmiał die I dal barmanowi kasę a potem poszedl z nią do tego kibla
- do damskiej do męskiej jeden pies... - rzucił po drodze
- wuzuj z tą otoczką, nikt nie pomyśli że idziesz w tango z średniej klasy kolesiem, jeśli cokolwiek pomyślą to że idziemy się pieprzyc
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Przyjechali do dyskoteki. Zapłacił za kurs i weszli do lokalu.
-to co na początek drink, a później parkiet czy od razu idziemy na parkiet?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Na początek jakiś dobry drink, ale potem idziemy tańczyć.. - powiedziała wesoło i cmoknęła go, podeszli do baru, zamówili sobie po jakimś dobrym drineczku..
-Już nie pamiętam kiedy byłam w klubie, żeby potańczyć.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-też tego nie pamiętam -powiedział zamówili drinki i po chwili je otrzymali
-to za dobrą zabawę na parkiecie żonko -powiedział i napił się drinka. Rozejrzał się po lokalu dawno nie był w takim miejscu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Będzie fantastycznie, bo uwielbiam z Tobą tańczyć.. - powiedziała z uśmiechem i puściła mu oczko.
Dopili więc drinki i poszli sobie na parkiet potańczyć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszli z Bastianem do baru, zamówili sobie po drinku i schłodzili się nieco tym napojem..
-Jak znowu się nakręcisz, to pójdziemy tam jeszcze raz.. - zaśmiała się i pocałowała długo i namiętnie jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Odwzajemnił jej pocałunek
-wiesz , że zawsze mnie kręciłaś kiedy kręcisz tak seksownie swoim tyłeczkiem -powiedział napili się no i ruszyli na parkiet
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chyba o to chodzi, żeby żonka kręciła swojego męza.. - powiedziała z uśmiechem do niego i puściła mu oczko..
-Jeszcze trochę wytrzymaj, potem się tobą zajmę.. - wyszczerzyła się z błyskiem w oku.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-wytrzymam ile będzie trzeba , ja też się Tobą zajmę -powiedział i pocałował jej usta , spojrzał w jej oczy
-jesteś niesamowitą kobietą Emily Johnson
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiała się.
-Okej..- powiedziała Odwzajemniła, apotem już sobie tańczyli, oboje mieli świetne poczucie rytmu, więc fajnie się ze sobą bawili.
Awatar użytkownika
36 lat
187 cm
Szpital
Pielęgniarz
żonaty
Atlanta

Post

Taniec był dobry na wszystko, Albert często żałował, że zrezygnował z tego hobby, ale nawet gdy próbował wrócić, szybko okazywało się, że zwyczajnie nie ma na to czasu. Teraz, po dłuższej chwili spędzonej na parkiecie, podszedł do baru i zamówił wodę z lodem. Rozejrzał się. Wzrok zatrzymał na dziewczynie siedzącej dwa krzesełka dalej. Nie miał dziś w planach podrywu, był przecież żonaty, więc zaraz spojrzał w inną stronę. Za miesiąc miał spotkać się z żoną na mediacjach. Poczuł się trochę jak ostatni frajer. Będąc 20 lat z jedną kobietą, człowiek trochę wypada z obiegu.
Wrócił wzrokiem do tej dziewczyny i postanowił udawać, że wielki z niego amant. Wstał i przysiadł się bliżej.
- Mogę postawić Ci drinka? - zapytał i chociaż czuł się zażenowany, nie dawał tego po sobie poznać, o nie.
mów mi:
Albert
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

Kylie przyszła do klubu. Usiadła sobie przy barze, dawno nigdzie nie wychodziła więc postanowiła , że dzisiaj się trochę rozerwie. Jutro miała wolny dzień od pracy. Zamówiła sobie wódkę z tonikiem. Rozejrzała się po dyskotece za towarzystwem na dzisiejszy wieczór.
Awatar użytkownika
36 lat
187 cm
Szpital
Pielęgniarz
żonaty
Atlanta

Post

Może go nie usłyszała z tym drinkiem, to i tak było głupie, bo siedzi się przy barze przecież w wiadomym celu. Skarcił się w głowie, ale jednocześnie uśmiechnął do siebie. Nieważne jak się zaczyna. Teraz to już kwestia ambicji.
Nachylił się w stronę Kylie (chociaż jeszcze nie znał jej imienia), żeby przebić się przez muzykę.
- Szukasz kogoś?- zapytał. No bo gdyby miał w pysk zaraz dostać od jakiegoś osiłka, to się zastanowi jeszcze czy warto, a zauważył, że się rozgląda. On, jak coś, chetnie pomoże.
mów mi:
Albert
Awatar użytkownika
25 lat
162 cm
Plaża/basen
Ratowniczka
singielka
a po co
Kalifornia

Post

/sorrki bo nie wiedziałam do kogo on mówi dlatego nie zareagowałam :P

Spojrzałam na mężczyznę, który nachylił się w moją stronę.
-w sumie to szukam towarzystwa na dzisiejszy wieczór -powiedziałam z uśmiechem na twarzy i spojrzałam na Alberta
-a Ty szukasz kogoś?
Awatar użytkownika
36 lat
187 cm
Szpital
Pielęgniarz
żonaty
Atlanta

Post

/luzik :D

- Hm, ciężko powiedzieć - odpowiedział z namysłem.
- Ale może mógłbym pomóc z tym towarzystwem. Polecam siebie.- powiedział rozkładając ręce. - Jestem Albert- dodał z uśmiechem i wyciągnął dłoń w jej kierunku. Widział, że jest od niego dużo młodsza, ale zakładał, że pełnoletnia, skoro kupuje alkohol. Poza tym nie zakładał jeszcze jakiegoś rozwoju sytuacji, więc wiek nie grał roli.
mów mi:
Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”