Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

****
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do salonu i zaczęłam się rozglądać.
-zawsze odpychasz od siebie nowo poznane osoby ?-spytałam i usiadłam sobie na kanapie. Spojrzałam na chłopaka.
-za co siedziałeś ?-spytałam , skoro powiedział , że siedział to byłam ciekawa za co.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią ze zdziwieniem i usiadłem na przeciwko niej na fotelu..
-Nie odpycham nikogo..-powiedziałem..-Po prostu nie mam ochoty poznawać nowych ludzi..-powiedziałem do niej.
-Okej, laska, nie wiem, co sobie myślisz, ale nie będziemy gadać, ani się sobie zwierzać, ani opowiadać bzdur o tym jak chujowe, czy nie, było nasze życie..
-Napijesz się piwa, posiedzisz trochę i sobie pójdziesz..-powiedziałem do niej i podałem jej puszkę..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no to dlaczego nie chcesz poznawać nowych ludzi ?-spytałam i wzięłam od niego puszkę , ale jej nie otworzyłam tylko położyłam ją na stoliku. Siedziałam i patrzyłam sobie na niego.
-dlaczego się tak wkurzasz ?-spytałam , przeczesałąm swoje włosy ręką.
-nie musisz się mi zwierzać , ale chciałam Cię poznać , poza tym nie mam nic przeciwko więzieniu -wzurszyłam ramionami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Bo nie są oni mi do niczego potrzebni..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-Im więcej masz osób dookoła siebie, tym bardziej musisz na nich uważać..-powiedziałem i westchnąłem..
-nie wkurzam się..-powiedziałem, choć nie była to prawda, byłem lekko zdenerwowany..
-Nie lubię takich natrętnych lasek, jak ty..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-Skoro nie masz nic przeciwko, to znaczy, że nigdy tam nie byłaś..-powiedziałem, nie wyobrażałem sobie, że ktoś mógłby tam być i nie mieć nic przeciwko, wziąłem sobie butelkę z piwem, otworzyłem i napiłem się zimnego trunku.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli mam sobie iść , to powiedz -powiedziałam , w sumie to nie chciałam mu się narzucać , myślałam że udaje takiego, ale wiudocznie się pomyliłam.
-przepraszam , że zawróciłam Ci głowę -wstałam z kanapy.
-już mnie nie ma , udanego wieczoru życzę -wyszłam z jego salonu i poszłam ubierać buty i kurtkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią i westchnąłem..
-Miałaś wypić piwo..-powiedziałem i spojrzałem na nią, poszedłem za nią do przedpokoju, jak poszła ubierać buty.. Trochę mi się głupio zrobiło..
-Jak chcesz..-powiedziałem i wzruszyłem ramionami..

Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedłem do kuchni, wyciągnąłem z lodówki jajka, a potem rzeczy na kanapki.. Zacząłem robić jajecznicę, a w międzyczasie smarowałem chleb na kanapeczki..
Nastawiłem wodę na kawę i sobie nuciłem pod nosem gotując, miałem doskonały humor.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Stałam w drzwiach i patrzyłam sobie na Vina. Uśmiechnęłam się słysząc jak nucił coś pod nosem.
-nie wiedziałam , że śpiewasz -podeszłam do niego.
-pomóc Ci w czymś?-spytałam i musnęłam ustami jego plecy, ręką przejechałam po jego brzuchu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-W sumie nie śpiewam..-powiedziałem i zaśmiałem się..-Bo trudno to nazwać śpiewaniem..-wyszczerzyłem się do niej.
-Nie, dzięki, radzę sobie..-powiedziałem i obejrzałem się na nią przez ramię.
-Obiecałem, że ja je zrobię..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , obiecałeś -powiedziałam wesoło i odsunęłam się od niego. Usiadłam sobie prrzy stole i patrzyłam na chłopaka.
-zawsze tak przekonujesz kobiety , żeby zostały u Ciebie na noc?-spytałam z ciekawości.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią z rozbawieniem..
-Wybacz, kochana, ale nie muszę przekonywać kobiet do tego by zostawały..-wyszczerzyłem się do niej..
-A poza tym.. To zwykle ich nie zatrzymuję na noc..-powiedziałem i spojrzałem na Octavię..
-A ty? Często tak kończysz u facetów?-zapytałem, nie miałem nic złego na myśli, ale chciałem wiedzieć, czy po prostu tak na mnie wyjątkowo poleciało.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego.
-nigdy tak nie kończę -zaśmiałam się.
-można powiedzieć , że jesteś pierwszym więc możesz czuć się wyjątkowy -powiedziałam i słodko się do niego uśmiechnęłam .
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm, serio?-zapytałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..
-To faktycznie czuję się wyjątkowy..-powiedziałem i pomachałem brwiami, skończyłem robić kanapki, postawiłem je na stole, a potem skończyłem robić jajecznicę, nałożyłem ją na talerze i podałem je na stół, potem jeszcze dołożyłem kawę..
-Smacznego..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-serio , serio -zaśmiałam się i spojrzałam na chłopaka , a poźniej na jedzonko
-apetycznie wygląda , chyba częściej będę wpadała na śniadanie -zaśmiałam się i usiadłam sobie wygodnie przy stole
-smacznego -powiedziałam i zaczęłam jeść
-pyszne -puściłam mu oczko.
-od zawsze mieszkasz w Tree Hill?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Vina Cassela”