Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Staram się nadążać za twoimi potrzebami..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z rozbawieniem, pocałowałem ją zaborczo i przejechałem dłonią po jej udzie, potem rozpiąłem jej spodnie i wsunąłem dłoń w jej majteczki, zacząłem ją pieścić.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-bardzo mnie to cieszy Wielkoludzie -powiedziałam i pocałowałam z języczkiem jego usteczka. Jęknęłam kiedy poczułam jego rękę w swoich majtkach. Założyłam nogę na jego biodro.
-jesteś najlepszy -wydyszałam i wróciłam do całowania jego szyi.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A ty najseksowniejsza..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, podniosłem ją do góry, wziąłem na ręce i zaniosłem do swojej sypialni, by było nam wygodniej. Na dziś już starczy niewygodnych miejsc xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy się wyszykowałam przyszłam spacerkiem pod apartament Vina. Zapukałam do drzwi i czekałam aż mi otworzy , miałam nadzieje , że wrócił już z pracy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Akurat wróciłem po pracy do domu, nawet nie zdążyłem wejść do mieszkania dobrze, usłyszałem pukanie, podszedłem do drzi i otworzyłem je..
-Hej, Mała..-powiedziałem do niej z uśmiechem.. Wciągnąłem ją do środka, obejmując w pasie i pocałowałem zachłannie jej usta, stęskniłem się za nią.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-hej -powiedziałam i wpadłam w jego ramiona kiedy wciągnął mnie do mieszkania. Odwzajemniłam jego pocałunki , założyłam rączki na jego szyję i nie odrywałam się od jego usta. Zaczęłam dobierać się do niego , zdecydowanie miałam na niego wielką ochotę , dawno się nie widzieliśmy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się, gdy się ode mnie nie oderwała..
-Mała, dopiero wróciłem z pracy, muszę wziąć prysznic..-powiedziałem i spojrzałem na nią z rozbawieniem, pocałowałem jeszcze raz jej usta i wziąłem ją na ręce..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-prysznic też może być -powiedziałam wesoło. Pocałowałam jego szyjkę.
-za bardzo się napaliłam na Ciebie -spojrzałam w jego oczka i pewnie poszli do tej łazienki.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Doszłam spacerkiem do mieszkania Vina. Zadzwoniłam do drzwi i czekałam aż mi otworzy w windzie poprawiłam się trochę. Miałam rozwalony łuk brwiowy który został zszyty w szpitalu i lekki wstrząs mózgu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedłem otworzyć drzwi, uśmiechnąłem się do niej, a potem spojrzałem na nią zaniepokojony, bo zobaczyłem jej łuk brwiowy..
-Jezu, co Ci się stało?-zapytałem i spojrzałem na nią, wciągnąłem ją do środka za rękę i pocałowałem namiętnie, ujmując jej twarz w dłonie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uśmiechnęłam się na jego widok , stęskniłam się dawno się nie widzieliśmy, bo Vin miał więcej pracy. Odwzajemniłam jego pocałunek , wsunęłam rączki pod jego koszulkę
-upadłam i wpadłam do wody przy wodospadzie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak to?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka, odsuwając się na chwilę od niej..
-Co robiłaś w wodzie przy wodospadzie?-zapytałem zaniepokojony..
-Nic Ci poza tym nie jest?-spojrzałem w jej oczka.. Weszliśmy do salonu, jak już się rozebrała,.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Vina Cassela”