Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ciesze się , że się podobało no i , że mi go przypilnowałaś -powiedziałam wesoło.
-a gdzie macie Kike ?-spytałam i w sumie zobaczyłam go jak rozmawia z paparazzi i dziennikarzami.
-chyba brakuje mu tych występów , co ?-spytałam Peyton i uśmiechnęłam się do Franka.


-Andie to tylko koleżanka , na prawdę -powiedziałem i dałem jej buziaka
-Ty jesteś moim całym światem i nie chce tego zmieniać , a co do tańczenia to też mi tego brakuje , ale myślę , że nadrobimy to za parę dni-puściłem jej oczko i oglądałem występ Matta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Hmm, możemy olać koncerty i pójść gdzieś..-powiedziałem i pokiwałem głową..
Spojrzałem na jej dłoń..
-Ale jak masz zamiar tak robić, to musi być szybka decyzja..-powiedziałem, bo oczywiście mój fiut reagował na każdy jej dotyk..
-To co? Lecimy pogrzeszyć przed slubem?-zapytałem i pocałowałem ją zachłannie, przyciągając do siebie.


-Mam nadzieję, choć powiem Ci że mecze są coraz trudniejsze..-powiedziałem do niej..-To nie taki poziom jak u nas w szkolnej drużynie..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-Jak wolisz kochanie..-powiedziałem do niej i puściłem jej oczko.
-Aha, tak mi się właśnie wydawało, że będziesz chciała..-puściłem jej oczko..
-Możemy się zmyć trochę wcześniej, a potem będę musiał jechać..-powiedziałem i pocałowałem ją namiętnie.


-Hmm, pewnie..-powiedziałam z ironią..-Znalazłabym sobie po drodze jakiegoś chętnego, jak byś mnie nie chciał..-powiedziałam i wytknęłam mu język, spojrzałam na niego z rozbawieniem..
-Jasne, same pyszności..-powiedziałam i też sobie coś tam nałożyłam i potem dopiero zaczęłam jeść.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem, kochanie. zobaczymy jak to wyjdzie.. Mam nadzieję,że uda mi się poświęcać Ci więcej czasu..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-Jak już mówiłem, kochanie.. Jak masz występ gdzieś w okolicy, to mogę na nim być nie ma problemu..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..


-Kochanie, mam nadzieję, bo inaczej wyłupię jej oczy..-powiedziałam ze słodkim uśmiechem i pocałowałam go namiętnie.
-Też nie chcę tego zmieniać..-powiedziałam..
-Jasne, że tak, nie mogę się już doczekać..-powiedziałam i puściłam mu oczko..


-Nie ma sprawy..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-Całkiem miło się rozmawiało..-powiedziałam i puściłam mu oczko, spojrzałam na Chris..
-Udziela się kochanie moje..-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Mam nadzieję, że go nie zamęczą dziennikarze..
-Mówi, że mu tego nie brakuje i szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że mnie nie okłamuje..-powiedziałam do niej.

-Ja się tam na tym nie znam, ale wydaje mi się jednak, że ciężko się jest tak odzwyczaić od występowania..-powiedziałem do Peyton i spojrzałem na Chris..
-Chociaż Christina najchętniej by już tego nie robiła.. Więc to chyba zalezy od osoby..-powiedziałem do nich..
-Macie ochotę na jakiegoś drinka lub coś do jedzenia?-zapytałem dziewczyn.


-W sumie to dla mnie to też nie problem..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Tylko chyba ciężko będzie mieszkać z Twoją siostrą i udawać zgodne małżeństwo..-powiedziałem do niej i westchnąłem..
-Najlepiej byłoby, gdybyś zamieszkała u mnie, bez Zo.. Ale to pewnie niewykonalne..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha..no okey..to jak sie stad wyjdzie t sie zobaczy co nas skusi i gdzie los posniesie - powiedział Mike z usmiechem.
-Mnie?Ale czy ja wygladam an groxnego?ja to wies..mulutki ale ja trzeba to sama wiesz - rozesmial sie



-Uuu juz ci sie koncerty znudziły?Normlannie..ja nie wiem czmeu..fajnie grają - zasmiala się patrzac na niego uwodzicielsko.
Odwzajemnila pocałunek.
-Oj z chęcią..o ile dasz se rade z ta suknią - oj bo wiaodmo.. to nie krótka mini co podwinie i jazda xD
-Ale gdzie?Zmywamy sie z zamku czy co? - zapytała i chwycila go za reke i juz prowadizł ku wyjsciu z sali



-NIe no jasne..skoro jak widze jestes dostepna to jasne.Moze cos mi wyskoczy zanim bedzie now akolekcja to tez dam znac Michelle - powiedziała miło Brooke
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Matt wystepuje jeszcze chyba poki ktoś next ne wejdzie na scene

Bliss ze tam gdzies krązy czy z kims gada czy oglada wystepy


-Oj no domyslam się.W końcu kazdy tam ma ju wieksze doswiadczenie..no i wiaodmo..wyzdza liga..z takich druzyn biorą zawodników potem juz ..no wies.z.profesjonalistów itp - powiedziała kiwając głową.
-No to sie tam pomsyli..na miejscu..po co planowac takie..pierdoly - bo oj gdzies tam se pmieszkaja razem cyz akadamik czy hotel..wsio ryba.
-Jestem za..i tak tu nic ciekawego..tzn wystepy super ale..mozmey stad isc i si e soba naciszyc - powiedziała ZO.
-To co?Do mnie czy gdzie chcesz? -zapytała i pocałowała go



-Ej, ej..ja ci dam chetnego..od razu - powiedział.
-Wybij sobie z głowy wszystkich innych chetnych.Masz teraz mnie i tylko mnie - pocałował ją namietnie i scisnął dłonia posladek.
-Widzialas kogos znajomego?jak cchesz do kogos podejsc to smialo - powiedział
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Fajnie grają..-powiedziałem i pokiwałem głową, spojrzałem w jej oczka z rozbawieniem..
-Dam sobie radę..-powiedziałem i uśmiechnąłem się..
-Chyba..-powiedziałem i pomachałem brwiami, uśmiechnąłem się do niej, pocałowałem jej usteczka..
-Możemy się zaszyć w jakimś innym miejscu..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niej..
-Albo całkiem stąd spadać..-powiedziałem.


-No tak..-powiedziałem i usmiechnąłem się..-Jednak myślałem, że nie będzie aż tak cieżko..-powiedziałem od niej i spojrzałem w jej oczka..
-Ale dam radę..-pokiwałem głową..
-Hmm, w sumie. Zaplanujemy jak przyjedziesz..-powiedziałem do niej z uśmiechem..
-Możemy spadać do Ciebie, w końcu twoja siostra tu jest, więc chata wolna..-powiedziałem i pomachałem brwiami.


-Dobrze, kochanie,w takim razie wybijam ich sobie z głowy i mam tylko Ciebie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, odwzajemniłam jego pocałunek zachłannie.
-Jakoś w sumie nikt mi nie wpadł w oko..-powiedziałam z rozbawieniem i sobie jadłam te przekąski.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo i bardzo dobra decyzja - zasmial sie i tez sobie zajadał.Popijał coś tam ale wiaodmo..ne mógl przesadzić z alkoholem teraz bo jeszcze był przed występem.
-Aha..no to po wystepie moze kogoś znajdziemy.. - pwiedzial.
-A w ogóle..pytałem juz jak zareagowala Jess na nowine? Chyba musiala miec niezła mine, co? - wyszczerzył sie


-No coż..cięzko czy nie..ja tam wiem, że dasz sobie rade kochanie - powiedziała Zo z uśmiechem.
-Poza tym..cięzko w sensie na studiach czy o sama gre chodzi? - zapytała.Bo kto wie?Moze sobie nie radził też ogolnie xD
-No dokladnie..w końcu to tlyko kilka dni bedzie wiec bez spiny - pokiwała głowa.
-No włąsnie..zdecydowanie dobrze wykorzystamy ten czas - puściła mu zalotnie oczko i pocałowała go.A potem pewnie wyszli z zamku i poczekali na taxi i pojechali do niej i tam juz mozesz pisac xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jakie chyba?Ej nooo... - klepnęła go w ramie i sie rozesmiala.
-ne ma chyba..musisz dać radę bo inaczej..no coz..to ty bedziesz cierpiec nie ja - znów chwyciła jego klejnoty usmiechając sie zadziornie.
-ja tam moge spadac...całkiem..pytanie tylko..do mnie czy do ciebie? - i pewnie wyszli z zzamku by na rtaxip poczekać.No chyba, że jednak nie mogl wytrzymać i ja gdzies tam wczesniej zaciagnął w zamku haha
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to zależy , ale może Kike chce odpocząć od tego -powiedziałam i spojrzałam na Peyton.
-ja zdecydowanie zrobiła bym sobie wolne , ale niestety nie mogę terminy mnie gonią , wolałam czasy kiedy to ja ustalałam reguły -powiedziałam.
-możesz mi przynieść wodę -powiedziałam do Franka , bo głodna nie byłam.


-Kochanie nie krzywdź nikogo bo to nie ma sensu , chcę tylko Ciebie Emily -uśmiechnąłem się do dziewczyny
-chodźmy się powoli szykować -wziąłem ja za ręke i poszliśmy na tyły sceny , gdzie była garderoba.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oj malutki na pewno nie jesteś Mike -powiedziałam wesoło
-i wiem dobrze na co Cię stać -pocałowałam jego usta.
-a masz jakieś specjalne miejsce gdzie byś chciał się udać kiedy stąd wyjdziemy?


-jesteś najlepszy -powiedziałam do Damona i dałam mu buziaka
-a teraz muszę iść się szykować do występu , czekaj tu na mnie -pożegnałam się z mężem i poszłam się szykować.


Na scenę wchodzi Adrianna Blake
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3xOmgkHt4mY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/C2ojjuL9jCI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to po swoim wystepie Matt sie przebrał, ogarnął i wrócił na salę.Poszukał Andie i podszedł do niej.
-I jak? Mam nadzieje, że spoko? - zapytał ciekaw.Bo w sumie był w miare nwowy w tym biznesie w końcu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

--No coz..i to pod kazdym wzgledem - zasmial sie głupio.
-To dobrze - odwzajemnił pocałunek.
-Hmm..wiesz ja sie srednio znam na klubach ale skoro otworzyli nowy to moze tam zajrzymy czy w ogole wart jest tam chodzenia na przyszłosc - zaproponowal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Taaak, minę miała niezłą..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-W pierwsze chwili zapytała z kim się zaręczyłam, więc wiesz..-powiedziałam z rozbawieniem i puściłam mu oczko.
-Było całkiem zabawnie..-dodałam..
-Aha, jak już potańczysz, to będziemy się przejmować znajomymi, kochanie..-powiedziałam i skończyłam jeść w sumie już, popiłam sobie winkiem.

-No ciężko w drużynie..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..-Ale na studiach też nie jest łatwo..-wyszczerzyłem się do niej..
-Wykorzystamy, wykorzystamy.. Już się nie mogę doczekać jak do mnie przyjedziesz na te kilka dni.
//Ej, ale jak to? Bo to są retrospekcje, to my ich wysyłamy już do czasu rzeczywistego? Bo ja muszę Jamesem tam na meczu pisać :P


-No co?-zaśmiałem się i spojrzałem w jej oczka.
-Będę się starał ze wszystkich sił..-pomachałem brwiami i pocałowałem ją namiętnie.
-Kochanie, jak ja będę cierpieć to i Ty..-wyszczerzyłem się do niej i spojrzałem w jej oczka z rozbawieniem..
//No i tu tez pytanie, czy piszemy już po balu gdzieś u nich na chacie? :D
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w to ja wcale nie wątpie.Zakladam, że ty jak cos chcesz to t dostajesz co? - puściła mu oczko..
-Oj nie bylabym taka pewna - wytknęła mu zadziornie jezyk no i poszli

/ no w sumie t mozna tamta gre w suship przerwac bo ona byla ranek przed balem, teraz maja bal i se juz grac normlanie w czasie jaos:)[/color]
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ale widze, że ejszcze ine wyleciales wiec dajesz radę - zasmiala sie.
-Moze za rok jak sie Dez godzi coś zaczne studiowac na twoje uczelni..pomyslimy - powiedziała.
-Bedzie super - i sie zmyli z balu by sie soba nacieszyc

/ok to tu zakonczylam to powiedmzy, że spedzili milych kilka godzin zanim nie pojechał u niej w domu i teraz jzu grajmy w czasie rzeczywistym ..tzn..no sie tam zdzownią itp po tym slubie ona tam wpdnie do niego

-Eh..a moglem sie jednak skusic i tam z toba wejśc..dopieor by miała na nasz widok mine juz na wejsciu.A potem przy tym newsie to juz dopiero - zasmial sie.
-Jasne..juz niedługo..ale twedy ams zbyc w pierwszym rzedzie i byc najlepsza fanka - uścił jej oczko.tez se konczył jesc w sumie i se popil czyms tam jakims sokiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”