Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokrecila na niego głową..
-dobrze wiedzieć.. Ze taki jestes.. - zaśmiała się.
-hmm. To przeplucze jakimś mocnym drinkiem skoro taki uparty jesteś.. - dodała i puściła mu oczko.
-Więc.. Dużo się tutaj zmieniło? Kiedy byłeś ostatnio we Francji?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ale, ze jaki? - no bo chyba nie do konca zrozumial xd
-Ostantio kilka miesiecy temu to nie bylem tu w knajpie..tutja to z kilka lat..wie.c.no wnetrze troche nowoczesniejsze i wiecej rzeczy w menu ale oglnie klimacik jak zawsze - powiedzial.
-A Paryż..no jak Paryz..taki sam - zasmial sie i sobie jedli
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Że będzie chciał żeby o niego zabiegać! :P
Justi jednak nie odpowiedziała na to pytanie tylko go wzrokiem zabiła xD
-serio? Kilka miesięcy temu? A po co? - zapytała no nie wiedziała że był tutaj...
-pytałam ogólnie a nie o knajpe. Choć skoro dalej działa mimo tych lat to znaczy że dobrze karmią.. - i zabrała się za udka xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Hahahaha wiec się pewnie tylko głupio uśmiechnął i po temacie.
-moja ex..Colett.. ona tu głównie mieszka ostatnio. Z babcia i z Luca . Były urodziny młodego.. zaprosiła mnie A że nie miałem nic do roboty że tak powiem to przyjechałem na kilka dni.w suniewiesz..rzadko widzę syna to..joł.. -bo on ma dziecko.. wy ka ale nienwiem z ile może z 4 latka on ma czy cos w ten deseń nie wnikaj xd
-i jak udka.. dobre nie?-usmiech al się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jak usłyszała że Collett to od razu pozalowala że zapytała. Nie trawila tej laski.. Chodź lubiła jego syna bo z nim spędzali czas xD z Ablem czy coś xD
-Ugh.. Przez chwilę zapomniałam że ona istnieje.. - powiedziała jak usłyszała jej imię. Napila się wina.. Spojrzała na Matta.
-ale fajnie że przyjechałeś do synka.. Choć teraz.. Nie brakuje Ci ich tam w TH? - zapytała bo oni tam wcześniej mieszkali nie? - w sensie.. Nie myślałeś żeby się w ogóle tutaj z nimi przeprowadzić? - dawno nie gadali na ten temat. - w ogóle to nie będziesz się chciał z nim spotkać teraz? Mamy jeden dzień praktycznie jeszcze cały wolny w naszym planie.. - uśmiechnęła się miło. Ze tez ona wcześniej o tym nie pomyślała.
-Udka pyszne..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pokomplikowalas wszystko za
-nie.. ja nie będę się ruorzenosil. Jestem z młodym tyle ile dam radę.. nie moja wina że ona sama nie wie gdzie chce mieszkać -powiedział.bo ona to raz w th raz w Paryżu... cobjzu była tam niby na stałe tompotemmzaraz znów znikala.
-No wiesz..nie chciałem tak.. psuć ci wakacji.. Ale jeslinco to pasuje to może bym zadzwonił i siwnufadal z nią i zabrał małego na kilka godzin.cos byśmy we 3 porobiło.. albo tt mogłabyś podczas wolny dla siebie jakbyś nie chciała z NAMI siedzieć-powiedział miło.a Abel ile ma lat?
-No to dobrze - pewnie pomału kończyli jesc
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- To dobrze.. Zdecydowanie egoistycznie wolę Cię mieć przy sobie.. - powiedziała i złapała jego dłoń na chwilę. No jej strasznie na nim zależało.
-Przestań.. To mi na pewno nie zepsuje wakacji.. - powiedziała od razu. Lubiła jego synka. - a chętnie go zobaczę bo już bardzo dawno go nie widziałam.. - dodała.
-więc dzwoń śmiało.. - puściła mu oczko. Abel ma chyba z 6 lat xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Cieszę się. Mnie tez jest dobrze tam gdzie jest wiec..nigdzie sie ne wybieram..a przynajmniej nie na zawsze czy dłużdsza mete - pogładził pciukiem jaj wierzch łapki.
-No ok..to jutro to ogarne bo teraz po nocy dzownic nie ebde.. - dodal no i co? zjedli pewnie w koncu.Nawet jakis deser jak chciala i w koncu Matty zaplacil i wyszli z knajpki.
-To co? Wracamy do otelu czy jeszcze gdzies jakis spacerek? - zapytał i objal ja sobie w pasie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No jasne, rano zadzwonisz..-powiedziała z uśmiechem i spojrzała na niego. Zjedli deserek jakiś francuski też.
-Aha, można się jeszcze przejść.. Może pod wieżę? Żeby zobaczyć jak jest tam wieczorem?-zapytała i poszli.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poszli więc sobie na spacerek, a potem już przyszli do knajpy sobie usiąść i coś zjeść..
-Jutro dzień pełen wrażeń.. Wjedziemy na wieże Eiffla. Katedra.. - uśmiechnął się. - Jak będziesz chciała to Luwr.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- o widzę że sporo atrakcji zaplanowałeś super - powiedziałam i zamówiliśmy jedzenie do tego wino
- Ty już zwiedzales Paryż? - spytałam z ciekawości
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Tak. Kiedyś miałem trasę we Francji więc byłem tutaj przez kilka dnim. Więc będę twoim przewodnikiem.. - uśmiechnął się miło dk niej i puścił jej oczko. Nie mógł się już doczekać tych wspólnych dni.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no to wiesz co i jak w mieście fajnie -powiedziałam wesoło i wcinałam obiad
-a dlaczego Paryż ?-spytałam z ciekawości dlaczego tu przyjechaliśmy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Bo to miasto zakochanych.. Więc akurat dla nas pasuje.. - powiedział z rozbawieniem i pocałował ją czule..
W końcu dostaliśmy swoje zamówione jedzonko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no w sumie tak mówią -powiedziałam wesoło i spojrzałam na swojego chłopaka
-smacznego -powiedziałam i zabrałam się za jedzenie , które było wyśmienite
-dobrze tu karmią -powiedziałam i zaśmiałam się
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”