Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Cała przyjamnosc po mojej stronie - powiedzial po odwzajemnionym pocąłunku.\-Wymasowac pupcie? - zasmial sie pytajc.
-Swoja droga..co do tych zdjec..robis zmi ich milion..ale..co?Pokazujesz je potem komus czy jak? - zapytal ciekaw
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Możesz wy masować.. - powiedziała i pomachała brwiami.. - Ale może się okazać że to będzie cholernie dla mnie nakręcające.. - zaśmiała się.
-Niektóre pokazuję.. Ale większość mam dla siebie.. - powiedziała j pocałowała go.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj to dodatkowy plusik - powiedzial.
-Kladz sie na brzuch - powiedzial milo.
-A jak amsz jakis kremik albo oliwke..w sumie dawaj..zrobie ci masaz - j mal na to ochote.
Nie by by jakims pro ale..
-YHm..ale pokazujesz..komu? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ok. - powiedziała i poszła do łazienki. Przyniosła Żel jakiś taki intymny i oliwkę i balsam. Do wyboru. A potem położyła się na brzuchu na łóżku.
-Mam w portfolio więc jak ktoś mnie pyta czy robię portrety itp. To wtedy pokazuje.. - powiedziała.. - potencjalnym klientom.. - dodała..
-Chciałabym zrobić wystawę jakaś swoich prac.. Ale to jeszzcze daleka droga przede mną.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na to co przyniosla.
-O clay zestaw - usmiechnal sie a potem sobie siadl na jej udach.Wzial oliwke i zaczał masowac jej rmaiona i plecki na razie.
-Yhm..no rozumiem..ale..te nagie tez? - nie by cos go to obchodzilo itp ale no tak czysto infotmacyjnie pytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zachichotała..
-Nagie też.. Ale takie na których nic nie widać... - powiedziała z rozbawieniem..
-A co? Bo jak ci to przeszkadza to mów, to je usunę z mojego portfolio.. - dodała miło.. Odwróciła się przez ramię.. Spojrzała na niego z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj wiesz ze ja do wstydliwych nie naleze - zasmial sie.
-ale no nie spoko..tak po prostu chcalem wiedziec..nie rpzeszkadza mi to - powiedzial i sie pochylil.Cmoknal ja jak sie obrocila na chwile.A potem dalej jz sobie ja milo masowal po claych pleckach..ladnie lsnila od oliwki
[
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No i bardzo dobrze.. - uśmiechnęła się i ułożyła się wygodnie z powrotem i oddawała się przyjemności jaka jej dawał tym masażem..
-Masz cudowne dłonie.. - mruknęła cichutko pod nosem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio?To dobrz.e. - usmeichnal sie i zszedl łapkami tera zna jej zaczerwienieniy jeszce troszke tyleczek.Dolal oliwki i masowal z czuloscia jej posladki... nie pominawszy od czasu do czasu jej kakowego oczka xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się pod nosem.. Przyjemnie ją masował..
-Jak zasnę to się nie zdziw.. - powiedziała z rozbawieniem.. Ale coś tam sobie miło gawędzili podczas tego masażu..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Spooko..dobry usypiacz - zasmials ie ale woszme..potem eymasowal jej nózki..a potem sie rpzekrecila na pelcki wie cjuz sie dobral do jej piersi i bruzcha..i teraz to juz zdecydowanie byl masaz bardziej erotyczny niz nrmalny hehe.
-PO masazy znikam.. - dodal.Pewnie tma odpisal w meidzyczasie Jos szybko jak lezala ejszcze na brzuchu xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Serio? - spojrzała na niego, co za dupek.. Nakręci ją i sobie pójdzie..
-No ale ok.. Skoro musisz.. To nie zatrzymam cie.. Ale chcę jeszcze kilka buziaków na dobranoc.. - powiedziała do niego..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie placz..zdecydowanie cie nie zostawie napalonej.. - pochylil sie ku niej i pocalowla ja.A łapka juz piescil i masowal jej łechtaczke..bedzie kochany i ja wymasuje by jej na cala noc starczylo ^^.
Zerknal na mms..Oj zdecydowanie mu sie spieszylo xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Mam nadzieję.. - powiedziała i już się z nim całowała namiętnie..
-Boże jak Twój dotyk na mnie działa.. - mruknęła.. Całowała się z nim jeszcze chwilę.. Mruczała pod nosem, czując jego 'masaż'.


Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To dobrz.e.nie ebdziesz chciala zadnego innego - odparl i wsunal w nia palce.Kciukiem masowal lechtaczke okreznymi ruchami i poruszał palcami masujac jej wnaetrze coraz szybciej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio fotograficzne Sophii Vergary”