Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Justina z Mattem przyszli tutaj sobie na zakupy. Chodzili po sklepach i mierzyli różne rzeczy a niektóre z nich kupowali. Generalnie dobrze się bawili i wydurniali..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak jak powiedział kupił jej co tam chciała. Sobie pewnie też co nieco pokupowwl wiec poszaleli sobie. A potem coś zjedli i do hotelu by się spakować i na lotnisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak jak powiedział kupił jej co tam chciała. Sobie pewnie też co nieco pokupowwl wiec poszaleli sobie. A potem coś zjedli i do hotelu by się spakować i na lotnisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wybucnal smiechem.
-Eee nie rob.Twoje mi bardzo odpowiadaja - powiedzila krecac na nia glowa.Seiro tlyko cycki tam w Spartacusie?Mi sie koajrzy ze jakies tam sxeny sexu..no al emoze widac tlyko cycki lol
-A sesja..kiedy bedziew gazecie? - zapytal.Jak sobie slzi tma za łapki.kawalek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-To dobrze..-powiedziała i zaśmiała się. W Spartacusie to chyba nie tylko cycki, ale ogólnie nic więcej nie widać, wiadomo. Jak to w serialach :P
-No jakoś chyba w czerwcu mam być na okładce..-powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Szli sobie za rączkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

OGLADALAS sPARTACUSA?tAM BYLO WIDAC AZ NADTO W NIEKTORYC SCENACH WIEC Xd
-No to fajnie..nie moge sie doczekac - usmiechnal sie.
-Dobra..c jak co ale..moze juz pojdziemy do domu?Padam na twarz..choc nic ine robilem ae noo..mozmey ejszcze sie poprzytulac w domku - powiedzial.-W lozku - bo seiro jet lag itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie oglądałam.. Ale serio? W sensie genitalia też?
-Jasne, kochanie.. Jak jesteś zmęczony to lecimy do domu... Odpoczniemy sobie w łóżku..-powiedziała miło do niego i cóż. Niedaleko mieli na szczęście więc jeszcze z 10 minut i dotarli do miaeszkania.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nie wiem jak z jej scenami czy tlyko cycki czy jak.Ale ogolnie to serial gdzie chuje i cipki na wierzchu i sexy czy jakies orgie itp xD
Weszli do mieszknia.
-Eh..cudowne to cieplo tutaj..seiro.. - powiedzial.
-to co?Moze siadziemy jeszcze na chwilke tak do zachodu na balkonie apotem zpac?Cyz jz wolisz od lozka? - zapytal podchodzac do niej i obejmujac ja wpasie.Pocalowal jej usta dlugo i czukle
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Hahaha. O widzisz. Jak widziałam jakieś screeny z nią to cycki były fakt.. Ale to myślałam że nic więcej.. Ale skoro tak w serialu to różnie mogło byc xD ale uznajmy ze ona tylko cycki xD
-Jasne kochanie.. Ja nie jestem jeszcze zmęczona więc możemy siąść na balkonie.. - uśmiechnęła się do niego słodko..
-To co? Drinka? Coś słodkiego? Herbatkę? Lodzika? - zapytała jak już weszli do mieszkania. I pisz już w mieszkaniu xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”