Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszliśmy z Mią do tego nowego klubu, też tu jeszcze nie byłem, rozejrzałem się po wnętrzu..
-Niezła chawira..-powiedziałem i zaśmiałem się..
-Mam nadzieję, że nas będzie stać choć na jednego drinka..-powiedziałem śmiejąc się i podeszliśmy do baru, czy tam na kanapy, jak wolisz..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Poszedłem do baru przywitałem się z barmanem . Poprosiłem o whisky z lodem , a do tego chciałem zobaczyć papiery z utargów z ostatnich tygodnie. Dostałem wszystko i zacząłem studiować papiery.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to Bliss coz..uwielbiała kasyna.Więc pewnie sobie tam chwilke pograła w jakiegos pokera czy black jacka a jak juz stwierdzila, z zaraz straci wiecej niz wygrała to stwierdzila, że pora sie zwinąc.Miała ochote jeszcze jednak isc gdzies do klubu a ze tu blisko nowy.To sobie przyszła tutaj.Podeszla do baru, siadła na krzesle i zamówiła sobie whisky z lodem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O wow! - powiedziala rozgladając sie po klubie jak podchodzili do baru.
-Spoko...ja stawiam.Ty nie powinienes tracic kasy na głupoty - powiedziala Mia.Jak podszedł barman zamówiła sobie jakiegos kolorowego drinka.-A dla niego....co pijesz? - zapytała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Whisky z lodem..-powiedziałem do barmana i uśmiechnąłem się do przyjaciółki..
-Kochana, nie pozwalam, żebyś ty stawiała mi alkohol.. jakim byłbym mężczyzną..-wyszczerzyłem się do niej i puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-OJ a co to za różnica?nie przesadzaj....nastepnym razem ty postawisz.W jakimś normalnym cenowo miejscu - bo owszem jakoś super tanio to tu nie było ^^
-To co? Spadamy na kanapę czy zostajmey tu - zapytala jak dstali drinki swoje.napiła się
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzałem na dziewczynę , która podeszła do baru. Uśmiechnąłem się kącikowo, zawsze to jakoś tak działało na kobiety. Była mega atrakcyjna więc trzeba było korzystać z okazji. Zacząłem składać papiery. Zawołałem kelnera i oddałem mu je.
-cześć Kenny jestem -przedstawiłem się
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja mu dam okazje xD
Bliss spojrzała na faceta, który nagle się do niej odezwał ci przerwało jej rozgladanie sie po klubie.
-No cześć - uśmiechnęła się ślicznie mierząc na szybko go wzrokiem czy w ogóle był wart jej zachodu by sie wdawać w dyskusje itp.
-Bliss - podała mu rekę.Był wart!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra, skoro nalegasz..-powiedziałem i spojrzałem na nią, wcale mi się to nie podobało, no ale.. Niech jej będzie :P
-Możemy iśc na kanapę, będzie wygodniej..-wyszczerzyłem się..-Chętnie posadzę dupę na czymś miękkim dla odmiany dzisiaj..-puściłem jej oczko, dostaliśmy nasz alkoholi poszliśmy na kanapy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-miło mi -ucałowałem jej dłoń i spojrzałem w jej oczy
-dlaczego siedzisz sama , czekasz na kogoś?-spytałem i uśmiechnąłem się kącikowo nie spuszczałem z niej wzroku , była bardzo atrakcyjną kobietą.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O wow!Dżentelmen w pelnej krasie... - usmiechnęła się.
-Myślałam, że tacy to już w wyginęli albo tylko w filmach - zaśmiała się krotko.
-NIeee...nie czekam.NIe byłam tu jeszcze ięc stwierdziłam, że to dobra okazje by oże poznac kogoś nowego..wiesz..kiedy znów jest sie wolnym - puściła mu oczko i popijla drinka.
-A ty Kenny? Tez sam czy z kims? - zapytala
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-i co sądzisz o tym miejscu ?-spytałem z cwanym uśmieszkiem
-ja jestem sam , w sumie zawsze -zaśmiałem się i napiłem się drinka
-czym się zajmujesz ?-spytałem z ciekawości, obstawiałem że jest modelką bo była bardzo ładna
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Co sądzę?Za wiele z tego miejsca nie widziałam jeszcze ale na pierwszy rzut oka..jest świetnie.Ekskluzywnie..a to mi sie podoba - powiedziala szczerze.
-jak to zawsze?nie gadaj, że taki przystojny facet zawsze sam siedzi w barze? Az dziwne... - no bo raczej sądziła, że ze znalezieniem towarzystwa nie miał problemów.Tez sie napiła.
-Jestem aktorką..ale tez prowadzę tu na uniwerku warsztaty aktorskie czasem..no i czasem czasem sie jakas sesja może tez zdarzy - odpowiedziała.
-A ty?Pewnie jakis biznesmen? - strzelała bo taki elegancki
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-chodzi mi o to , że jestem sam , nie w związku -zaśmiałem się
-no tak myślałem , że jakaś modelka -powiedziałem otwarcie z uśmiechem na twarzy
-ja jestem właścicielem paru klubów -powiedziałem zgodnie z prawdą i napiłem się drinka
-a co Cię sprowadza do tak małego miasteczka?
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”