Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aaaa no widziz..na to nie wpadłem..ale owszem..mozna i tak..skoro i tak byloby nas wieszke grono to czmeu nie..mozna zorbic wielkia bibe w ogrodzie.. - pokiwal glowa.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no to mamy jakiś plan -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-chyba czas zbierać się do domu , bo nie wiem czy dam jeszcze radę potańczyć -powiedziałam i spojrzałam na swoje stopy które już mnie zaczynały boleć od tych naszych wygibasów na parkiecie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne..nie ma sprawy - powiedzial Cameron.ZAdzownil po taxi.
-Dopijmy i za 5 min bedzie taxówka.. - powiedzial wic tak tez zorbili.Wy;ili do konca drinki po czym poslzi do wyjscia a jak przyjachala taxi to wsiedli i pojechali do domu
Awatar użytkownika
36 lat
183 cm
Mendoza & Callahan
Prawnik, księgowy
to skomplikowane
brak
Galicja (Hiszpania)

Post

Przyszli na parkiet, Ami poruszała się bardzo seksownie. Przysunął się do niej i tańczył blisko, rękoma błądził rękoma po jej tali tyłku czasami zahaczył o jej dekolt
-bosko się ruszasz -powiedział jej do uszka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tak..ona tez nie omieszkala łapkami sobie przejecha cpo jego klacie czy scisnac jego sexy tyłeczka.
-Dziekuje..o to i chodzilo - pucila mu ockzo i alej sie poruszlai w rytmie muzyki, bliziutko siebie.Obrocila sie do neigo tylem i ocierala tyleczkem o jego krocze sexownie tanczac
Awatar użytkownika
36 lat
183 cm
Mendoza & Callahan
Prawnik, księgowy
to skomplikowane
brak
Galicja (Hiszpania)

Post

Przyciągnął ją do siebie bardziej by poczuła jego wzwód na swoim tyłku
-pacz co ze mną robisz Ams -powiedział nakręcony na laskę
-chcę Cię zerżnąć-powiedział do jej ucha seksownym głosem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-YHm..czuje....i bardzo mi sie to podoba - powiedziala apotem obrocila glowe do niego i wpila sie w jego usta.-Toaleta?Czy gdzie cesz? - zapytaa.Oj tak..hciala oczuc tego twardeg kutasa w swojej cipce
Awatar użytkownika
36 lat
183 cm
Mendoza & Callahan
Prawnik, księgowy
to skomplikowane
brak
Galicja (Hiszpania)

Post

-wynajmiemy pokój -powiedział pocałował jej usta. Złapał za jej seksowny tyłek
-mam już kluczę więc chodź -powiedział napalony na Amelię.
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Przyszli na parkiet, leciała.akurat jakaś fajna muzyka, więc Jadę zaczela się seksowwnie poruszać w jej rytmie lustrując Bruno wzrokiem, był cholernie dobrze zbudowany i emanował seksapilem.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Tańczył przy niej , lubi tańczyć i całkiem nieźle mu to szło. Mierzył ją wzrokiem , podobało mu się to jak się poruszała , była seksowna . Położył dłonie na jej biodrach i przyciągnął ją do siebie.
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Gdy położył dłonie na jej biodrach to uśmiechnęła się, zarzuciła ręce na jego szyję, chwilę tańczyła do niego przodem, a potem obróciła się i tyłeczkiem ocierała się o jego krocze, tańcząc blisko niego.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Przyciągnął jej tyłeczek jeszcze bliżej siebie kiedy zaczął reagować na jej zmysłowy i seksowny taniec. Mogła poczuć jego wzwód na swoich seksownych pośladkach. Przejechał ręką po jej piersiach.
-mam cholerną ochotę na Ciebie Jade -powiedział jej do ucha
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Uśmiechnęła się pod nosem, czując jego wzwód na tyłeczku, spojrzała na jego dłoń na jej piersiach..
-Yhmm, zauważyłam.. - uśmiechnęła się pod nosem i oblizała swoje wargi..
Odwróciła się do niego przodem i spojrzała w jego oczy.. Wzięła jego dłoń ze swoich piersi i wsunęła sobie jego palec w usta głęboko, patrzyła mu oczy.. Zademonstrowała ładnie, co potrafi jej języczek..
-Ale chcę jeszcze chwilę potańczyć.. - powiedziała z lekkim rozbawieniem, bo wiedziała, jak to go podnieciło jeszcze bardziej..
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Patrzył na nią , jego spodnie coraz bardziej sterczały.
-widzę , że nieźle działasz tymi usteczkami i językiem -powiedział i pocałował ją z języczkiem.
-nie wiem czy tyle wytrzymam Diablico -powiedział i złapał za jej seksowny tyłeczek. Mogła poczuć jego wzwód na swoim podbrzuszu
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Oj tak, czuła, że my stoi, uśmiechnęła się pod nosem.
-Jak już nie będziesz mógł wytrzymać to daj znać...- powiedziała z uśmiechem, znowu odwróciła się do niego tyłem. Przyciągnęła do siebie jego twarz.
.-Maja tu pokoje do wynajęcia.. - powiedziała, pójdą tam na szybki numerek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”