Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-myślę że drink i wyjście na świeże powietrze to idealna opcja Kochanie -powiedziałam i poszli po drinki , a później na taras
-jak się bawisz?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyszli na parkiet. Od razu zaczęli tańczyć co jak co ale Ryan umiał się ruszać i w sumie lubił tańczyć tylko rzadko miał do tego okazję. Oczywiście nie omieszkał sobie jej zmierzyć wzorkiem pod czas tej ich zabawy na parkiecie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Odetchneli swiezym powietrzem.Cam siadl na jakije lweczce czy tma murku czy cym i wzial kat na kolana.
-A super..dawno sie tka dobrz enie bawilem.Musimy to koniecnie powtorzyc ale ze znajomymi.. - powiedzial.
-A ty?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jestem jak najbardziej za dawno się tak nie bawiłam -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-można za jakiś tydzień napisać żeby spotkać się w jakimś klubie ze znajomymi -powiedziałam
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Niezłe ruchy.. - powiedziała z uśmiechem i sobie tańczyła koło niego. Ona lubiła się dobrze bawić więc nie próżnowała.. ale nie była w stosunku do niego jakaś tam nachalna czy coś.po prostu dobrze się z nim bawiła. A on miał dobre poczucie rytmu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-za to Ty jesteś mega seksowna-powiedział jej do uszka i sobie tam tańczył przy niej. Też się bardzo dobrze bawił , muzyka leciała dobra więc i chciał się potańczyć.
-często wychodzisz się pobawić w klubie ?-spytał kiedy był blisko niej. Nawet bardzo blisko bo jego dłoń wylądowała je jej seksownym ciele
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i tańczyła sobie nadal seksownie kręcąc tyłkiem..
-Yhm, dość często, lubię tańczyć.. - powiedziała I skoro byli tak blisko to objęła go.za szyję i uśmiechnęła się figlarnie. Zaraz odwróciła się do niego tyłem i już tyłeczkiem ocierała się o jego ciało. Złapała jego dłonie i ułożyła sobie na biodrach.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Bardzo mu się to podobało co widział. Trzymał chwilę ręce na jej biodrach , po chwili położył jedną rękę na jej brzuchu. Czuł jak ociera się o niego było to mega seksownie. Również poruszał się za nią w rytm muzyki.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się gdy dotykał jej brzucha.
-Nice moves...- Mruknęła mu seksownie do uszka, opierając głowę o jego ramię i dalej się o niego ocierając. Muzyka nieco zwolniła więc mieli pole do popisu. Dobrze tańczył i miał dobra kondycję bo nie schodzili z parkietu prawie w ogóle.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oj tak o jego kondycje na pewno nie musiała się martwić sporo ćwiczył jeśli czekał na akację w pracy. Spodobało mu się , że z tych szybkich rytmów wleciała wolna piosenka. Błądził ręką po jej seksownym ciałku i nadal z nią tańczył
-jesteś niesamowicie seksowna -powiedział jej do uszka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się ma jego słowa.. On też był niczego sobie.. Podobał się jej ten dotyk na jej ciele.. Odwróciła się do niego przodem i spojrzała w jego oczy, pozwoliła mu zjechać dłońmi na jej tyłek.. Sama przejechała paluszkiem po jego wadze..
-Chcesz zmienić lokal?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W sumi czmeu nie..zapros kogos..ja kogos..ogolnie o moze zaprosimy jakis spolnych znajomych i bedzie fajna imrezka..mozna zaczac w domu a potem sie przenesc do klubu nawet - dodal Cameron
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- myślę , że to najlepsza opcja teraz -powiedział z pożądaniem był napalony na nią ten cały taniec tylko pobudził jego zmysły.
-gdzie idziemy ?-spytał i pocałował z pożądaniem jej usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-albo zrobić ognisko w domu , wynieść głośniki na zewnątrz i zrobić dyskotekę w domu -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-ale to wszystko jest do przedyskutowania
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła ten jego pocałunek ochoczo i uśmiechnęła się do niego, jak już się oderwała..
-Do Ciebie? - zapytała, bo u niej cała rodzina, to nawet nie proponuje. Mogli też tutaj, ale chyba szkoda kasy xD Złapała go za rękę i wyszli z parkietu, a potem już całkiem z klubu, złapali taksi i pojechali do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”