Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

[align=center]Obrazek[/align]
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Enrique do Red Hawk i znaleźliśmy swój pokój. Otworzyłam drzwi kartą magnetyczną..
-Bardzo ładnie..-powiedziałam i pomachałam brwiami, wciągnęłam mojego mężczyznę do pokoju i od razu pocałowałam jego usta zachłannie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-też mi się podoba -powiedział i rozejrzał się po dużym pokoju. Odwzajemnił pocałunek żonki i spojrzał w jej oczka
-ktoś tu jest spragniony -złapał ją za jej seksowny tyłek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ciebie zawsze..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, przejechałam dłonią po jego klacie i pociągnęłam go w stronę łóżka..
-Boże jak ja Cię kocham..-powiedziałam do niego, pocałowałam jego usta znów, jeszcze zachłanniej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-uwielbiam kiedy jesteś taka napalona na mnie -powiedział i pocałował jej usteczka. Po chwili znaleźli się na wielkim łóżku
-mam straszną ochotę na swoją żonkę -pomachał brwiami i zaczął się do niej dobierać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kto tu na kogo jest napalony..-powiedziałam z rozbawieniem, gdy mnie tak szybko rozebrał.. Spojrzałam w jego oczka, pozbyłam się jego koszuli, potem spodni i bokserek, spojrzałam na jego fiuta, klęknęłam przed nim na dywanie i zaczęłam mu obciągać..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-akurat na Ciebie zawsze jestem napalony więc to żadna nowość Kochanie -powiedział , a po chwili mi obciągała. Mój kutas stał już na baczność.
-kładź się na łóżko Kochanie -powiedział podnieconym głosem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zaraz się położę..-powiedziałam odrywając się na chwilę od jego fiuta..
-Ale póki co jestem z moim mężem w hotelu, więc mam zamiar być chociaż przez chwilę niegrzeczna.. A to wiąże się z tym, że nie będziemy od razu kłaść się na łóżku..-powiedziałam jeszcze i przejechałam językiem po jego całym fiucie.. A potem wsunęłam go sobie w gardło i mocno go ssałam, wpatrując się w jego oczy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzył na nią przez chwile jak mu obciągała , coraz głośniej oddychał. Sapał i wydawał z siebie inne dźwięki rozkoszy. Sprawiała mu wielką przyjemność. Wplótł palce w jej włosy i poddał się jej.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Widziałam jak reaguje na moje pieszczoty dlatego nie przestawałam, a wręcz przeciwnie, coraz szybciej i głębiej wsuwałam go do gardełka, pieściłam jego jajka dłonią i mocno ssałam jego kutasa. Chciałam mu dać jak najwięcej.. czułam przy tym, jak sama się na niego nakręcam.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś najlepsza Peyton -westchnął był niesamowicie na nią nakręcony. Mocno trzymał jej włosy , co jakiś czas spoglądał na swoją seksowną żonkę jak mu obciągała.
-o tak-wzdychał coraz głośniej z podniecenia
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłąm się na jego słowa i nie przestawałam mu obciągać, choć byłam już mocno podniecona i najchętniej bym się do niego dobrała. Chciałam mu dać rozkosz w ten sposób, ot takie urozmaicenie od ich domowego seksu pod kołderką xD
Mocno zaciskałam usta i gardełko na jego pulsującym kutasie, czekałam aż dojdzie, pieszcząc dłonią jego jajka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Złapał mocniej za jej włosy kiedy dochodził w jej ustach. Przytrzymał ją przy swoim kutasie. Spojrzał na swoją seksowną żonkę. Przyciągnął ją do siebie tak że oplotłam go nogami w pasie
-Kocham Cię i jestem cholernie na Ciebie napalony -powiedział podnieconym głosem. Swoim kutasem przejechał po jej mokrej cipce. Złapał ją mocno za pośladki i podszedł z nią do ściany. Nakierował swoje kutasa i wszedł w nią mocno po same jajka. Zaczął ostro ją rżnąć.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ładnie przemknęłam jego soczki, a potem objęłam go nogami w pasie, spojrzałam w jego oczy i pocałowałam go zachłannie, obejmując go ramionami..
-Oooch, Enrique.. -wydyszałam, czując jak mi dobrze, a gdy we mnie tak mocno wszedł to aż zawyłam z rozkoszy..
-Oooch, uwielbiam to..-powiedziałam do niego..-Uwielbiam Ciebie, Kike..-mruknęłam, przejechałam paznokciami po jego ramionach..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyniósł ją do pokoju na rękach, po drodze pewnie już mu zasnęła.. Położył ją więc do łóżka, ściągnął z niej jakieś wierzchnie ubranie, żeby jej było wygodniej...
A potem przyniósł jej wodę i aspirynę, postawił koło łóżka. A potem położył się obok niej, chwilę się na nią patrzył.. A potem przygasił światła żeby jej nie przeszkadzało. W końcu też zasnął obok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”