Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Czuła ze on jest już blisko, więc mocno wsuwała sobie jego chuja w gardło i ssała go mocno, prawie się nim dławiła, slina ściekała po jej brodzie na jej cycki. A gdy w końcu doszedł to aż przymknęła oczy i wszystko ładnie połknęła, wylizała jego kutasa do czysta i dopiero uniosła się do góry..
-Pysznie smakujesz.. - powiedziała do niego i wzięła swoją kiecke by się ubrać.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Głośno westchnął kiedy spuszczał się w jej ustach. Było obłędnie.
-a Ty jesteś nieziemska -powiedział i sam też zaczął się ubierać
-to co po drinku ?
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

-Chetnie.. - powiedziała I ubrała się już do końca, poprawiła lekko makijaż i włosy, a gdy i on był gotowy to zeszli sobie na dół do baru na drineczka jeszcze.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Weszły do pokoju z 4 kolesiami.
-będzie niezła orgia -powiedziałam do przyjaciółki i pocałowałam ją. Kolesie byli już napaleni zaczęli się rozbierać
-mam nadzieję , że dadzą nam radę -Miranda była seksoholiczką i uwielbiała całonocne bzykanko. Zaczęła rozbierać przyjaciółkę , była coraz bardziej napalona.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Zaśmiała się na słowa przyjaciółki i Odwzajemniła jej pocałunek ochoczo.. spojrzała w jej oczka, a potem na kolesi..
-Powinni.. popatrz na ich sprzęt...- zaśmiała się. Oni już byli wyrozbierani i patrzyli jak laski się całują..
Rozebrała kiecke Mir i zaraz też pozbyła się jej stanika..
-Nqjpierw zajmę się tobą.. a potem weźmiemy w obroty kutasy...- Mruknęła, pchnęła ja na łóżko i rozchylila jej uda, zaczęła ja lizać.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Po chwili wylądowałam na łóżku, kolesie byli już w pełnych wzwodach
-chyba bardzo ich kręcimy -powiedziałam do przyjaciółki i jęknęłam kiedy zaczęła robić mi dobrze.
-och tak bosko -przyciągnęłam jednego z kolesi i zaczęłam masować jego kutasa, a po chwili drugiego głośno jęczałam Liza była idealna.
-chcę , żeby Cię zarżnął od tyłu kiedy robisz mi minetę -powiedziałam napalona oj tak uwielbiałam patrzeć.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Spojrzała na przyjaciółkę i zaśmiała się.. podsunęła się do góry i wessala się w jej pierś, a potem podniosła się, rozebrała swoją kiecke i majtki. Spojrzała na kolesi.. rzuciła w jednego z nich bielizna, chciała by podszedł do niej i to on ją przeleciał jako pierwszy..
-Gumka skarbie i możesz działać...- Mruknęła zadowolona, a jak się ubrał w kondoma, to wypięła się ładnie i już zaspakajała friend ustami, gdy koleś posuwał ją od tyłu.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Patrzyłam na przyjaciółkę jak się rozbierała
-masz idealne ciało Lizi -powiedziałam napalona. Po chwili koleś zapiął ją od tyłu.
-och tak , bosko -powiedziałam byłam w swoim żywiole patrzyłam jak ją posuwa, a ona zaspokaja mnie swoim zwinnym językiem. Moje sutki sterczały jak antenki. Zaczęłam obciągać jednemu kolesiowi drugiego masowałam dość intensywnie ręką. Czwarty koleś robił sobie dobrze. Byłam coraz bliżej orgazmu.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Liza patrzyła jak Miranda obciaga jednemu, a drugiemu wali.. uśmiechnęła się na ten widok i już coraz intensywnie ja pieściła.. w końcu dodała jeszcze pakuszki, aż przyjaciolka doszła intensywnie na jej dłoni. Liznęła ja po całej długości, a potem przysunela się w górę. Pocałowała przyjaciółkę.
-Weź ją...- Mruknęła do tego, który ja posuwał wcześniej, więc zamienił tylko szybko ich cipki.. Liza zaczęła obciągać temu, który sobie walił. Przywołała czwartego paluszkiem. Dwójka podszedł do Mir i wsunal kutasa w jej usta. Było coraz gorecej.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Byłam nakręcona i do tego przeżywałam już pierwszy orgazm. Odwzajemniłam pocałunek przyjaciółki. Jęknęłam kiedy koleś we mnie wszedł i zaczął mnie posuwać. Obciągałam kolesiowi, a po chwili przyciągnęłam nad swoją twarz cipkę Lizi i zaczęłam robić jej minetę , kiedy koleś mnie posuwał , a ona obciągała kolejnemu.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Liza oddawała się minetce, a przy okazji obciągała już dwóm kolesiom na przemian. Była cholernie nakręcona. Dłonią sięgnęła w tyl, by pierścionek cipke przyjaciółki, ale zaraz znalazl się tam jednak koleś i robił jej dobrze językiem, gdy drugi ja posuwał. Było idealnie.. w końcu Liza doszła na twarzy Mir. Zacisnęła się mocno i głośno jęknęła. Więc dwójka od ludzików ściągnęła ja z friend i zapinali ja teraz na dwa baty, jeden cipke, a drugi dupke. Liza jęczała głośno. Było jej obłędnie. Mirandzie zaraz zafundowali to samo.. laski się calowaly co chwilę.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Orgia się rozpoczęła na całego. Miranda pieściła się z Lizą i całowały się namiętnie. A czworo kolesi je posuwało. Było ostro , intensywnie i z dużą rozkoszą dla kobiet. Kiedy jedni szczytowali drudzy jeszcze je posuwali. Miranda doszła już parę razy. Kiedy wszyscy już doszli wyprosiliśmy chłopaków.
-było bosko, ale teraz będzie jeszcze lepiej -powiedziałam i zaczęłam schodzić pocałunkami na jej piersi lizała i ssała dość ostro jej sutki. Wsunęłam palce w jej gorącą cipkę i mocno ją posuwałam. Byłam napalona i zdecydowanie chciałam więcej doznań i orgazmów.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

-Jeszcze Ci mało? - zapytała wesoło I przygryzła wargę, jak przyjaciolka się dossala do jej sutków..
-Ahhh jednak kobiety lepiej wiedzą jak zadbać o cipke i cycki...- zaśmiała się. Splotła włosy friend w kitka i patrzyła na nią, jak ja pieści..
-Ooo tak, Mir.. jeszcze, kochana...- wydyszała poruszając miednica.. chciała jeszcze dojść, a znowu była blisko.
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

-masz rację Kochana -powiedziałam i posuwałam ją palcami. Ssałam jej sutki , pieściłam pocałunkami jej ciało. Chciałam, żeby doszła kolejny raz
-jestem uzależniona od orgazmów i mogła bym się pieprzyć godzinami -powiedziałam do przyjaciółki.
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

-Ahhh, widzę właśnie...- Jęknęła nakręcona, czując jej paluszki w sobie.. poruszała też swoimi bioderkami..
-Ahhh, Mirr.. jeszcze chwila...- zadrżała cala, a po chwili to już doszła z głośnym jękiem na ustach i zaraz wpiła się w usta przyjaciolki..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”