Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

[align=center]Obrazek[/align]
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Skoro chciała być niegrzeczna to znaleźli sobie pusta sale.. Przyszli tutaj, rozejrzeli się i nikogo nie było.
-Wystarczajaco niegrzecznie? - zapytał z rozbawieniem. Podeszli to tej kanapy i stolików..
-Możesz wybrać gdzie cie mam zerżnąć..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uuu ale ekskluzywnie.. - pojechała brwiami idąc tam do tej kanapy i się rozlgadajac.
-hmm..mogę? Dziękuję bardzo - zachichotala i pocalowal go namiętnie A potem przyjechała łapka po jego kroczku.
-mam nadzieję że nie będziesz si w długo.. nastrajal-dodala i klapnela na tej kanapie.oparla się łapkami o oparcie i wypiela do niego tyłeczek...spojrzała na niego obracając głowę do tyłu.
-im Ready... - powiedziała i przyjechała łapka po swojej cipce A potem oblizala paluszek i kancelaria na niego.oj się z była nakręcona.ttm bardziej że nie miała majtek wiec eh..miał wszystko jak na tacy xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

On już miał tak ciasno w gaciach że o jakimkolwiek nastrajaniu nie było mowy.. Ściągnął swoje spodnie z tyłka i zsunął bokserki a jego sztywny chuj aż wyskoczył. Przejechał po nim że dwa razy ręka i spojrzał na jej tyłek.
-Boże.. Jaki to jest zajebisty widok.. - uśmiechnął się do niej szeroko. A potem w nią wszedł z impetem.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Krzyknęła! Nie spodziewała się że tak od razu się cały w nią wbije.
-och tamkkkk!! - ale było to cudowne.. cholernie podniecsjacd..momentalnie była mokra.
-och tak...pieprz mnie... yhmmm!- wydyszala mocno się zapierające o oparcie kanapy.ppruszala ttleczkiem zabijając se te z nieco na niego
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Musisz częściej zakładać tą kiecke.. - powiedział śmiejąc się a potem to już ja pieprzył mocno. Napierał na nią całym ciałem.. Ale o przyspieszal. Albo mocno gruchal w ten jej seksi tyleczek. Był tak cholernie napalony.
-Jesteś wspaniała.. - wydyszał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj ona też... do tego to miejsce...to że nie miała bielizny.. jezu..nie poznawali siebie!
Jeczala głośno...dyszala..po jej ciele przechodziły ciarki..W końcu pi naprawdę kilku chwilach doszła z głośnym krzykiem..! Chyba nigdy tak szybko nie doszła.. zacisnela się na nim mocno..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jemu się zdarzało tak szybko dochodzić.. Ale teraz jak ona się zacisnęła to aż zawył i zalał jej cipke mocno i obficie.. Myślał że może się mu uda gdzie indziej skończyć.. Ale nie dał rady i tam w nią pompował swoją sperme.
Intensywnie. Głośno dyszał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wyprostowala się i obroniła głowę.wpila się w jego usta ostro dyszac.
- to co? Jeszcze coś się napijemy?zanim pojedziemy do domu?-zapytała i wysmykbela się od niego.poczula jak jej sperma scirka po udach.
-och Panie Patterson- zasmiala się i wstała z tej kanapy.zebrala nieco spermy kapelusze i oblizala śmiejąc się.a potem to już zgarnęła że stolika jakiegoś chusteczki czy tam serwetki i się wygrała.poprawila Kielce by jej dupa nie wystawiła..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak.. Potrzebuję jakiegoś orzeźwienia.. - powiedział i uśmiechnął się. Wytarł chuja też i schował go w spodnie. Poprawił się i pocałował ją ostro..
-Jesteś cudowna.. - powiedział i puścił jej oczko. Wziął ja za łapkę i poszli tam na drineczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Red Hawk Club”