Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam pocałunek i po chwili znaleźliśmy się na parkiecie. Zaczęłąm poruszać się w rytm muzyki blisko Camerona. Lubiłam spędzać z nim czas na takich i innych rozrywkach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..on mial tak samo..niby zatwardziały kawaler i nie spieszylo mu sie ustatkowywac ale lubił Kat i spedzac z nia czas..znacznie czesciej niz z innymi laskami.
Wiec sobie tanczyli juz razme na parkiecie blisko siebie..czasem kolo siebie..czasem razem itp
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Tańczyliśmy w rytm muzyki świetnie się ze sobą bawiąc . Po paru piosenkach zamówiliśmy kolejne drinki żeby się trochę ochłodzi. .
- świetnie się z Tobą bawię - powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja z Toba tez..jak zawsze - powiedzial Cam i popijał drinka.
-U kogo dzis konczymy impreze? - zapytal.nie by juz chcial ja skonczyc w klubie ale pytal o potem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- w sumie to jest mi to obojętne , a Tobie ?-spytałam i kiedy dostaliśmy nasze drinki napiłam się
-za upojną noc -powiedziałam wesolutko byłam już lekko wstawiona poza tym świetnie się bawiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Tez..wiec sie zobaczy - powiedzial i sie napil
-Zdecydowanie - pocalowal ja namietnie i scisnal jej tyleczek.Jak wypili drinki znow poszli sobie na parkiet
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Byłam coraz bardziej napita i do tego coraz bardziej nakręcona na Camerona. Tańczyłam przy nim coraz bardziej wyzywająco. Macałam go gdzie popadnie ogólnie świetnie się bawiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No coz..skoro ona macała to on tez nie pozostawał jej dłuzny.Wiec bylo sporo macania..całowania..i alkoholu.I tak im leciała wiekszosc nocy.
-To co Mała?Spadamy do domu?Czy lubisz szybkie numerki w kibelku? - zapytal smiejac sie i pocalowla ja ostro
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- to zbieramy się do domu - powiedziałam pocuagbelam go za sobą i poszliśmy albo do mnie albo do niego. Pisz gdzie chcesz
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po dwóch drinkach przyszła pora na tańce. Weszli na parkiet i zaczęli się świetnie bawić. Owen lubił tańczyć zwłaszcza przy swojej pięknej dziewczynie muzyka też mu odpowiadała
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Owszem..bawili sie supr a z kazda kolejna piosenka Jenn sie rozkrecala coraz bardziej.Tanczla sexownie krecac bioderkami kolo sowjego faceta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

A jemu się to bardzo podobało jak się tak sexownie poruszała.Tanczyl blisko siebie. Obejmował ja ręką w pasie albo trzymał je na jej bioderkach
- jesteś cudowna - pocałował jej usta a po chwili obkrecal ja
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Odwzajemnila pocalunek.
-I mam cudownego faceta - dodala z usmiechem.Krecila sexy tyłeczkiem a dy piosenka nieco zwolnila wtulila sie w niego obejmujac go za kark
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- ty też jesteś cudowna kochanie - położył ręce na jej bioderkach. Tanczyli sobie wolny taniec , a po 3 kolejnych piosenkach poszli na drinka .
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Weszli na parkiet i zaczęli tańczyć dość zmysłowo , Noah uwielbiał tą kobietę i przy nije czuł się najlepiej. Tańczył blisko , co jakiś czas obmacując jej boskie ciałko. Muzyka też była super więc czego chcieć więcej. Dobrze się bawili
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”