Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem... -powiedziała z uśmiechem, obróciła się do niego tyłem i ocierała się seksownie o jego ciałko, tańcząc sobie.. Zarzuciła dłoń na jego kark i bawiła się świetnie.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-oj Ty moja seksowna żonko-powiedział i złapał jej bioderka i otarł się o nią swoim kroczem
-wiesz , że doprowadzasz mnie do obłędu -powiedział i złapał ją za jej seksowny tyłeczek
-ale nie tylko ja się ślinie na Twój widok -powiedział
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i bardzo dobrze.. lubię Cię doprowadzać do obłędu.. - powiedziała i pomachała brwiami..
-A reszta.. to się nie liczy.. - powiedziała i pocałowała jego usta namiętnie..
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Odwzajemnił jej pocałunek i sam zaczął ją całować. Rękoma błądził po jej seksownym ciele. Kochał ją i to strasznie była dla niego całym światem.
-zmywajmy się stąd -powiedział między pocałunkami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiała się na jego słowa..
-Ani mi się śni, mieliśmy tańczyć.. - powiedziała z rozbawieniem, odwróciła się do niego przodem..
-Mogę Ci obciągnąć w toalecie.. - zaproponował i uniosła brew do góry..
-Bo to jaka jestem mokra dopiero w domu..- wyszeptała mu do ucha i liznęła szyję.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-chcesz mnie dzisiaj torturować?-spytał i przyciągnął ją do siebie pocałował jej usta. Odchylił ją do tyłu ręką przejechał po jej piersiach po czym przyciągnął ją do siebie.
-chodźmy -powiedział no i poszli do tej toalety miał już tak ciasno w spodniach , jego chuj chciał się z nich wydostać.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Bawili się na parkiecie wyśmienicie. Oj nakręcali siebie nawzajem w tym tańcu. Sebastian był napalony na swoją żonkę przez resztę wieczoru. Było już koło 3 w nocy
-chcesz dokończyć w domu , czy znowu gdzieś się schowamy ?-spytał i złapał ją mocniej za tyłek i spojrzał w jej oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko, już trochę się wytańczyła..
-W sumie jak wolisz.. ale może jednak znajdziemy jakieś fajne miejsce.. - powiedziała i pocałowała go ostro..
-Szybki zwierzęcy seks i można wracać do domu, przejechała dłonią po jego kroczu.
-Może tutaj jakiś ciemny kąt.. - zaproponowała.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

-podoba mi się pomysł -powiedział i strzelił jej klapsa w tyłek seksowny ruchem zabrał ją w mało widoczne miejsce, choć nadal byli na parkiecie. Ludzie tańczyli. Uniósł jej kieckę wsunął w nią palce byłą cholernie napalona jak on.
-jesteś najlepsza żono-powiedział rozpiął swój rozporek i wszedł w nią od tyłu. Posuwał ją na parkiecie kiedy inni się bawili. Było głośno więc i oni mogli być głośno. Złapał ją mocno za biodra i ładował się w jej cipce do samego końca. Był napalony na swoją żonę do tego to miejsce i ten ich sex niesamowicie go nakręcał.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęła głośno, kiedy w nią wszedł, wypychała tyłeczek w jego stronę..
-Ooo tak, Bastian, właśnie tak.. - drżała przy każdym jego ruchu, miejsce ją nakręcało, choć i tak nikt nie zwracał na nich uwagi xD
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Posuwał ją ostro zatracając się w tym, mocno ją trzymał za biodra. Wchodził w nią raz po raz do końca. Złapał ją mocniej za włosy i przyciągnął ja do siebie by pocałował jej usta z języczkiem. Było głośno , gorąco i wszystko stawało się coraz intensywniejsze
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oj tak, był mocny i szybki, ale cholernie oboje byli nakręceni, więc jej to nie przeszkadzało.. Zjechała dłonią na swoją cipkę i pieściła się dodatkowo, dlatego doszła intensywnie i szybko, zaciskając sie na jego kutasie.
Awatar użytkownika
26 lat
183 cm
fit gym center
Trener personalny
żonaty
Emily Anderson
NY

Post

Chwilę po niej i on doszedł dość głośno. Wpił się w jej szyję. Złapał za jej piersi i mocno je ścisnął. Było mu cholernie dobrze, a sex w takim miejscu przy tylu osobach nieźle go nakręcił.
-mało mi -powiedział napalony na swoją żonkę.
-wracajmy do domu -powiedział jej do uszka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiała się I pokiwała głową..
-Oj tak, wracamy do domu, bo padam już na twarz...- powiedziała do niego z uśmiechem.
No i zamówili sobie taksę i wyszli z klubu, pojechali do domu.
Awatar użytkownika
33 lat
188 cm
Straż Pożarna
Strażak
singiel
brak
Toronto

Post

Przyszli więc na parkiet, zaczęli tańczyć blisko siebie. Było sporo osób w dyskotece.
-uwielbiam Cię -powiedział i przyciągnął ją do siebie , okręcał ją i tańczył blisko Mags
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”