Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Oj zebys wiedziala...ale musisz polknac - zasmial sie i pocalowal ja namietne.No coz..ne spusci sie w niej by ebdzie zniej cieklo...gdzie sobok nie wypada..to klub xD a gumek e mial bo nie uzywali haha
Pieprzyl ja mocno i szybko czujac ze oboje sa juz bardzo blisko.Blo przy tym bardzo duzo poclaunków..
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-chetnie połknę...- powiedziała i liznęła jego usta.
-Uwielbiam czuć twój smak..- Mruknęła mu do ucha, była cholernie nakręcona i czuła jak jest blisko...w końcu zacisnęła się na nim mocno..
-Ooo kurwa, Ian...- zadrżała, czując totalną ekstazę. Jeszcze kilka jego pchnięć już przed nim kleczała przyjmując jego spust w usta..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oddychal szybciej...przyciagnal ja w gore i pocalowal jej usta.
-jestes nallepsza Kochanie..a czuje sie normlanie jak jakis nastolatek... - zasmial sie i schowal fiuta w spodniach, zapial je itp sie poprawil.Poczekal az i ona sie popoprawia itp.
-To co?Drink jeszcze i do domu?Czy co chcesz?Jeszcze parkiet?
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Zachichotała i spojrzała w jego oczy..
-A ja jak nastolatka.. czuję że żyje.. - powiedziała, wpiła się w jego usta namiętnie i mocno, Uwielbiała go.
Poprawiła swoją sukienkę i majtki i w ogóle przeczesala włosy ręką..
-Mozemy iść jeszcze na drinka, a potem na chwilę na parkiet.. Chce się wyszaleć...a w domu będziemy szaleć jeszcze bardziej...- cmoknęła go.. ale to może jutro rano poszaleją w domu.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Tak jest...zono moja - zasmia sie Ian i wzial ja za reke.Poslzi sobie najpierw jednakpotanczyc jeszcze a dopiero potem do baru by sie jeszce napic i w tym czasie ochlonąć.A dopiero potem wyszli z kbu grubo nad ranem, wezwali taxi i pojechai do domu jeszcze w taksowce sie migdalac ze soba niczym nastolatkowie <3
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-masz rację to też dobry pomysł -powiedział no i przyszli na parkiet zaczęli się bawić. Noah dawno nie był w takim miejscu, tańczył przy swojej dziewczynie.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Owszem..Lily tez nie wychodzila dawno, troche poimprzowala ze znajomymi w Turcji ae jednak..co zabawa z wlasnym fact to zabawa. tanczyla sobie w retm muzyczki blisko swojego faceta i super sie bawiac.Czasme tnaczli obok czasem blizitko czy razem ze soba..
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-boska -powiedział kiedy był bardzo blisko swojej dziewczyny. Błądził rękoma po jej seksownym ciele kiedy miał tylko możliwość w tym tańcu.
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Potanczyli wiec sobie dośc długo..raz mniej raz bardziej sexy.W
-Chodz sie napic i dychnac.. powiedziala Lily, złapała go za reke i poslzi po drinki do baru a potem sobie gdzies tam siedli czy przystaneli an tarasie jakims czy prze dklubem ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”