Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

On się nie reklamował tylko ja ostrzegał by wiedziala co ja czeka..
- bawię się... i to wcale nie najgorzej - powiedzial i tańczył z nia... często bliżej niż powinien... ale jemu wolno :p
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jake z Octavią wiec po chwili tez przyszli potanczyć. Ben i Dani gdzies tam migneli im w tlumie ale teraz Jake byl skuopiony na dziewcyznie a nie a nich.Okrecil ja a potem obrocil tylem do siebie i zlapal za biodra poszuszac sie w rytm muzyki
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tańczyłam sobie przy Benie czasami się go nawet łapałam , żeby nie upaść.
-po prostu się baw Ben -puściłam mu oczko z cwanym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszliśmy na parkiet w sumie w grupce więc było bardzo przyjemnie. Tańczyłam sobie z Jakiem , Ben też był niczego sobie...w sumie od dawna się nie bawiłam więc nowe towarzystwo było dla mnie jak najbardziej wskazane
-często tak imprezujecie ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-bardzo...prawie codziennie.. A jak nie impreza w klubie to jakieś inne spotkania czy zajęcia.. ok.-powiedzial.
-a co? Piszesz się na kolejną już imprezę?-zapytała smiejacnsie.zjechsl dłonią na jej tyłek sciskajac go.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może nie codziennie , bo nie mam na to czasu ale co jakiś czas to czemu nie -powiedziałam i poruszałam się w ryt muzyki
-jesteście we trójkę czy większa jest wasza paczka ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- no dziś akurat jest nas 3ka - powiedzial.
-czym tak jesteś zajęta że imprezujesz czasem?-zapytała i scisnal jej tyłeczek sobie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj Ben się doskonale bawił i ani na chwilę nie przestal... tanczyl blisko niej czasem za nią a czasem z przodu a gdy nabrał ochoty to ja przyciągnął bardziej i wplatając palce w jej włosy pocalowal jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-studiuje , pracuję poza tym imprezy na dłuższą metę są nudne -powiedziałam
-wolę inne życie niż ciągła zabawa -powiedziałam tańcząc sobie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tańczyliśmy sobie z Benem , a po chwili się całowaliśmy. Nie odrywałam się od niego
-chodźmy stąd -powiedziałam po pocałunku
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..no coz..mnie sie nigdy nie znudza ale owszem.. inne rozrwyki i zajecia tez mog abyc fjane - powiedzial
-Ale..dzis imprezyjemy..wiec..idziemy sie ejszcze napic?bo..gdzies? - zapytal z czarujacym usmiechhem.Scianal jej tylek
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-myślę , że jeszcze chętnie się napiję , a później zobaczymy -powiedziałam i puściłam mu oczko. Poszli po drinki
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ben się tylko usmiechnal i klrpnal kumpla
- my się zawijamy - nieważne czy kumpel będzie zły ze skoro się zmywa z jego kuzynka to znaczy ze ja chce przeleciec... zabrał się z nią do ich domu... łatwiej mu pójdzie wyjście niż wyganianie łaski od siebie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Jennifer tez dopila swojego drinka i odstawila gdzies na jakims sotliku po drodze szkalnke apotme juz byly na parkiecie z Maddie.Zaczely poruszac sie sexownie w tyrm muzyczki tanczac razem ale oczywiste bylo ze po kilk chwilach wokol nich bylo juz kilku adoratorow.Co jak co Jenn jednak tanczyla z nimi ale zachowawczo bo w ooncu miala faceta xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

A Maddie mogła się bawić do woli więc nie stroniła od seksownych kolesi. Bawiła się z nimi , ale blisko Jennifer w końcu przyszły do klubu razem. Świetnie bawiły się na parkiecie
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”