Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Ja w zasadzie odkąd sypiam z Tobą też nie sypiam z kim innym, więc..-powiedziałem i pomachałem brwiami, spojrzałem w jej oczka.
-Uwielbiam Cię.. I na mnie też nikt tak nie działa..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, przejechałem dłonią po jej cipce i zacząłem ją tam pieścić..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-bardzo mnie to cieszy James -powiedzałam i pocałowałam jego usta. Jęknęłam kiedy poczułam jak mnie pieści.
-jestem gotowa i cholernie na Ciebie napalona -zsunęłam jego spodnie z bokserkami.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnąłem się do niej, spojrzałem w jej oczka, podniosłem ją na chwilę do góry, pozbyłem się jej ciuchów i swoich też, po czym usiadłem z powrotem na kanapie, nabiłem ją na swojego kutasa, spojrzałem w jej oczka, zaparłem się nogami mocno i zacząłem ją posuwać od dołu..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jęczałam z rozkoszy, każde jego pchnięcie doprowadzało mnie do szaleństwa. Moje ciało wygięło sie lekko w łuk.
-o tak Skarbie-jęczałam i poddałam mu się całkowicie. Na moim ciele pojawiały się krople potu
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Ściskałem jej ciało dłońmi i nadal mocno poruszałem biodrami, czując jak mi w niej idealnie..
-Uwielbiam Cię..-wydyszałem, czując jak jest coraz bardziej gorąca i napalona na mnie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie Kochanie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy , z moich ust wydobywał się coraz głośniejsze dźwięki. Nie wiele brakowało mi do spęłnienia , coraz mocniej się na nim zaciskałam, moje ciało płonęło z pożądania
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Czułem jak już jest blisko spełnienia, dlatego nie przestawałem swoich ruchów, złapałem jej biodra i nabijałem ją na siebie mocno i do samego końca, energicznie i szybko.. Czułem jak mi jest cudownie z nią i też byłem coraz bliżej, dlatego gdy poczułem jak się na mnie zaciska i ja eksplodowałem..
-Oooch..-jęknąłem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Doszliśmy w tym samym czasie. Jęczałam z rozkoszy, moje ciało płonęło z pożądania
-idealnie James -wydyszałam i spojrzałam w jego oczy
-uwielbiam Cię takiego -pocałowałam czule jego usta
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Uśmiechnąłem się na jej słowa, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem i pocałowałem ją zachłannie..
-Ja Ciebie też uwielbiam..-powiedziałem i wpiłem się jeszcze na chwilę w jej pierś, spojrzałem w jej oczka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś najlepszy -powiedziałam i pocałowałam czule jego usta.
-zmęczony ?-spytałam i przejechałam rączką po jego boskim ciele , uwielniałam jego dziary ,które idealnie wyglądały na jego ciele
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-trochę zmęczony, ale jeszcze nie tak bardzo..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem, pocałowałem jej usta zachłannie..
-A Ty zmęczona, kochanie?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-w sumie troszeczkę , ale tak dobrze zmęczona -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-zbieramy się do sypialni ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Mozna iść..-powiedziałem i pokiwałem głową, uśmiechnąłem się do niej, przejechałem dłonią jeszcze po jej udzie, po czym wstałem z kanapy i poszliśmy do sypialni..
-Chcesz powtórkę w łóżku?-zapytałem idąc obok niej, klepnąłem jej seksi tyłek.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Usiadłam w fotelu i zaczęłam szkicować nowy tatuaż dla klienta ostatnio miałam sporo na głowie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy usłyszałam dzwonek do drzwi wstałam i poszłam otworzyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Maii Maxwell i Jamesa Truitta”