Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

-Juz teraz kochanie jestem w domu i masz mnie do dyspozycji...- zaśmiał się..
-Potem wakacje.. więc możesz mnie wykorzystywać ile tylko chcesz, skarbie...- pocałował ją czule.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Byłam spełniona i zdecydowanie szczęśliwa w jego ramionach.
-podoba mi się ta opcja -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-to co masz ochotę na jakieś jedzenie , zamówimy coś i może coś obejrzymy ?-spytałam
-albo pójdziemy do basenu ?
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

-Mozemy coś zamówić.. I może pójść do basenu, chętnie skorzystam z ładnej pogody z tobą.. - powiedział z uśmiechem i pocałował jej usta namiętnie..
-Nie zakładaj stroju...- powiedział tylko i znów naparł na nią całym ciałem..
-Kocham Cię moja seksowna. - powiedział do niej.
No i wstali, ogarnęli się, zamówili żarcie i poszli nadzy do basenu.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Ogarnęli wszystko po grillu i wzięli wspólny prysznic, sex i do spania.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

Rano James obudził się później niż zwykle, mieli wolne więc mogli sobie poleniuchować, w szczególności że poprzedniego wieczora zabalowali i popili. Spojrzał na swoją pannę.
-Wstajemy? - zapytał jej do uszka i cmoknął jej szyjkę.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

-jeszcze chwilkę -powiedziałam
-daj mi się nacieszyć tą chwilą , że budzę się z Tobą i nie muszę gonić do salonu -powiedziałam i spojrzałam na niego
-ale wczoraj było fajnie -powiedziałam
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

Uśmiechnął się do niej..
-Dobrze, naviesz się ta chwila.. - powiedzial do niej i cmoknął jej szyjkę.. delikatnie dłońmi zaczął sobie macać jej ciało.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

-zdecydowanie tak będzie Kochanie -powiedziałam i przymknęłam oczy poddając się jego dotykowi
-ciesze się , że Cię mam James -powiedziałam lekko już nakręcona na niego. Kręcił mnie strasznie ten facet , doprowadza mnie do totalnej ekstazy i doskonale wiedział jak na mnie działa. Moje ciało zadrżało. Zjechałam rękę do jego bokserek i zaczęłam masować jego chuja.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

A on jak zawsze rano miał już całkiem pokaźny wzwód w tych bokserkach, pomógł jednak jej wyswobodzic swojego chuja, pieścił jej ciałko jednak już coraz intensywniej, czując jak reaguje na jego dotyk. Zjechał w końcu ustami na jej cipe i zaczął ja piescic.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Rozchyliłam jeszcze bardziej nóżki by miał lepszy dostęp do mojej cipki. Wplotłam palce w jego włosy , głośno pojękiwałam byłam napalona i zdecydowanie straszną ochotę na swojego faceta. Poddałam się rozkoszy jaką mi wała. Kiedy doszłam spojrzałam w jego stronę.
-doskonale mnie rozgrzałeś , ale teraz potrzebuję Twojego kutasa , żeby mnie zerżną -powiedziałam napalona na niego.
-jak chcesz mnie wziąć James ?-spytałam moje ciało drżało od boskiego orgazmu. Sutki sterczały , a każdy jego dotyk doprowadzał mnie do obłędu.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

Spojrzał na nią z uśmiechem, gdy doszła, ścisnął jej boskie piersi i pociągnął za sutki..
-Yhm, zaraz się przekonasz...- wyszczerzył się do niej, rozchylił jej nogi jeszcze bardziej i przysunął się do niej swoim chujem, zatopił go w jej boskiej mokrej i gorącej cipce..
-Idealna.. - mruknął, zaczął od razu szybko się w niej poruszać..
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł.
-zdecydowanie -powiedziałam napalona na swojego faceta. Błądziłam rączkami po jego boskim ciele , które tak bardzo mnie kręciło. Przyciągnęłam do siebie jego twarz i całowałam się z nim żarliwie , każde jego pchnięcie sprawiało mi nieziemską przyjemność , moja cipka coraz mocniej pulsowała na jego sztywnym kutasie.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

Uśmiechnął się do niej, po czym mocno i ostro w nią wchodził, czuł jak objgu im jest dobrze. Zjechał dłonią na jej lechtaczke i zaczął ja masować intensywnie.. wiedział że zaraz dojdzie.. a gdy to zrobiła to z niej wyszedl, przerzucił ją na brzuch i naparł chujem na jej szparke od tyłu. Pociągnął ją za włosy..
-Kocham Cię.. - mruknął i zagłębił się w nią znowu.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Jęczałam coraz głośniej, moje serce waliło jak szalone oddech był coraz głośniejszy. Moje ciało błyszczało od potu. Kiedy doszłam po chwili leżałam już na brzuchu, a James posuwał mnie od tyłu.
-o tak Kochanie, właśnie tak idealnie -powiedziałam nakręcona na swojego faceta
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

A on nie przestawał się mocno w nią wbijać, aż sam nie poczul że jest blisko, wyszedl z niej i spuścił jej się na tyleczek, głośno dysząc..
-Ooo tak, uwielbiam Cię.. - mruknął zadowolony, uwielbiał z nią seks, niesamowicie go kręciła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Maii Maxwell i Jamesa Truitta”