Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Jęknęłam kiedy wszedł we mnie
-jeszcze masz siłę -powiedziałam i poddałam się jego boskim pchnięciom, byłam coraz głośniejsza
-ale mi dobrze, właśnie tak , rżnij mnie James
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

-Oo tak, tak do mnie mów.. - wydyszał nakręcony.. ścisnął jej pierś i strzelił w nią klapsa, uwielbiał jak one się poruszały w ich rytmie, takie wielkie. Zassał jej sutek i przygryzł go ząbkami.
Po chwili jednak przerzucił jej nogi na jedną stronę i zaraz ją całą na brzuch..
-Wypnij się.. - warknął do niej, a gdy to zrobiła, to zapiął ją od tyłu i już ostro ją posuwał.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Wypięłam tyłek w jego stronę. Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł.
-idealnie Kochanie -powiedziałam nakręcona na swojego faceta. Kiedy posuwał mnie od tyłu ja masowałam swój guziczek czując jak coraz bliżej jestem spełnienia. Jęczałam z każdym jego pchnięciem coraz głośniej. Moje ciało błyszczało od potu.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

-Oo tak, mała, ale jesteś seksowna.. - jęknął i posuwał ją dalej mocno i wchodził w nią do samego końca..
-Jęcz.. - wydyszał, sprzedał jej kolejnego klapsa, uwielbiał ją tak ostro rżnąć.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Jęczałam coraz głośniej, aż zaczęłam szczytować moim ciałem wstrząsnął cudowny orgazm
-ochh takkk , nie przestawaj!-krzyczałam czułam jak jest mi zajebiście.
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

Oj, nie przestał, zafundował jej jeszcze kolejny orgazm, gdy mocno paluszkami maltretował jej łechtaczkę, uwielbiał ją taką gorącą..
-Oo tak, mała. właśnie tak, dojdź.. - wydyszał przy kolejnym jej orgazmie, a gdy to zrobiła to strzelił jej mocnego klapsa i sam zalał jej cipkę swoim nasieniem głośno dysząc.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Krzyczałam jego imię kiedy dochodziłam. Moje ciało płonęło , moja cipka ociekała soczkami
-o kurwa tak James , jesteś bogiem -powiedziałam napalona na swojego faceta. Cipka pulsowała na jego kutasie
-jesteś jak narkotyk Kochanie
Awatar użytkownika
28 lat
183 cm
makler giełdowy
w związku
Maya Maxwell
Tree Hill

Post

-Ty jesteś.. -powiedział i walnął się do łóżka w końcu, okrył ich pościelą.
-Uwielbiam Cię.. - dodał i spojrzał na nią, pocałował ją czule..
-Jesteś najlepsza.
Awatar użytkownika
25 lat
160 cm
Studio tatuażu
Tatuażystka
w związku
James Truitt
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam pocałunek i wtuliłam się w jego ciało. Po chwili mi się przysnęło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Maii Maxwell i Jamesa Truitta”