Awatar użytkownika
38 lat
184 cm
IT Corporation
szef działu IT
singiel
-
Londyn

Post


rodzina
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
pozytywne
Miranda De oliveira
ZNAJOMI/SEX. Poznali sie na evencie jakimś np w NY.Wpadła mu w oko więc ja zaciągnął do łóżka <diabel> Potem wspólpracowali przy kilku projektach razem zanim się zatrudnił w obecnej firmie. Ponownie sie spotkali jak Nate przeprowadzil sie do TH
Reyna Castellano
SEX/DOBRA ZNAJOMA. poznali się w Londynie jak była w jakiejś trasie koncertowej i wpadli na siebie w klubie. Bawili się razem , skończyło się na zajebistym seksie i od tamtej pory utrzymują kontakt w sieci, dzwonią do siebie, a teraz będą mogli pogłębić relacje.
Katherine Dobrev
DOBRA ZNAJOMA/SEX. Mieli kilka jakis wspólnych, swego czasu , sesji wiec sie dobrze zakumplowali..Nawet raz sie ze soba przespali ale to tyle...
Liza Herrera
SZEFOWA/BFF/ROMANS. Poznali się jak go Liza zatrudniła do siebie do firmy.Jak przyjechał do TH.Przez pierwsze dni, tygodne pomogła mu sie tu zaklimatyzować przez co się zaprzyjaźnili.A, że oboje są very hot nie mogło byc inaczej by razem nie imprezowali i nie wylądowali w łóżku...
Jade Sinclair
ZNAJOMA/FLIRT. Poznali sie w sieci, oboje działaja w tej samej branży. Rozmowy branżowe z czasem jednak przerodziły sie w rozmowy prywatne i flirtowanie..Na zywo poznali sie kiedy Nate sie przeprowadził do USA, do TH...
Cillia Grey
PRZYJACIÓŁKA. Pracuja w tej samej firmie wiec sie zakumplowali
Hector Lizander
BFF.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
negatywne
Melissa Martinez
"ZNAJOMA". " Ponali się" kiedy Mel okradała bogatą firmę w której pracował Nathaniel i właśnie przez niego mogła wpaść w poważne kłopoty.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

To może jakaś relacja z Mirandą ona też jest związana z komputerami ma swoją firmę mógł u niej pracować jakiś czas albo współpracowali, mogli też poznać się na jakimś evencie z branży komputerowej. Mogą się kumplować , albo sypiać jak tam wolisz
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Dała bym tu Mel jest hakerką, właśnie przez niego mogła wpaść w poważne kłopoty kiedy okradała bogatą firmę w której pracował Nathaniel. Mogą ponownie na siebie wpaść w Tree Hill
Awatar użytkownika
38 lat
184 cm
IT Corporation
szef działu IT
singiel
-
Londyn

Post

Miranda De oliveira pisze: 21 kwie 2024, 20:07 To może jakaś relacja z Mirandą ona też jest związana z komputerami ma swoją firmę mógł u niej pracować jakiś czas albo współpracowali, mogli też poznać się na jakimś evencie z branży komputerowej. Mogą się kumplować , albo sypiać jak tam wolisz
poznali sie na evencie jakimś np w NY.Wpadła mu w oko więc ja zaciągnął do łóżka <diabel> Potem wspólpracowali przy kilku projektach razem zanim się zatrudnił w obecnej firmie.
teraz sie może do niej odezwac jak sobie przypomni/skojarzy, że ona chyba tu mieszka i wznowa znajomość :)
Melissa Martinez pisze: 21 kwie 2024, 20:12 Dała bym tu Mel jest hakerką, właśnie przez niego mogła wpaść w poważne kłopoty kiedy okradała bogatą firmę w której pracował Nathaniel. Mogą ponownie na siebie wpaść w Tree Hill
o dobre...podoba mi się. pytanie tylko czy to wszystko działo sie w sieci czy sie widzieli na zywo czy jak?
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

@Nathaniel Herondale mógł ją widzieć na jakiś zdjęciach ona też go znalazła w sieci tak by na niego uważać. Ona trochę się zmieniła dziary i w ogóle, ale może ją sobie przypomnieć. Kiedy zobaczy ją w mieście może mieć na nią oko tak dla bezpieczeństwa. Może ich coś do siebie ciągnąć jakaś chemia tylko nie wiem czy ona dla niego nie za młoda :P
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
38 lat
184 cm
IT Corporation
szef działu IT
singiel
-
Londyn

Post

Melissa Martinez no i spox.Wyszukał tą gówniare w sieci..nie wiedziec jak ale sie wkurwiał, że ne poszła siedzieć czy cos haha a teraz mozna coś zagrac ze sie gdzies tam na jakiejs grubej imprezie bzykną...a potem on cos zacznie kojarzyć kim ona jest..wkurwi się nieco i raczej ebdzie sie staral jej unikac ale coz..moga na siebie wpadac to tu to tam i kto wie jak dalej sie ta relacja rozwinie..od nielubienia do...moze ne przyjaźni mysle bo ona młodziutka ale..dobrej znajomosci..w koncu maja wspolne zainteresowania jednak..wiec moze ja potem zaczac traktowac bardziej jak mlodsza siostre za ktora sie wstawi w razie potrzeby hehe..? co ty na to? bo jakis wiekszy romans to srednio..tzn on lubi młode ale ne na dluzsza mete haha [choc kto to wie co tam wyniknie w grze to tylko taki zamysl z grubsza]
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

@Nathaniel Herondale mi pasuje może być np tylko sex bo ona też nie jest z tych co chcą się wiązać, mogą też robić sobie na złość i jakieś takie akcje , ale to zobaczymy jak gra się potoczy :)
Awatar użytkownika
33 lat
171 cm
FGC, Dance Academy
Tancerka
singiel
MISSISSAUGA, KANADA

Post

Może coś z Reyną jakiś romans, przyjaźń?
Mogli poznać się w Londynie jak była w jakiejś trasie koncertowej i wpadli na siebie w klubie. Bawili się razem , skończyło się na zajebistym seksie i od tamtej pory utrzymują kontakt w sieci, dzwonią do siebie, a teraz będą mogli pogłębić relacje.
mów mi:
Rey
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Może jakaś relacja z Kate ?

Mogli poznać się na jakieś wspólnej sesji zdjęciowej. Fajnie im się razem pracowało, po sesji poszli na imprezę świetnie się bawili.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Liza - ukochana szefowa :D
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Jade! Koniecznie! Są z tej samej branży, więc gdzieś przez sieć się mogli poznać, mogą się teraz spotkać, skoro są już w tym samym mieście :D
Awatar użytkownika
38 lat
184 cm
IT Corporation
szef działu IT
singiel
-
Londyn

Post

@Reyna Castellano w sumie spoko z tym londynem.Potem raczej nie mieli okazji sie spotkac na zywo ale dzownili czy smsowali do siebie.Nie raz nie dwa jakis sex tel czy sex chat byl heeh

@Katherine Dobrev spoczko..choc po jednej sesji to by nie koniecnzie mógł ja zapamietac wiec pewnie mieli kilak jakis wspólnych swego czasu wiec sie mogli fajnie zakumplować.Nawet mogli sie rpzespac ze soba ale to nic powaznego itp

@Liza Herrera no alez oczywiscie...bff i romansik z szefową xD

@Jade Sinclair no mogli sie w sieci poznac na jakims forum czy coś..wiec znaja sie przez siec tlyko ale juz nie tylko w zwiazku z robota ale prywatne tez duzo gadali, flirtowali itp. Powiedzia jej ze przenosi sie doStanów bo dostal dobra robote ale nie powiedzial jej ze do TH..wiec jak sie spotkaja to sie dowie ^^
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Josie na jakiś płomienny romansik! ❤️
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

Cillia jako friend? Ona pracuje też w tej firmie tylko jako księgowa główna. Mogą się zaprzyjaźnić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”